Інтернет магазин - 7 Сорок

Гідроакумулятори, баки: Гідроакумулятор Aquatica HT150

Якщо ви шукаєте надійне обладнання для систем водопостачання, котрі працюватимуть в автоматичному режимі, фахівці інтернет-магазину "7sorok.ua" рекомендують вам купити гідроакумулятор. Aquatica HT150 це гідроакумулятор закритого мембранного типу з пневматичним накопичувачем відмінно підходить для автоматичних систем водопостачання, тому що реле тиску можуть спільно працювати лише з гідроакумуляторами. За своєю суттю, гідроакумулятор є пристроєм, який вбудовується в систему водопостачання. Його основною функцією є підтримка потрібного тиску, завдяки якому, система постійно буде готова до роботи під стабільним тиском.

Можна виділити наступні основні функції Aquatica HT150:

  • Накопичення води під постійним тиском, завдяки чому насос буде не відразу при витраті води з системи водопостачання, а тільки в міру зменшення кількості рідини (зменшення тиску) в гідроакумуляторі;
  • Захист системи водопостачання від гідроударів, які виникають при перших включеннях насоса або при великій витраті води з системи водопостачання;
  • Утримання резервної кількості води в системі водопостачання.

Гідроакумулятор Aquatica HT150 оснащений металевим корпусом з легованої пофарбованої сталі. А мембрана, яка використовується в гідроакумуляторі, виготовлена ​​із синтетичної етилен-пропіленової гуми EPDM.

Гідроакумулятор Aquatica HT150 розрахований на максимальну температуру навколишнього середовища не більше 40ºС. Максимальна температура накопичуваної рідини не повинна перевищувати + 99ºС. Рекомендується, щоб тиск в повітряній порожнині знаходилося в діапазоні від 1.5 до 1.6 бар. Максимальний тиск в системі водопостачання повинно бути до 8 бар. Термін гарантійного обслуговування гідроакумулятора становить 18 місяців.

Купити гідроакумулятор AQUATICA Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.

Модель:Гідроакумулятор Aquatica HT150
Об `єм бака, л:150
Тип:горизонтальний
Матеріал виготовлення:легірована пофарбована сталь
Діаметр підключення, дюйми:1"
Гарантія:18
Робочий тиск, бар10
Павел:
12.09.2019

Бак рекомендую. качество отличное!

7sorok.ua: Спасибо за отзыв.


Додати відгук:
Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
Відгук про товар:
ТЕЛЕФОНИ
(044) 5-999-740
(097) 0-740-740
(066) 740-7-888
(063) 740-0-740
НАШ МАГАЗИН
Стати партнером, дилером
Завантажити прайс
Нас рекомендують
Оплата і доставка
Умови гарантії
Кредит
Статті
Контакти
ФІЛІЇ
Київ
Одеса
Дніпро
Харків
Кривий Ріг
Львів
Черкаси
Житомир
Ми в соціальних мережах
Facebook
YouTube
Twitter
7sorok.ua © 2010-2019 г.