Інтернет магазин - 7 Сорок

Касетні спліт системи - Mitsubishi Electric (Японія)

Тип компресора: інверторний
Ціна: 52297 Грн.
Тип компресора: інверторний
Ціна: 59937 Грн.
Тип компресора: звичайний
Ціна: 35548 Грн.
Тип компресора: звичайний
Ціна: 53550 Грн.
Тип компресора: інверторний
Ціна: 25691 Грн.
Тип компресора: інверторний
Ціна: 71577 Грн.
Тип компресора: інверторний
Ціна: 35740 Грн.
Тип компресора: звичайний
Ціна: 44055 Грн.
Тип компресора: звичайний
Ціна: 35813 Грн.
Тип компресора: звичайний
Ціна: 56876 Грн.
Тип компресора: звичайний
Ціна: 61696 Грн.
Тип компресора: інверторний
Ціна: 30631 Грн.
Тип компресора: звичайний
Ціна: 33716 Грн.
На жаль на Касетні спліт системи зараз знижок немає.

Які ще популярні бренди в Україні на даний момент:

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

  1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
  2. Доставка по Києву - 55 грн
  3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - 150 грн
  4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
    • За передоплатою: Нова Пошта, Інтайм, Автолюкс, САТ, Делівері;
    • Післяплатою: Нова Пошта, Інтайм, Автолюкс, САТ, Делівері.

В даний час ринок кліматичної техніки наповнений різними типами кондиціонерів. Серед них гідне місце займає кондиціонер касетного типу Mitsubishi Electric, який давно отримав визнання і популярність величезної кількості людей. У нашому інтернет-магазині "7сорок" представлені касетні спліт системи від надійного і перевіреного виробника Mitsubishi. Ми рекомендуємо зупинити свій вибір саме на цьому обладнанні, так як ми є офіційним дилером і супроводжуємо повне гарантійне та сервісне обслуговування на повний термін експлуатації.

Mitsubishi Electric - японський концерн, один з лідируючих в світі компаній в області електротехніки і відомий виробник систем кондиціонування повітря. Виробництва, науково-дослідні центри та збутові компанії представлені в більш ніж 120 країнах. Зарекомендував себе, як піонер в області розробки систем кондиціонування, сьогодні передові технології, розробки та обладнання Mitsubishi Electric вносять значний вклад в розвиток промисловості і суспільства.

Основне призначення кліматичних систем касетного типу є створення комфортного мікроклімату в великих приміщеннях, площею до 200 м2. Такі кондиціонери мають всі ті ж основні функції, що і класичні спліт-системи: вони можуть охолоджувати і нагрівати повітря, очищати його за допомогою встановленого в пристрої, що фільтрує. Крім того, касетні кліматичні агрегати, на відміну від своїх настінних, підлогових і віконних «побратимів», можуть направляти повітря в чотири сторони одночасно, тим самим більш рівномірно розподіляючи повітряні потоки не утворюючи в приміщенні перепадів температур.

Касетні кондиціонери Mitsubishi Electric є відмінним рішенням для просторих приміщень з підвісними стелями. Вони вдало вписуються в будь-який інтер'єр і не вимагають додаткового простору на стіні. Рівномірний розподіл охолодженого повітря по приміщенню - ще один плюс даного типу кондиціонерів. Як і будь-яку кліматичну техніку, касетний кондиціонер необхідно вибирати уважно, виходячи з параметрів приміщення і необхідної холодильної потужності.

Спліт-система касетного виконання, з технологічної точки зору, мало чим відрізняється від класичної конструкції кондиціонера. Явна відміну від класики полягає лише в тому, що кассетная сплит система використовує внутрішній модуль НЕ настінного, але підстельового типу. Кондиціонер касетного типу від виробника Mitsubishi Electric складається із зовнішнього і внутрішнього блоків, з'єднаних трасою. Зовнішній блок встановлюється поза охолоджуваного приміщення, внутрішній блок і траса розміщуються в міжстельовому просторі. Розміри виходить в приміщення передній панелі внутрішнього блоку збігаються з розмірами плит підвісної стелі. Стулки повітряних заслінок передній панелі дозволяють подавати охолоджене повітря в приміщення за чотирма напрямками. Кут нахилу жалюзі може бути встановлений за допомогою пульта дистанційного керування. Потрібно відзначити: спліт-системи касетного типу частіше використовуються в якості офісного обладнання, встановлюються на об'єктах малого бізнесу і всередині адміністративних будинків. Застосування в квартирах або будинках - явище досить рідкісне. Основна причина такого розкладу - необхідність влаштування на об'єкті фальш-стелі, тому як внутрішній модуль має призначення монтажу під стелею.

Зовнішній блок кондиціонера повністю відповідає класичному виконання побутових систем кондиціонування воздуха. Блочний вуличний модуль містить усередині наступні компоненти: компресор, конденсатор, вентилятор, елементи автоматики, електричні деталі. Компрессор і конденсатор об'єднує холодильний контур, що заправляється фреоном, від якого через пару лінійних запірних кранів зроблені контактні точки для з'єднання з внутрішнім блоком.

Касетний кондиціонер Mitsubishi Electric прекрасно вписується в інтер'єр, так як все, що ми бачимо - це декоративна решітка на стелі, тобто такий кондиціонер практично прихований від нашого погляду. Декоративні решітки мають досить непоганий дизайн, і в багатьох випадках є навіть прикрасою стелі. При цьому треба відзначити, що висота стелі при цьому знижується сантиметрів на тридцять, тому, як ми вже говорили, використовувати таке рішення слід тільки в досить просторих приміщеннях, наприклад, в кафе, ресторанах, магазинах і т.д. Ще однією незаперечною перевагою касетного кондиціонера Mitsubishi Electric є абсолютно особливий розподіл охолодженого повітряного потоку. Справа в тому, що звичайний побутовий кондиціонер з серії спліт-систем настінного типу посилає повітря в якомусь одному напрямку, при цьому приміщення в цілому охолоджується нерівномірно, іноді навіть виникає протяг, що може в деяких випадках привести до простудних захворювань знаходяться в приміщенні людей .У касетних кондиціонерів такого не бракує, так як вони розподіляють охолоджене потік повітря в усіх чотирьох напрямках, максимально рівномірно поширюючи прохолоду в приміщенні. Крім того, в разі використання касетних кондиціонерів у вас є можливість подавати повітря від внутрішнього блоку кондиціонера, використовуючи додаткові вентиляційні. У касетних кондиціонерів Mitsubishi Electric є можливість подачі свіжого повітря з вулиці, що може бути одним з рішень вентиляції приміщення. Крім того, вони можуть працювати в різних режимах, таких як охолодження, нагрівання, осушення, вентиляція.

Головні особливості монтажу касетного модуля:

поверхня під установку касети строго горизонтальна;

зазор між явним і фальш-стелею не менше 350 мм;

конструкція стелі повинна витримувати 4-х кратний вага касети;

монтажна позиція відповідає необхідним відстанням від перешкод.

Виконуючи монтаж системи, слід враховувати розташування дверних прорізів, нагрівальних елементів, різних джерел тепла.

Область застосування такої техніки досить обширна:

Це можуть бути житлові приміщення.

Пристрій заховано в підвісній стелі, видною залишається тільки декоративна решітка, яка абсолютно не псує інтер'єр житла.

Так як «касетник» відноситься до кліматичної техніки напівпромислового призначення, то він прекрасно справляється з охолодженням або нагріванням повітря в досить великих приміщеннях торгових центрів.

Непогано справляються вони зі своїми функціями в ресторанах та інших закладах громадського харчування.

Створюють хороший мікроклімат в галереях і виставкових залах.

Доречно виглядають в офісних приміщеннях.

Справляються зі своїми завданнями в майстернях і виробничих приміщеннях.

Купуючи касетні спліт-системи від виробника Mitsubishi Electric, ви отримуєте високу продуктивність при максимальному комфорті в експлуатації. Телефонуйте нашим висококваліфікованим фахівцям інтернет-магазину "7сорок", вони обов'язково допоможуть правильно підібрати обладнання виходячи з ваших потреб в оптимальному співвідношенні ціна-якість. Контактні номери вказані в шапці профілю. Вся продукція від Mitsubishi Electric відрізняється високою якістю і потужністю, так як матеріали з яких виробляються касетні спліт-сістеми дуже міцні і надійні, завдяки цьому обладнання прослужить вам дуже довго. Доставка по Україні здійснюється протягом 5-ти робочих днів будь-логістичної компанією. По місту Київ існує швидка адресна доставка. Або ж ви можете скористатися послугою самовивозу прямо з нашого офісу.

Замовляйте касетні спліт-системи від виробника Mitsubishi Electric в інтернет-магазині "7сорок"!

ТЕЛЕФОНИ
(044) 5-999-740
(097) 0-740-740
(066) 740-7-888
(063) 740-0-740
НАШ МАГАЗИН
Стати партнером, дилером
Завантажити прайс
Нас рекомендують
Оплата і доставка
Умови гарантії
Кредит
Статті
Контакти
ФІЛІЇ
Київ
Одеса
Дніпро
Харків
Кривий Ріг
Львів
Черкаси
Житомир
Ми в соціальних мережах
Facebook
YouTube
Twitter
7sorok.ua © 2010-2019 г.