Мультизональні установки: Mitsubishi Electric PUHY-HP250YHM-A

Mitsubishi Electric PUHY-HP250YHM-A - Мультизональні установки
Код товару: 16256-0
Ціна: 590684 Грн.

Немає в наявності

Оформіть замовлення в один клік

Залиште Ваш телефон і ми самі оформимо замовлення

Хочете купити в кредит або розстрочку?

Ознайомтесь з діючими пропозиціями

 • Консультація фахівця
  Відповімо на всі питання
 • Офіційний дилер
  а не простосто продавець
 • Всі види оплати
  Кредит і розстрочка
 • Гарантія та сервіс
  Установка і підключення
 • Доставка по всій Україні
  Зручним для Вас перевізником
 • 14 днів на обмін, повернення
  Без зайвої тяганини і питань
 • Проверка товара в магазине
  Тест-драйв товару перед відправкою

Mitsubishi Electric PUHY-HP250YHM-A City Multi Y ZUBADAN PUHY-HP Inverter - це зовнішній блок инверторной мультизональной VRF-системи з трифазним джерелом живлення, який може використовуватися як для нагріву, так і для охолодження повітря. Мінімальна температура зовнішнього повітря в режимі нагріву становить -25°С. Можливо одночасне обслуговування до 17 підключаються внутрішніх блоків.

Зовнішній блок City Multi Y ZUBADAN оснащений спеціальним ланцюгом парожидкостной інжекції хладагента. Вона забезпечує високу продуктивність теплового насоса при низьких температурах зовнішнього повітря. Завод-виготовити гарантує роботу систем в режимі нагріву до -25ºС.

При температурі зовнішнього повітря -15ºС система City Multi Y ZUBADAN розвиває повну теплопродуктивність всього через 20 хв. Це на 40% швидше, ніж системи стандартної серії City Multi Y.

Номінальна теплова потужність систем City Multi Y ZUBADAN зберігає своє значення при зниженні температури зовнішнього повітря до -15ºС, а подальше зниження продуктивності не настільки істотне як у систем стандартної серії City Multi Y. Істотне падіння теплопродуктивності стандартної системи Y PUHY-P при низьких зовнішніх температурах призводить до необхідності вибору "переразмеренним" зовнішнього блоку. Зовнішній блок City Multi Y ZUBADAN здатний замінити більш потужний блок стандартної серії City Multi Y.

Зовнішні агрегати City Multi Y ZUBADAN складаються з 2 модулів. При роботі одного з них (часткове завантаження системи), другий - є резервним і готовий включитися при несправності основного модуля. При частковому завантаженні системи передбачена автоматична ротація основного і резервного модулів, що складають зовнішні агрегати City Multi Y ZUBADAN, для вирівнювання робочого ресурсу обох компонентів

Дроселювання основного потоку рідкого холодоагенту в гідравлічному контурі системи ZUBADAN Inverter відбувається поступово за допомогою двох електронних розширювальних вентилів LEV A і LEV B. В результаті між розширювальними вентилями утворюється точка середнього тиску. Рідкий холодоагент відгалужується з цієї точки і частково випаровується в теплообміннику HIC (труба в трубі). Парожідкостная суміш, співвідношення пара і рідини в якій визначається роботою електронного розширювального вентиля LEV C,
надходить на спеціальний штуцер інжекції компресора. Далі всередині компресора суміш інжектується в замкнуту область між спіралями компресора на проміжному етапі стиснення. Фактично, спіральний одноступінчатий компресор перетворюється в двоступеневий.

Відтавання відбувається потужно і швидко, що виключає падіння температури повітря в приміщенні.

Збільшений інтервал між режимами відтавання (до 250 хвилин) зовнішнього теплообмінника забезпечує тривалий безперервний нагрів повітря.

У холодних і/або снігових регіонах потрібно вжити додаткових заходів для захисту зовнішнього приладу від впливу снігу та вітру. Якщо дощ або сніг потрапляють на зовнішній блок при температурі зовнішнього повітря 10ºС і менш, то на вхідні і вихідні грати блоку повинні бути закріплені спеціальні захисні елементи

Модель:Mitsubishi Electric PUHY-HP250YHM-A
Тип установки внутрішнього блокупідлоговий
Рекомендована площа, кв.м:більше 100
Хладоагент:R410А
Режими роботи:охолодження
Типзовнішній
Напруга:380 (400) В
Країна виробник:Японія
 • На жаль відгуків немає
 • Додати відгук
Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
Відгук про товар:
Оцініть товар: