Мотопомпи Endress

Вид палива: Бензин
Продуктивність, куб.м / год: 80
Потужність, кВт: 5.9
Напір, м: 23
Ціна: 21353 Грн.
Вид палива: Бензин
Продуктивність, куб.м / год: 30
Потужність, кВт: 2.6
Напір, м: 31
Ціна: 14515 Грн.
Вид палива: Бензин
Продуктивність, куб.м / год: 60
Потужність, кВт: 4
Напір, м: 30
Ціна: 16531 Грн.

Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:

На жаль на Мотопомпи зараз знижок немає.

Які ще популярні бренди в Україні на даний момент:

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

 1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
 2. Доставка по Києву - 55 грн
 3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - 150 грн
 4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
  • За передоплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері;
  • Післяплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері.

Сьогодні мотопомпами вже нікого не здивуєш. Вони використовуються на заміській ділянці, при гасінні пожеж, при роботі з хімічними речовинами і відкачуванні води із затоплених приміщень. У цьому розділі нашого інтернет-магазину "7сорок" ми пропонуємо вам розглянути різноманітні моделі одного з найголовніших пристроїв садової техніки - мотопомпа.

Зараз на ринку України десятки виробників виробляють мотопомпи з різними параметрами, конструкцією і навіть дизайном. Але для повної впевненості в використанні інструмента бажано купувати апарати від відомих фірм.

Ми рекомендуємо зупинити свій вибір на мотопомпах компанії Endress. Ця компанія зарекомендувала себе виключно, як надійний, який заслуговує на довіру виробник. У нашому магазині "7сорок" ви можете вибрати мотопомпу Endress в оптимальному співвідношенні ціни і якості відповідно до ваших побажань. У компанії Endress багаторічний досвід розробки і виробництва, вони гарантують кращу якість і абсолютну надійність.

Мотопомпа - це пристрій для перекачування рідини, простіше кажучи, це мобільний насос, який приходить в дію за допомогою двигуна внутрішнього згоряння. Мотопомпи застосовується в промисловості, будівництві, в сільському господарстві для водопостачання, поливу, відкачування дренажу. Мотопомпи Endress можна використовувати при боротьбі з повенями та для видалення води із затоплених колекторів і підвалів.

Важливо відзначити, що принцип роботи у всіх мотопомп однаковий, але є класифікація по категорії застосування цієї техніки:

 • Для чистої і слабозабрудненої води, найчастіше застосовується для перекачування води з басейнів, водойм і озер. Це пристрій здатний пропускати через себе частинки не більше 8мм.

 • Для забрудненої води. Такий тип обладнання застосовується найчастіше в будівництві або для ліквідації аварійних ситуацій.

 • Мембранні мотопомпи. Такі помпи користуються попитом у сільськогосподарській діяльності.

Перед тим, як купити мотопомпу необхідно дізнатися яку рідину вона буде прокачувати і в яких кількостях. Так само слід звернути увагу на глибину забору і висоту підйому.

Ці прилади активно використовуються:

 • На побутовому рівні - для поливу рослинності, для наповнення або осушення басейнів, перекачування води з відкритих джерел.

 • В сільськогосподарському справі - для зрошення грунту, перекачування різних хімікатів і пестицидів і т.д.

 • У будівництві - для усунення води з траншей і котлованів.

 • У аварійних та рятувальних служб - для гасіння пожеж і усунення повеней.

Є кілька параметрів на які варто звернути увагу перед тим, як купувати мотопомпу.

В першу чергу - це потужність, не має сенсу купувати дуже потужну помпу для побутового використання. Продуктивність найпотужнішою мотопомпи може досягати 2300 л / хв. Такі пристрої можуть бути використані в гасінні пожеж, а ось для поливу рослинності, можна підібрати менш потужний пристрій. Так само такий параметр, як мобільність відіграє важливу роль. Невеликі габарити пристрою вирішують питання про легкість зберігання і перенесення пристрою.

Мотопомпа - це незамінний помічник для будь-якого власника ділянки, садівника або фермера. Маючи в своєму арсеналі таке обладнання, ви зможете легко впоратися, економлячи сили і час, з усіма завданнями, які пов'язані з перекачуванням рідини.

Якщо Ви не знаєте, сумніваєтеся купити бензинову помпу, дизельну, для брудної води або є інші питання по придбанню, наприклад, такі, як дізнатися яка ціна, чи є доставка по Україні, ви можете зв'язатися з нашими висококваліфікованими фахівцями. Контактні номери телефонів вказані в шапці сайту. Так само наші фахівці допоможуть розібратися в технічних характеристиках, в питаннях експлуатації мотопомп - телефонуйте, будемо раді допомогти!

Ми супроводжуємо повне гарантійне та сервісне обслуговування техніки на весь період експлуатації. Доставка по Україні можливо за допомогою будь-якої транспортної компанії. По місту Київ доставляємо товар за адресою протягом 5-ти робочих днів. Або ж ви можете скористатися послугою самовивозу прямо з нашого офісу.

Замовляйте мотопомпи Endress в інтернет-магазині "7сорок"!