Мотопомпи SDMO

Вид палива: Бензин
Продуктивність, куб.м / год: 36
Потужність, кВт: не вказано
Напір, м: 30
Ціна: 17102 Грн.
Вид палива: Бензин
Продуктивність, куб.м / год: 55
Потужність, кВт: не вказано
Напір, м: 26
Ціна: 21907 Грн.
Вид палива: Бензин
Продуктивність, куб.м / год: 36
Потужність, кВт:
Напір, м: 30
Ціна: 21336 Грн.
Вид палива: Дизель
Продуктивність, куб.м / год: 108
Потужність, кВт: 5.1
Напір, м: 15
Ціна: 109502 Грн.

Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:

На жаль на Мотопомпи зараз знижок немає.

Які ще популярні бренди в Україні на даний момент:

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

  1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
  2. Доставка по Києву - 55 грн
  3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - 150 грн
  4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
    • За передоплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері;
    • Післяплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері.

Якщо мова йде про зрошення ділянки, викачування води, засміченою піском або мулом, перекачуванні і відсмоктування рідин з одного резервуара в інший, відкачування води з колодязів (робота міських комунальних служб), забезпеченні водою дачі або заміського будинку і т.д. - у всіх випадках не обійтися без насоса. Звичайно, самостійно вирішувати питання забезпечення наявності води доводиться, перш за все, власникам приватних будинків і дач. Іншими словами, якщо на Вашій ділянці не передбачено централізоване водопостачання, то саме час подумати про те, щоб купити мотопомпу в Україні.

В цьому розділі нашого магазину "7сорок" ви можете підібрати собі оптимальні по співвідношенню ціни і якості мотопомпи від виробника SDMO. Ми рекомендуємо зупинити свій вибір саме на продукції цієї компанії. Сьогодні SDMO займає 1-е місце у Франції та 3-e місце в світі з виробництва електро генераторних установок. Продукція компанії постачається більш, ніж в 150 стран. Контроль якості продукції, що випускається SDMO - найважливіша складова всього виробничого процесу. Свідченням високого рівня якості і надійності обладнання є Сертифікат відповідності системи управління якістю виробництва SDMO вимогам міжнародних стандартів ISO 9001 та Сертифікати якості France Telecom і Міністерства оборони Франції.

За статистикою, мотомпа - найбільш часто використовується у побуті з усіх видів технічної продукції, оскільки вона - ідеальний пристрій: маленька, легка, яка не потребує особливо ретельного догляду і при цьому - надійна і довговічна. Важко назвати сьогодні область народного господарства, в якому б не використовувалися мотопомпи, не кажучи вже про надзвичайно широкий вибір їх побутового застосування. Їх з успіхом використовують в сільському і лісовому господарстві, на промислових підприємствах, в роботі комунальних служб (в разі аварій каналізації, прориву труб або необхідності відкачування бруду з каналізацій). Незамінні мотопомпи та в будівництві, при осушенні котлованів і траншей. МНС, пожежні та аварійно-рятувальні служби не уявляють ефективної роботи без застосування мотопомп.

Вибираючи відповідну модель, необхідно відштовхуватися не тільки від її технічних характеристик, а й від майбутніх умов експлуатації - це один з найважливіших критеріїв.

Технічні параметри мотопомп - на що звертати увагу при виборі:

Продуктивність (потужність). Це обсяг рідини, який обладнання може пропустити через себе за певний час. Продуктивність вимірюється або в літрах за хвилину, або в метрах кубічних на годину. Цей показник може варіюватися від сотні літрів в хвилину до декількох тисяч.

Розмір пропускаються частинок. Цей параметр визначає фільтраційні можливості мотопомпи. Якщо обладнання працює з чистою водою, досить буде пропускної здатності до 8 мм, якщо ж мова йде про сильно забрудненої рідини, нормальним вважається показник до 30 мм.

Глибина всмоктування. Мається на увазі відстань від помпи до місця забору води. Класичним показником, відповідним для більшості випадків, вважається 6 - 8 метрів. Глибше воду можуть забирати моделі підвищеної потужності, які не підходять для побутового використання.

Висота напору води. Це відстань від агрегату до кінця шланга. Середньостатистичний показник - 20-30 метрів. Більшою висотою напору відрізняються моделі підвищеного тиску.

Інтернет-магазин "7сорок" пропонує мотопомпи дизельні високого тиску, а також потужні бензинові агрегати за доступною ціною з гарантією від виробника SDMO. Модельний ряд SDMO і ін. Виробників, представлених в нашому магазині, складається з великої кількості пропозицій. Мотопомпи мають тип приводу електричний, дизельний або бензиновий - важливий аргумент:

мотопомпа з дизельним приводом - це професійні мотопомпи, збагачені насосами з хорошим експлуатаційним ресурсом. Економічні, так як витрати на паливо невеликі.

мотопомпа з бензиновим приводом - використовуються для вирішення побутових завдань. Поєднують в собі невисоку ціну і компактні розміри.

мотопомпа з електроприводом - використовується зазвичай там, де бензо- або дизельний приводи немає можливості експлуатувати, виходячи з санітарних і гігієнічних вимог.

Залежно від умов експлуатації агрегати діляться на кілька категорій:

Мотопомпи для брудної води.Використовуються при перекачуванні рідини з наявністю піску, мулу, гравію і різного сміття. Діаметр частинок повинен бути не більше 30 мм. Сміття не шкодить установці, тому що вона оснащена фільтраційної системою.

Мотопомпи для чистої води.Ці моделі мають невелику пропускну здатність і не повинні зустрічатися з частинками більше 8 мм в діаметрі. Тобто пісок не завдасть їй ніякої шкоди, а ось більший сміття здатний вивести мотопомпу з ладу.

Пожежні мотопомпи (високого тиску).Мають підвищену висотою подачі води. Такі моделі здатні виводити рідину на відстань до 70 метрів. Як правило, оснащуються двома напірними виходами, що мають різний діаметр.

Мотопомпа для агресивних рідин,в тому числі для хімічних речовин і морської (солоної) води. Елементи таких установок мають захист від негативного впливу агресивних компонентів. Там, де класичні агрегати швидко приходять в непридатність, помпи для агресивних рідин можуть справно працювати роками.

Якщо ви не бажаєте зіпсувати відмінний пристрій - мотопомпу після декількох нетривалих годин роботи, уважно вивчіть інструкцію до неї, (особливо ту частину, де вказується діаметр допустимих частинок) і ніколи не допускайте його перевищення. Спокійно використовуйте мотопомпу для чистої води з метою поливу, перекачування і висмоктування води, підняття води на висоту, але тільки чистою або слабозабрудненої настільки, наскільки це допускається в технічних характеристиках. Мотопомпа для брудної води коштує набагато дорожче, але зате вона - універсальна: продуктивно качає воду, незважаючи на ступінь її чистоти. Розмір частинок бруду в воді і навіть наявність каменів не особливо вражає на грязьову мотопомпу, що дозволяє використовувати її в будь-яких, непередбачуваних ситуаціях. За допомогою наших консультантів Ви обов'язково підберете мотопомпу, яка буде відповідати конкретним умовам і потребам, пропорційно з можливостями Вашого бюджету. Зв'яжіться з нашими фахівцями, і вони допоможуть зробити єдино правильний вибір. Продаж і доставка мотопомп здійснюється в усі регіони України. При виборі звертайте увагу на параметри потужності двигунау агрегату: від цього безпосередньо залежить продуктивність. Сучасна мотопомпа для поливу - це компактне, але дуже потужний пристрій, здатне забезпечити можливість зрошення великої ділянки. Цей вид обладнання розрахований на здійснення тривалої безперервної роботи.

Ми підтримуємо повне гарантійне та сервісне обслуговування всіх товарів протягом усього терміну експлуатації! По Україні доставка здійснюється будь-логістичної компанією протягом 5-ти робочих днів. По місту Київ доставляємо товар за допомогою кур'єра за вашою адресою. Також у нас діє послуга самовивозу прямо з нашого офісу.

Замовляйте мотопомпи SDMO в нашому інтернет-магазині "7сорок"!