Осушувачі повітря: Neoclima SBN-030

Neoclima SBN-030 - Осушувачі повітря
Код товару: 16958-0
Ціна: 7999 Грн.

Оформіть замовлення в один клік

Залиште Ваш телефон і ми самі оформимо замовлення

Хочете купити в кредит або розстрочку?

Ознайомтесь з діючими пропозиціями

 • Консультація фахівця
  Відповімо на всі питання
 • Офіційний дилер
  а не просто продавець
 • Всі види оплати
  Кредит і розстрочка
 • Оплата частинами
  Від 3-х місяців в більше
 • Гарантія та сервіс
  Установка і підключення
 • Доставка по всій Україні
  Зручним для Вас перевізником
 • 14 днів на обмін, повернення
  Без зайвої тяганини і питань
 • Перевірка товару в магазині
  Тест-драйв товару перед відправкою

Осушувач повітря Neoclima SBN-030 являє собою високопродуктивний, економічний та компактний осушувач повітря з сенсорним управлінням. Дана модель осушувача не вимагає монтажу. Цей пристрій працює на екологічно безпечному холодоагенті R290. Продуктивність осушувача повітря Neoclima SBN-030 становить від 12 до 30 літрів на добу. Апарат розрахований на роботу при зовнішній температурі повітря від 5 ° C до 20 ° C. Осушувач Neoclima SBN-030 здатний підтримувати рівень вологості в широкому діапазоні (35-85%). Технічні особливості даного пристрою дозволяють використовувати його в будь-яких приміщеннях: житлових кімнатах і побутових кімнатах, пралень, підвалах, гаражах, басейнах (найчастіше і обов'язково використовувати), приміщення з ростом грибка, книжкові кімнати (бібліотеки), сауни (передбанники), винні погреби та інші приміщення підвищеної вологості.

Що стосується конструктивних особливостей даного апарату, то основними складовими елементами осушувача повітря Neoclima SBN-030 є бак для збору конденсату, панель управління, повітряний і повітрозабірні грати. На верхній панелі розташований дисплей з індикацією режимів роботи і рівня вологості.

Якщо розглядати Neoclima SBN-030 з точки зору принципу роботи, то вентилятор подає повітря з приміщення на випарник (радіатор із зниженою температурою). При цьому повітря охолоджується, а волога з повітря конденсується і стікає в піддон. Осушене повітря надходить на конденсатор (радіатор з підвищеною температурою). Там він нагрівається і подається в приміщення.

Окремо варто відзначити що користувач позитивно відгукуються про систему управління осушувачем повітря. На панелі управління розташовані дисплей, кнопки управління і індикатори, що дозволяють задавати необхідні параметри і контролювати роботу приладу.

Модель:Neoclima SBN-030
 • На жаль відгуків немає
 • Додати відгук
Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
Відгук про товар:
Оцініть товар:

Neoclima SBN-020

Ціна: 6999 Грн.

Neoclima SBN-050

Ціна: 40999 Грн.

Neoclima DBZH-101

Ціна: 4836 Грн.

Neoclima DH 100

Ціна: 39208 Грн.

Neoclima EH 200BT

Ціна: 90117 Грн.

Master DH 720

Ціна: 11648 Грн.