Інтернет магазин - 7 Сорок

Контролери: Новатек-Електро МСК-301-52

Новатек-Електро МСК-301-52
Ціна: 1330 Грн.

Вартість товару з ПДВ

Код товару: 14940-0

7 причин, чому купують в 7сорок

1) Ми продаємо, знаючи товар
2) Установка і підключення
3) Гарантія та сервіс
4) Офіційний дилер.
5) Всі форми оплати.
6) Доставка по всій Україні
7) 14 днів на обмін, повернення
Доставка
Сaмовивіз
З магазину: безкоштовно
Кур'єр
Доставка по Києву: 55 грн.
У регіони:
Доставка по Україні

Якщо ви плануєте купити температурний контролер, команда технічних фахівців нашого інтернет-магазину настійно рекомендує вам звернути вашу увагу на продукцію торгової марки Новатек-Електро. Це перевірений і надійний бренд, який існує більше двадцяти років, має представництва на 4 континентах в більш ніж 20 країнах світу. Представляємо вашій увазі обмежувач потужності Новатек-Електро МСК-301-52.

Новатек-Електро МСК-301-52 - це пристрій призначений для управління процесом збереження та дозрівання бананів, що містяться в спеціальній камері. Блок управління камери збереження і дозрівання бананів Новатек-Електро МСК-301-52 дозволяє користувачеві контролювати температуру всередині камери.

Блок управління камери збереження і дозрівання бананів Новатек-Електро МСК-301-52 підтримує такі режими роботи:

  • просте включення;
  • газація;
  • виконання програми;
  • підтримання фіксованої температури.

Давайте детальніше розглянемо режими роботи Новатек-Електро МСК-301-52.

Режим простого включення. В режим простого включення МСК-301-52 переходить, якщо до завершення попередньо прилад знаходився в цьому режимі або при одночасному натисканні кнопок SET і DOWN. У режимі простого включення все керуючі реле вимкнені, а на індикатор виводиться середня температура всіх включених датчиків температури і мнемоніка включеного режиму.

Запуск інших режимів роботи здійснюється одночасним натисканням кнопок SET і DOWN. У цьому випадку можливо три варіанти переходу: якщо число днів програми дорівнює нулю, то відбудеться перехід в режим фіксованого підтримки температури, якщо число днів програми не дорівнює нулю і газація заборонена, то відбудеться перехід в режим виконання програми, якщо число днів програми не дорівнює нулю і газація дозволена, то відбудеться перехід в режим газації.

Режим газації. У цьому режимі на індикаторі висвічується миготлива мнемоніка "GAS" і середня температура датчиків. Якщо температура продукту менше температури при якій можлива газація, то включиться нагрівач і до моменту досягнення заданої температури, на індикаторі з'явиться також миготлива мнемоніка "GA" і середня температура датчиків. Після набору заданої температури, включиться вентиль подачі газу в камеру і Новатек-Електро МСК-301-52 почне підтримувати в камері температуру, задану в параметрі GSt. Якщо температура продукту вища за температуру газації, то вентиль подачі газу в камеру включиться відразу. Вентиль вимкнеться, коли закінчиться час, заданий в параметрі GtO і Новатек-Електро МСК-301-52 перейде в режим виконання програми.

Режим виконання програми. При автоматичному переході з режиму газації в режим виконання програми на дисплеї висвічується PrX (X-добу виконання програми, наприклад Pr2) і температура продукту, а також включається витяжна вентиляція на час, вказаний в Fst. Далі витяжна вентиляція працює відповідно до параметрів Frr (режим роботи вентилятора), FSt (час роботи вентилятора) і FPE (період роботи вентилятора). Після закінчення режиму виконання програми Новатек-Електро МСК-301-52 автоматично перейде в режим підтримки фіксованої температури.

Режим підтримки фіксованої температури. При автоматичному переході з режиму виконання програми в режим підтримки фіксованої температури на індикаторі починає висвітлюватися "Stb" і середня температура продукту. Температура в камері в цьому режимі задається параметром SbY. Для виходу з будь-якого режиму в режим простого включення необхідно натиснути одночасно кнопки SET і DOWN.

Модель:Новатек-Електро МСК-301-52
Кількість фаз:однофазний + трифазний
Додати відгук:
Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
Відгук про товар:

Похожие товары

Кількість фаз: однофазний + трифазний
Ціна: 1330 Грн.
ТЕЛЕФОНИ
(044) 5-999-740
(097) 0-740-740
(066) 740-7-888
(063) 740-0-740
НАШ МАГАЗИН
Стати партнером, дилером
Завантажити прайс
Нас рекомендують
Оплата і доставка
Умови гарантії
Кредит
Статті
Контакти
ФІЛІЇ
Київ
Одеса
Дніпро
Харків
Кривий Ріг
Львів
Черкаси
Житомир
Ми в соціальних мережах
Facebook
YouTube
Twitter
7sorok.ua © 2010-2021 г.