Інтернет магазин - 7 Сорок

Джерела безперебійного живлення: Phantom UPS-4048

Phantom UPS-4048
Ціна: 36400 Грн.

Код товару: 15750-0

7 причин, чому купують в 7сорок

1) Ми продаємо, знаючи товар
2) Установка і підключення
3) Гарантія та сервіс
4) Офіційний дилер.
5) Всі форми оплати.
6) Доставка по всій Україні
7) 14 днів на обмін, повернення
Доставка
Сaмовивіз
З магазину: безкоштовно
Кур'єр
Доставка по Києву: безкоштовно
У регіони:
Доставка по Україні

Складно уявити сучасну квартиру без великої кількості різноманітних побутових приладів. В цьому немає нічого поганого, адже це роблять наше життя легше і комфортабельніше. Також варто враховувати, що в останні роки все більш популярним стає віддалений формат роботи, при якій ви можете працювати з дому, а це значить, що ваша квартира буде оснащена різним комп'ютерним обладнанням, а також комп'ютерної переферией.

Незручності від неможливості працювати або повноцінно відпочивати часто супроводжуються істотними фінансовими втратами. Так, наприклад, відключення струменевого принтера до потрапляння головки на місце, призводить до дорогого ремонту. Незбережений або невідправлений вчасно документ може коштувати вигідного замовлення. Некоректне відключення комп'ютера «б'є» жорсткий диск і може привести до втрати безцінної інформації. Для того, щоб вирішити дану проблему фахівці нашого інтернет-магазину рекомендують вам купити джерело безперебійного живлення. Якщо ви хочете придбати якісний і довговічний апарат, пропонуємо вам ознайомитися з продукцією торгової марки Phantom.

Phantom UPS-4048 - це джерело безперебійного живлення від популярного українського виробника. Цей пристрій призначений для живлення і захисту обладнання і побутових електроприладів, критичних до форми живлячої напруги (електродвигуни циркуляційних насосів систем опалення, газові котли з електронним управлінням, аудіо-відео системи і т.д.), а також комп'ютерів і різних систем автоматики. Перевагою Phantom UPS-4048 є те, що він забезпечує синусоїдальну напругу на виході у всіх режимах роботи. Форма вихідної напруги не залежить від типу підключеного до ДБЖ навантаження.

ДБЖ Phantom energy solutions UPS-4048 має топологію "Off-line". Це означає, що, якщо напруга на вході ДБЖ присутній і знаходиться в заданих межах, то ДБЖ живить навантаження від мережі, а також здійснює зарядку підключених до ДБЖ зовнішніх акумуляторних батарей (далі АКБ). Якщо ж напруга або частота струму на вході сильно коливається, виходячи за допустимі межі, або відсутній зовсім, то ДБЖ Phantom UPS-4048 перекладає навантаження на живлення від батареї. ДБЖ Phantom володіє інтелектуальним зарядним пристроєм з системою балансування батарей і термокомпенсацією, що дозволять значно продовжити термін служби АКБ. Даний апарат має дві лінії підключення навантаження - високопріоритетних і фонову. Низькопріоритетним лінія навантаження призначена для додаткової економії залишкової ємності, запасеної в АКБ, при роботі в режимі "Батарея" (і як наслідок - продовження часу роботи від батареї), якщо це необхідно. Джерело безперебійного живлення включається між мережею електроживлення та резервованій навантаженням. Phantom UPS-4048 побудований за схемою з транзитним нульовим проводом, що є важливим чинником для нормальної роботи газових котлів з електронним управлінням.

Модель:Phantom UPS-4048
Форма вих. напруги:Синусоїда
Архітектура:Off-Line
Тип батареї:48В
Номінальна потужність:4,0 кВт
Призначення:Для серверів, Для аварійного освітлення, Для котлів, Для комп'ютерної техніки, Для систем відеоспостереження
Країна виробник:Україна
Тип батареї:48 В
Гарантія:36 мес.
Виконання:Підвісний
Акумуляторна батарея:Зовнішня
Кількість фаз (вхід/вихід)1/1
Індикація:Дисплей
Додати відгук:
Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
Відгук про товар:

Похожие товары

Номінальна потужність: 3,0 кВт
Виконання: Стандартний
Акумуляторна батарея: Зовнішня
Архітектура: Лінійно-інтерактивні
Ціна: 32487 Грн.
Номінальна потужність: 2,4 кВт
Виконання: Стандартний
Акумуляторна батарея: Вбудована
Архітектура: Лінійно-інтерактивні
Ціна: 8999 Грн.
Номінальна потужність: 4,0 кВт
Виконання: Стандартний
Акумуляторна батарея: Зовнішня
Архітектура: Off-Line
Ціна: 15600 Грн.
Номінальна потужність: 3,6 кВт
Виконання: Стандартний
Акумуляторна батарея: Зовнішня
Архітектура: Off-Line
Ціна: 21650 Грн.
ТЕЛЕФОНИ
(044) 5-999-740
(097) 0-740-740
(066) 740-7-888
(063) 740-0-740
НАШ МАГАЗИН
Стати партнером, дилером
Завантажити прайс
Нас рекомендують
Оплата і доставка
Умови гарантії
Кредит
Статті
Контакти
ФІЛІЇ
Київ
Одеса
Дніпро
Харків
Кривий Ріг
Львів
Черкаси
Житомир
Ми в соціальних мережах
Facebook
YouTube
Twitter
7sorok.ua © 2010-2021 г.