Інтернет магазин - 7 Сорок

Pеле часу, таймери - Adecs (Україна)

Тип: DIN-рейка
Потужність:
Ціна: 660 Грн.
Тип: DIN-рейка
Потужність:
Ціна: 315 Грн.
Тип: DIN-рейка
Потужність: до 4кВт
Ціна: 540 Грн.
Тип: DIN-рейка
Потужність:
Ціна: 670 Грн.
Тип: DIN-рейка
Потужність: до 4кВт
Ціна: 570 Грн.
Тип: DIN-рейка
Потужність: до 4кВт
Ціна: 380 Грн.
Тип: DIN-рейка
Потужність:
Ціна: 590 Грн.
Тип: DIN-рейка
Потужність:
Ціна: 530 Грн.
Тип: DIN-рейка
Потужність:
Ціна: 760 Грн.
Тип: DIN-рейка
Потужність:
Ціна: 440 Грн.
Тип: DIN-рейка
Потужність: до 4кВт
Ціна: 540 Грн.
Тип: DIN-рейка
Потужність:
Ціна: 490 Грн.
Тип: DIN-рейка
Потужність: до 4кВт
Ціна: 395 Грн.
Тип: DIN-рейка
Потужність:
Ціна: 360 Грн.
Тип: DIN-рейка
Потужність:
Ціна: 485 Грн.

Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:

На жаль на Pеле часу, таймери зараз знижок немає.

Які ще популярні бренди в Україні на даний момент:

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

 1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
 2. Доставка по Києву - 55 грн
 3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - 150 грн
 4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
  • За передоплатою: Нова Пошта, Інтайм, Автолюкс, САТ, Делівері;
  • Післяплатою: Нова Пошта, Інтайм, Автолюкс, САТ, Делівері.

Одна з найбільш затребуваних завдань, як в промисловості, так і в побутовому секторі - це організація затримки спрацьовування різних пристроїв за певним алгоритмом. Природно, тип пристроїв допомагають організувати ці режими, різниться в залежності від конкретної ситуації, і відповідно реалізує певний закон управління, а також має потрібне виконання і технічні характеристики. Найбільш часто подібні завдання виконуються за допомогою реле часу і таймерів електронних. Обидві ці категорії приладів реалізують тимчасову затримку, але ось принцип дії, схемотехніка, і сфера застосування у них зовсім різна.

Реле часу бувають декількох типів. Найбільш поширеним і недорогим є електронне реле часу. Принцип його роботи грунтується на програмі, прописаної в мікроконтролері. Час затримки може регулюватися. За допомогою реле часу з затримкою на включення можна організувати каскадне включення великого числа світильників однієї лінії від одного автоматичного вимикача. Це робиться для того, щоб рознести в часі великі пускові струми, що виникають в момент включення ламп.

Існує кілька типів реле часу:

 • із затримкою на включення;
 • з витримкою на відключення;
 • включення на певний час після подачі напруги;
 • включення на певний час після подачі імпульсу;
 • тактовий генератор.

Таймер - пристрої, які призначені для виконання завдань управління в електричних ланцюгах згідно встановленої тимчасової програми. Дуже часто існують циклічні завдання, які повторюються день у день. Чому б не доручити вирішення цих завдань іншим, замість того щоб постійно дивитися на годинник? Годинникові механізми (таймери) можуть включатися або вимикатися в точно зазначений вами час - а ви зможете приділити увагу більш важливих справ. У наш час все частіше застосовуються таймери для управління освітленням, вентиляцією, опаленням та іншими електричними пристроями в квартирах, на підприємствах, приватних будинках, в офісах і інших виробничих приміщеннях.

Таймери можуть встановлюватися як в розподільний щиток, з посадковим місцем на стандартну DIN-Рейки, так і підключатися безпосередньо в розетку, все залежить від моделі таймера. Залежно від поставлених завдань, підбирається таймер відповідного функціоналу і принципу роботи.

Основні види таймерів по функціоналу:

 • Добовий таймер;
 • Тижневий таймер;
 • Річний таймер;
 • Астрономічний годинник;
 • Таймер з резервом ходу.

Реле часу (не прив'язані до поточного часу) - також мають безліч варіантів використання. Можуть застосовуватися в схемах АВР, для перемикання в схемах зірка / трикутник, включення з витримкою і без витримки часу, з опцією утримувати контактну групу без допоміжного напруги деякий встановлений час. Іноді зустрічаються досить «незабутні варіанти» використання реле. Наприклад, реле несиметричного циклу, використовували не для промислового циклу або управління системою припливно-витяжною вентиляцією, а для управління звуковим пристроєм, підключеним до городнього пугалу для відлякування птахів. Загалом скільки людей, стільки й варіантів застосування цих пристроїв. Однак для всіх варіантів використання повинні дотримуватися правила монтажу, електробезпеки та експлуатації. Це буде запорукою довгої і надійної роботи цих пристроїв.

Коротко і зрозуміло про те, в чому ж різниця між реле і таймером. Основна відмінність укладено в тому, що таймер повинен бути прив'язаний до поточного часу і згодом буде керувати навантаженням за встановленою програмою. Реле часу до поточного часу не прив'язане. Воно прив'язане тільки до живлячої напруги без необхідності прив'язки до поточного часу. Для реле часу абсолютно не важливо, яке значення поточного реального часу в даний момент, який день тижня, який час доби - день чи ніч. У будь-який час, коли на нього буде подано напругу, воно відреагує відповідно до обраних налаштувань - відповідним чином у відповідь. Як уже було відзначено вище, принцип роботи таймера інший. Він обов'язково прив'язується до поточного часу і управляє навантаженням по виставленої програмі. Спільне між таймером і реле часу то, що після подачі напруги вони можуть автоматично управляти електричним навантаженням. Справедливості заради відзначимо, що дана класифікація умовна, адже існують таймери ( «для сходових кліток») не прив'язані до поточного часу.

Реле часу, таймери фірми Adecs, розглянемо їх як один з варіантів вибору. Електронні реле часу з мікропроцесорним управлінням застосовуються при облаштуванні «розумних» будинків, для включення / відключення обладнання за розкладом в офісах, на технологічних лініях. Компанія ADECS випускає тижневі програмовані таймери, вони відрізняються стійкістю до перешкод електричного кола і точністю відліку часу. Похибка відліку тимчасового інтервалу вводиться при настройці приладу. Серед програмованих реле часу ADECS можна виділити прості пристрої, що включають / відключають обладнання за часом і багатофункціональні, що керують роботою при дотриманні декількох умов. Тижневі таймери бренду працюють при струмовому навантаженню до 60 А, що досить для управління різноманітним обладнанням «розумного» будинку або невеликого установи, маленького цеху. У пристрої є незалежний акумулятор, і при скачках напруги в централізованій енергомережі або відключенні енергопостачання настройки зберігаються. Програмування та введення налаштувань виконується чотирма кнопками лицьовій панелі. Введена інформація відображається на цифровому табло приладу. Завдяки індикації на подвійному дисплеї з дублюванням мінімізуються помилки введення. Монтуються таймери на DIN-рейку. Прилади працюють точно і надійно, що позначається на їх популярності у власників «розумних» будинків і невеликого приватного бізнесу.

Ви, коли при великому бажанні можете детально ознайомитися з кожним з реле часу і таймерами на сайті "7сорок". А якщо у вас виникнуть труднощі в процесі вибору будь-якого товару, ви завжди в будь-який час можете зателефонувати нам за телефонами вказаними в меню сайту. Наша найкраща команда консультантів з великим задоволенням допоможуть вибрати кращий варіант, і ще й за найнижчою для вас ціною. Ми радимо вам звернути свою увагу саме на ті торгові марки, які є в нашому інтернет-магазині, так як це краще співвідношення ціни і якості. А також ми співпрацюємо з надійними виробниками в Україні. Наш інтернет-магазин "7сорок" є офіційним дилером всіх представлених компаній, ми також підтримуємо сервісне і гарантійне обслуговування протягом всього часу експлуатації пристрою.

Якщо у вас залишилися питання, на які ви хочете отримати відповіді, обов'язково телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті. Наші висококваліфіковані фахівці з радістю допоможуть вам вибрати необхідну модель, а також підкажуть, як правильно експлуатувати товар, щоб він працював для вас якомога довше.

Ми відправляємо наші товари по всій Україні, в будь-який зручний для вас час, а також здійснюємо доставку за адресою, якщо ви перебуваєте в Києві. Ви можете забрати товар самовивозом з нашого офісу. Купуйте на сайті реле часу і таймери в нашому інтернет-магазині "7сорок".

ТЕЛЕФОНИ
(044) 5-999-740
(097) 0-740-740
(066) 740-7-888
(063) 740-0-740
НАШ МАГАЗИН
Стати партнером, дилером
Завантажити прайс
Нас рекомендують
Оплата і доставка
Умови гарантії
Кредит
Статті
Контакти
ФІЛІЇ
Київ
Одеса
Дніпро
Харків
Кривий Ріг
Львів
Черкаси
Житомир
Ми в соціальних мережах
Facebook
YouTube
Twitter
7sorok.ua © 2010-2021 г.