Стабілізатори напруги Merlion

Потужність (кВт): 0.30
Підходить для: для котла
Кількість фаз: однофазний
Тип стабілізації: релейні
Ціна: 823 Грн.
Потужність (кВт): 2,1
Підходить для: для холодильника, котла, пральної машини
Кількість фаз: однофазний
Тип стабілізації: релейні
Ціна: 3641 Грн.

Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:

На жаль на Стабілізатори напруги зараз знижок немає.

Які ще популярні бренди в Україні на даний момент:

В даний час рекомендуємо заздалегідь обговорювати спосіб доставки товару з менеджерами магазину.

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

  1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
  2. Доставка по Києву - 55 грн
  3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - 150 грн
  4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
    • За передоплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері;
    • Післяплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері.

Стабілізатор напруги Merlion - це надійне та довговічне електрообладнання, розроблене з урахуванням сучасних технологій. Ключовим завданням такого приладу є захист побутового та промислового обладнання від неякісного електропостачання та проблем, які воно викликає. Вам варто купити стабілізатор Merlion, якщо ви хочете захистити вашу побутову техніку від нестабільного напруження, його перепадів та інших аварійних ситуацій, які можуть виникати у мережі. Асортимент стабілізаторів напруги, які ви можете знайти на сторінках нашого сайту, дуже широкий і непідготовленій людині буває важко зробити вибір. Апарати можуть відрізнятися за безліччю параметрів та технічних характеристик: діапазон стабілізації та роботи, потужність, точність стабілізації, швидкість реакції, кількість ступенів тощо. Якщо ви не можете самостійно вибрати електроприлад, зателефонуйте нам. Менеджери «7sorok.ua» допоможуть вибрати та купити стабілізатор напруги для дому, який вам ідеально підходитиме.

У сучасних умовах життя, зростання кількості споживачів та навантаження на електромережу безупинно зростає. І далеко не завжди мережа добре справляється із цим навантаженням. З подібними проблемами можуть зіткнутися як мешканці великих міст, так і невеликих селищ нашої країни. Рекомендуємо вам купити стабілізатор напруги - це допоможе уникнути багатьох неприємностей. Нерідко причиною поломки електротехніки та скорочення терміну її служби стає неякісне електроживлення. Щоб уникнути непотрібних витрат на ремонт або заміну поламаних побутових приладів, можна встановити стабілізатор. Щоб обраний прилад працював максимально ефективно, рекомендуємо придбати модель із запасом потужності. Найчастіше клієнти, у прагненні заощадити, вибирають апарати, потужності яких ледве вистачає, через що апарат не працюватиме. Запас потужності - це захист у разі форс-мажору. Стабілізатор - це не те обладнання, на якому варто заощаджувати. Від якості електроприладу та правильності його вибору, залежатиме надійність роботи та збереження вашої техніки.

У сфері електрообладнання існує безліч пристроїв, які захищають підключених споживачів від неякісного енергопостачання. Стабілізатор Мерліон буде вирівнювати електронапругу мережі та подавати стабільні 220 вольт на вашу техніку. Ви зможете бути впевнені у довговічній та безперебійній роботі домашньої електротехніки. Нормалізатор розроблений таким чином, що незалежно від напруги, що надходить з електромережі, на виході підтримуються стабільні показники з допустимою похибкою. Перш ніж вибирати апарат, рекомендуємо визначитися з тим, яку техніку ви хочете убезпечити. У деяких випадках наші клієнти хочуть захистити комп'ютерну техніку, газовий опалювальний котел, холодильне або морозильне обладнання, насос тощо. Також є клієнти, які хочуть захистити одразу всю техніку у своїй квартирі чи офісі. Ціна на такі прилади буде зовсім різною. Рекомендуємо заздалегідь розуміти завдання, які ви хочете вирішити за допомогою стабілізатора. Це значно заощадить ваш час та зусилля. У першому випадку вам знадобиться переносний пристрій із невеликою потужністю. Наприклад, якщо ви плануєте купити стабілізатор для комп'ютера, вам необхідно знати лише його потужність та вибрати апарат із невеликим запасом. Стабілізатор напруги для квартири вам доведеться шукати серед стаціонарних модифікацій. Підсумуйте потужність всіх приладів, які ви вмикаєте одночасно. Це дуже важливо, адже апарат з недостатньою потужністю просто не працюватиме, а модель із зайвою потужністю обійдеться вам значно дорожче. Також вам варто провести кілька вимірів напруги у вашій мережі. Це допоможе вам визначитись із робочим діапазоном електроприладу. Рекомендуємо проводити вимірювання в різний час доби, тому що навантаження на мережу вночі, або ввечері, коли всі вдома, будуть різними і різними будуть показники електронапруги. Наступним етапом стане вибір типу стабілізації. Є чотири основні типи пристроїв: релейні, симісторні, сервопривідні, інверторні. Всі вони добре справляються зі своїми завданнями, однак у їх основі лежать різні принципи дії, які накладають свої обмеження на використання та вартість товарів. Релейні стабілізатори Merlion чудово підходять для локального використання. Ви можете використовувати їх із опалювальними котлами, холодильниками, пральними машинами тощо. Релейні апарати у процесі роботи можуть видавати характерне клацання, що виникає при перемиканні реле. Встановлювати їх рекомендуємо у нежитлових приміщеннях. Ознайомтесь з відгуками клієнтів, які вже скористалися товаром, який вас цікавить, подивіться огляди на апарати.

Наша компанія пропонує широкий асортимент електроприладів для різних завдань та цілей. Ми готові прийти на допомогу і проконсультувати вас з питань, що цікавлять. Співробітники нашого магазину справжні професіонали та докладуть максимум зусиль, щоб підібрати найкращу техніку. Ми здійснюємо доставку замовлень територією України більшістю транспортних компаній-перевізників.