Стабілізатори симісторні, тиристорні
Що таке симісторні стабілізатори напруги, і чому фахівці стверджують, що це найнадійніші апарати на сучасному ринку, ми розповімо вам сьогодні в нашій статті.
Існує кілька типів стабілізаторів - це електронні (симісторні і тиристорні) і механічні (сервоприводні і релейні). З назви ясний принцип роботи кожної пари стабілізаторів напруги. Симісторні і тиристорні - практично ідентичні, мають однаковий спосіб вирівнювання вхідної напруги і приблизно одну цінову категорію. Що стосується механічних апаратів, вони досить економічні за ціною, проте гучні, не завжди довговічні і схильні до частих поломок.
Симісторні стабілізатори працюють за рахунок використання симісторов - перемикачів. Вони мають ККД 98% і на відмінно справляються з роботою. В їх пристрої повністю відсутні механічні елементи.
У всіх симісторних стабілізаторів дуже висока швидкість спрацьовування на зміни вхідної напруги - всього за 20 мілісекунд вони зможуть вирівняти будь-який показник в межах робочого діапазону до 220 Вольт на виході. Якщо у вас є дорога побутова техніка або професійне обладнання, фахівці радять вибирати тільки електронні стабілізатори напруги.
Все симісторні апарати працюють безшумно, і це вагома перевага перед, наприклад, релейними стабілізаторами. Будь-який електронний стабілізатор можна встановити в житлове приміщення (коридор, кухню, комору і т.д), і він не буде видавати гулу або шуму при скачках електрики на вході. Релейні ж встановлюють тільки в технічних приміщеннях - підвалах, гаражах, на горищах, - бо ті голосно клацають кожен раз, коли напруга піднімається або просідає.
Даний вид обладнання має вартість на порядок вище, ніж інші. У чому ж перевага їх для споживача? В першу чергу, високий ресурс при значних навантаженнях, що забезпечує довгу і надійну службу.
Тиристорний стабілізатор напруги має найвищу точність вихідної напруги, найближчу до ідеалу (220). Чим вище точність, тим менше ваше освітлення буде «помічати» ступінчасту роботу стабілізатора.
Підключення такого стабілізатора можливо як по загальному типу (на всю навантаження), так і безпосередньо до одного або декількох приладів з «зони ризику». При цьому не варто забувати про відповідність сумарної потужності ваших приладів і потужності стабілізатора, яка повинна перевищувати сумарну на 20-25%.
Симісторні стабілізатори прекрасно використовуються як в побуті, так і на виробництві, в рівній мірі забезпечуючи потреби котлів, холодильників, пральних машин, виробничого і лабораторного обладнання. Забезпечують максимально можливий ступінь захисту техніки.
Якщо ви хочете купити симісторний стабілізаторнапруги в Україні, телефонуйте і замовляйте! Ми будемо раді вас проконсультувати, а також зробити безкоштовну доставку по Україні і безкоштовне встановлення стабілізаторів від 5 кВт в м.Києві!
(044) 5-999-740
(097) 0-740-740
(066) 740-7-888
(063) 740-0-740
Стати партнером, дилером
Завантажити прайс
Нас рекомендують
Оплата і доставка
Умови гарантії
Кредит
Статті
Контакти
Київ
Одеса
Дніпро
Харків
Кривий Ріг
Львів
Черкаси
Житомир
YouTube