Котли опалення: Stropuva S40-I

Stropuva S40-I - Котли опалення
Код товару: 7338-0
Ціна: 43990 Грн.

Вартість товару з ПДВ

Оформіть замовлення в один клік

Залиште Ваш телефон і ми самі оформимо замовлення

Можливість оплати частинами:

Хочете купити в кредит або розстрочку?

Ознайомтесь з діючими пропозиціями

 • Консультація фахівця
  Відповімо на всі питання
 • Всі види оплати
  Кредит і розстрочка
 • Оплата частинами
  Від 3-х місяців в більше
 • Гарантія та сервіс
  Установка і підключення
 • Доставка по всій Україні
  Зручним для Вас перевізником
 • 14 днів на обмін, повернення
  Без зайвої тяганини і питань
 • Перевірка товару в магазині
  Тест-драйв товару перед відправкою
 • Ми є в таких містах:
  Київ, Львів, Одеса, Кривий Ріг, Черкаси, Дніпро, Тернопіль

Котел Stropuva на твердому паливі - родоначальник котлів верхнього горіння. Котли на твердому паливі STROPUVA забезпечують тривалість горіння на одній закладці дров - до 30 годин, брикетів - до 2 діб, вугілля - до 5 діб. Ми указиваемдлітельность горіння «до», хоча є чимало об'єктів, де вона ще вище. У будь-якому випадку, Вам не потрібно часто заходити до котельні. Ми про це говоримо з упевненістю, тому що маємо за плечима вже другий десяток років експлуатації наших котлів в різних кліматичних умовах в 20 країнах світу.

Конструктивно котел тривалого горіння Стропува складається з двох сталевих циліндрів - один всередині іншого, між якими знаходиться нагрівається вода. У внутрішньому циліндрі розміщена топка, подача повітря в яку відбувається через телескопічний розподільник. У міру прогорання палива зверху вниз розподільник повітря опускається, зберігаючи оптимальні умови горіння.

В котел STROPUVA закладається великий обсяг палива, яке розпалюється і горить в поверхневому шарі, а не знизу, як в традиційних котлах. Найбільш економічні умови для згоряння дров або вугілля створюються завдяки тому, що розподільник повітря в процесі прогорання палива опускається все нижче, а нагріті гази, віддаючи тепло внутрішнім стінкам топки, піднімаються вгору в димар. Таким чином, котел Стропува оптимально і максимально економічно витрачає паливо, дозволяючи досягти високих показників ККД.

В процесі роботи твердопаливний котел Стропува підтримує задану температуру теплоносія, змінюючи подачу повітря та інтенсивність горіння палива за допомогою біметалічного регулятора тяги. Надмірне тепло не виробляється, відповідно, не потрібно акумулююча ємність, димар потрібен лише висотою від 4,5 м, що скорочує початкові витрати.

Всі оригінальні котли Stropuva мають порошкове покриття корпусу жовтого кольору.

Твердопаливні котли тривалого горіння Стропува, на відміну від звичайних котлів на твердому паливі, не виробляють надмірне тепло завдяки биметаллическому регулятору тяги, що кардинально позначається на тривалості роботи котла Стропува на одній закладці палива, а також відсутність необхідності в акумулюючої ємності.

Модель:Stropuva S40-I
Потужність котла, кВт:40
Підключення до електромережі:має
Корисний об'єм камери згоряння, л330
Розміри:680 x 2100 x 680 мм
Діаметр димоходу:200 мм
Тип котла:твердопаливний ДГ
Кіл-ть контурів:1
Спосіб установки:підлоговий
Вид застосовуваного паливавугілля, дрова, торфобрикет
Управління:механічне
Матеріал теплообмінникасталь
Площа обігріву, м²:400
Вага:315
 • На жаль відгуків немає
 • Додати відгук
Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
Відгук про товар:
Оцініть товар: