Зварювальні генератори

Вид палива: бензин
Max потужність: 4-6кВт
Система пуску: ручна/електро
Кількість фаз: однофазний
Ціна: 46772 Грн.
Вид палива: бензин
Max потужність: 6-10 кВт
Система пуску: електричний пуск
Кількість фаз: однофазний
Ціна: 27372 Грн.
Вид палива: бензин
Max потужність: 4-6кВт
Система пуску: ручна/електро
Кількість фаз: однофазний
Ціна: 36000 Грн.
Вид палива: бензин
Max потужність: 4-6кВт
Система пуску: ручний стартер
Кількість фаз: однофазний
Ціна: 53592 Грн.
Вид палива: бензин
Max потужність: 4-6кВт
Система пуску: електричний пуск
Кількість фаз: однофазний
Ціна: 95890 Грн.
Вид палива: бензин
Max потужність: 4-6кВт
Система пуску: ручний стартер
Кількість фаз:
Ціна: 53996 Грн.
Вид палива: бензин
Max потужність: 6-10 кВт
Система пуску:
Кількість фаз: однофазний + трифазний
Ціна: 57053 Грн.
Вид палива: бензин
Max потужність: 4-6кВт
Система пуску: електричний пуск
Кількість фаз: трифазний
Ціна: 64751 Грн.
Вид палива: дизель
Max потужність: 4-6кВт
Система пуску: електричний пуск
Кількість фаз: однофазний
Ціна: 137385 Грн.
Вид палива: бензин
Max потужність: 4-6кВт
Система пуску: ручний стартер
Кількість фаз: однофазний
Ціна: 62547 Грн.
Вид палива: дизель
Max потужність: 6-10 кВт
Система пуску: електричний пуск
Кількість фаз: однофазний
Ціна: 37249 Грн.

Найпопулярніші бренди в Україні на даний момент:

Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:

Ми пропонуємо своїм покупцям наступні форми оплати товару.

 • Оплата банківською картою.
  Ви можете оплатити ваше замовлення банківською картою Visa або Mastercard.
 • Оплата готівкою.
  Ви можете оплатити товар готівкою кур'єру при отриманні замовлення, а також при самовивозі з пунктів видачі в наших регіональних філіях.
 • Безготівкова оплата.
  У вас є можливість оплатити оформлене замовлення безготівковим переказом за рахунком, який вам надасть наш менеджер.
 • Розстрочка.
  Ви можете оплатити товар в розстрочку або кредит. Для цього скористайтеся пропозиціями від наших банків партнерів.
 • Онлайн-банкінг.
  Оформляйте і оплачуйте покупки з будь-якої точки світу за допомогою онлайн-банкінгу.

В даний час рекомендуємо заздалегідь обговорювати спосіб доставки товару з менеджерами магазину.

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

 1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
 2. Доставка по Києву - Уточнюйте
 3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - Уточнюйте
 4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
  • За передоплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері;
  • Післяплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері.

Зварювальні генератори, бензинові та дизельні

В даному розділі нашого інтернет-магазину "7сорок" ви можете розглянути велику кількість моделей зварювальних генераторів від різних виробників. Вибрати, відповідний вашим потребам прилад допоможуть наші висококваліфіковані фахівці. Так само вони проконсультують вас з будь-яких питань і технічним характеристикам будь-якої моделі зварювального генератора щоб цей пристрій прослужило вам якомога довше! У нас ви можете знайти для себе підходящу модель в співвідношенні ціни і якості. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними і надійними виробниками. А так же супроводжуємо гарантійне та сервісне обслуговування на весь термін експлуатації товару.

Зварювальний генератор - це пристрій, що поєднує в собі одночасно і генератор і зварювальний апарат.

Генератор зварювальний відноситься до багатофункціональних пристроїв, що перетворює енергію обертання якоря в постійний струм. Цю енергію можна направити на зварювальні роботи, а можна просто використовувати генератор в якості джерела живлення. Зварювальний генератор поєднує в собі електричний генератор і апарат для зварювання, але не рекомендується використовувати пристрій для здійснення обох функцій одночасно, щоб уникнути перегріву і в цілях безпеки

Зварювальний агрегат, або як його ще називають, електростанція зварювальний працює в широкому діапазоні навантажень, може витримати миттєву перевантаження без втрати первинних характеристик. Відрізняється від однофункціональних генераторів тим, що чим більше струм на виході, тим менше вихідна напруга, а це найкраще умова роботи зварювальної апаратури. Найчастіше згадується, що нереально зварювальний генератор купити за низькою вартістю, але ціна виправдовує себе за рахунок прийнятної потужності, достатній компактності і багатофункціональності агрегату.

Зварювальний генератор - складова частина зварювального агрегату або перетворювача, призначена для вироблення електричного струму. Існує кілька видів цих пристроїв, хоча з принципової точки зору великої різниці між ними немає. Вони відрізняються родом струму, що виробляється, часом безперервної роботи, конкретним призначенням та іншими тактико-технічними характеристиками (ТТХ). Оснащені двигуном внутрішнього згоряння (на бензині або дизелі), зварювальні генератори є джерелом струму для ручного зварювання. Але крім основного призначення, таке обладнання може виконувати ще одну задачу - електропостачання приватного будинку.

Зварювальні генератори бензинові.

Зварювальний бензогенератор - найпоширеніший вид, у продажу представлений моделями з потужністю від 0,5 до 100 кВт.

Основні переваги:

 • Відносно низька ціна;
 • Простота в обслуговуванні;
 • Невелика вага (у порівнянні з дизельними);
 • Можливість застосування при низьких температурах.

Серед бензинових станцій окремо слід виділити інверторний генератор для зварювання (серед дизельних такого немає). Головна його особливість - здатність видавати постійну частоту в 50 Гц, що важливо для певних завдань, що вимагають точності. Він вважається одним з кращих варіантів, коли особливо важлива мобільність і «ювелірність» дугового зварювання. Досить дороге, але компактне, цей пристрій дозволяє робити ідеально точні і тонкі зварювальні шви.

дизельні генератори

Дизельні пристрої характеризуються великим робочим ресурсом і здатні витримувати значні навантаження. Модельний ряд починається з 5 кВт, тому для побутових цілей вони не підходять.

Основні переваги:

 • Висока продуктивність;
 • Стабільна робота, навіть при тривалих навантаженнях;
 • Великий ресурс - від 4 000 до 40 000 годин;
 • Низький рівень шуму і невелика витрата палива (в середньому 330 грам на кВт) в порівнянні з моделями на бензині.

По суті зварювальний генератор відрізняється від інших автономних міні електростанцій тим, що має посилену обмотку і може витримувати перенавантаження та стрибки при споживанні від нього. Завдяки цьому обладнанню отримують струм, який потрібен для ручного дугового зварювання.

Такі пристрої мають підвищений ресурсом і зносостійкість, тому їх застосовують в якості джерел живлення для зварювальних апаратів, проте, дані генератори не здійснюють трансформацію електрики. Трансформацію електричної енергії отримують в процесі зварювання, коли до генератора підключений апарат. Перед початком зварювання необхідно до зварювального генератора підключити обладнання та електрод з власником, а потім включити електродвигун. Працює зварювальний генератор без будь-яких допоміжних пристроїв. Отже, це обладнання є зручним і простим у використанні. Нинішнє зварювальне обладнання вважається дуже потужним. Так як для зварювання потрібна досить грунтовна сила струму. У більшості випадків сучасні зварювальні генератори мають стандартні розетки. Але фахівці не рекомендують під час зварювальних робіт підключати ще які-небудь прилади до генератору.

Основною перевагою таких зварювальних генераторів є автономність. Їх можна використовувати навіть в тих місцях, де немає електропостачання. Крім того, їх використовують як джерело резервного живлення. Завдяки таким характеристикам зварювальний генератор можна застосовувати в аварійних ситуаціях, польових умовах і так далі.

Механізм дії будь-якого електрогенератора полягає в перетворенні механічної енергії обертання ротора (або якоря) в електричну завдяки наведенню в обмотках електрорушійної сили (ЕРС). Джерелом енергії обертання може бути будь-який пристрій - інший електродвигун, ДВЗ, та хоч і м'язова сила. Втім, зварювальні роботи можуть здійснюватися різними методами - це ручний спосіб (електроди мають різні діаметри), механізований (в середовищі газу), аргонно-дугового (електроди плавляться), з використанням флюсу.

Нині на ринку спеціалізованої електроапаратури пропонуються різноманітні генератори. Вони можуть бути механізованими і ручними, а також розрізняються за показниками паливного витрати і шуму. Що ж стосується факторів, що впливають на вибір, то тут, перш за все, важлива майбутня навантаження і умови експлуатації. Бензинові прилади можна використовувати кілька годин в день, зазвичай до 6 ч, тому як на тривалу роботу їх двигун просто не розрахований. На багато витривалішими моделі на дизелі, деякі здатні функціонувати практично цілодобово. Але, як було сказано вище, в холодну пору року станцію, що працює на дизелі, запустити вкрай важко.

Однак якщо потрібен пересувний зварювальний генератор, який, наприклад, протягом робочої зміни доведеться транспортувати по будівельній ділянці, краще вибрати з бензинових моделей - вони більш компактні.

Якої потужності генератор вибрати для побутового використання, наприклад, з інвертором, який вважається найпопулярнішим пристроєм? Якщо немає можливості придбати інверторну станцію, то можна обмежитися генератором-універсалом. Для побутової зварювання, а також забезпечення всіх господарських потреб вистачить потужності 5-10 кВт. Максимальна величина вихідного струму повинна становити 200-250 А, напруга - 220 В, частота - 50 Гц. Головне правило при підборі: потужність генератора повинна на чверть перекривати потужність інвертора. Тільки в цьому випадку останній зможе видавати стабільний зварювальний струм, і не вийде з ладу після пари місяців використання. Мається на увазі потужності, що виробляється генератора, а не споживана. Крім того, окремо потрібно врахувати параметр максимальної споживаної потужності - це пікове навантаження інвертора.

Таким чином, однозначний вибір на користь дизельного приладу варто віддавати в тому випадку, якщо зварювання виконується в великих обсягах. Але, як показує практика, необхідність в подібних роботах виникає нечасто. Тому найбільшою популярністю користуються бензинові моделі. Ви можете замовити доставку зварювальних генераторів від будь-якого виробника, представленого в нашому інтернет-магазині "7сорок" по всій Україні, будь-транспортною компанією. Так само ми здійснюємо адресну доставку по місту Київ. Або ж ви можете забрати товар самовивозом з нашого офісу. Якщо у вас виникнуть питання щодо вибору товару на нашому сайті - телефонуйте на контактні номери, зазначені в шапці сайті. Наші фахівці постараються вам допомогти.

Замовляйте обладнання в інтернет-магазині "7сорок"!

 • Степан Иванович · 29.05.2021 · Оцінка товару Hyundai DHYW 210AC:
  Надежный и проверенный генератор. Хорошо справляется с поставленными задачами. Брали в цех по сварке. работает 2 года.
 • Спасибо за отзыв!
 • Никита Бабанин · 26.12.2020 · Оцінка товару Hyundai HYW 210AC:
  В эксплуатации пока недолго, можно сказать что корейцы по качеству на высоте. Варю немного, сумарно 2-3 часа в день, диаметр 3мм, но с легко потянет и 4. Ну и еще плюс это экономичность - чуть больше литра при максимальной нагрузке. Однозначно рекомендую, а менеджерам спасибо за консультацию!
 • Евгений · 17.12.2020 · Оцінка товару Hyundai DHYW 210AC:
  Цена/качество. Доставили в день заказа. магазин работает на уровне. Спасибо