Зварювальні генератори дизельні

Вид палива: дизель
Max потужність: 6-10 кВт
Система пуску: електричний пуск
Кількість фаз: однофазний
Ціна: 37249 Грн.
Вид палива: дизель
Max потужність: 4-6кВт
Система пуску: електричний пуск
Кількість фаз: однофазний
Ціна: 137385 Грн.

Найпопулярніші бренди в Україні на даний момент:

Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:

Ми пропонуємо своїм покупцям наступні форми оплати товару.

 • Оплата банківською картою.
  Ви можете оплатити ваше замовлення банківською картою Visa або Mastercard.
 • Оплата готівкою.
  Ви можете оплатити товар готівкою кур'єру при отриманні замовлення, а також при самовивозі з пунктів видачі в наших регіональних філіях.
 • Безготівкова оплата.
  У вас є можливість оплатити оформлене замовлення безготівковим переказом за рахунком, який вам надасть наш менеджер.
 • Розстрочка.
  Ви можете оплатити товар в розстрочку або кредит. Для цього скористайтеся пропозиціями від наших банків партнерів.
 • Онлайн-банкінг.
  Оформляйте і оплачуйте покупки з будь-якої точки світу за допомогою онлайн-банкінгу.

В даний час рекомендуємо заздалегідь обговорювати спосіб доставки товару з менеджерами магазину.

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

 1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
 2. Доставка по Києву - Уточнюйте
 3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - Уточнюйте
 4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
  • За передоплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері;
  • Післяплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері.

Дизельні генератори

Це потужне, економічне і надійне силове обладнання, ключовою функцією якого є забезпечення як основного, так і аварійного електропостачання для однофазних або трифазних споживачів. Ключовими особливостями даного типу обладнання наявність витривалого дизельного двигуна, який характеризується підвищеним моторесурсом, також дизельгенератори зазвичай оснащені різними сучасними пристроями, які дозволяють моніторити і керувати роботою пристрою, а також контролювати якість вироблюваної генератором електроенергії.

Дизельні генератори відрізняються широким діапазоном потужностей. На сторінках інтернет-магазину «7sorok.ua» представлені моделі дизельних генераторів з потужністю від 4 і до декількох сотень кіловат. Дизельгенератори з невисоким рівнем потужності запускаються за допомогою системи ручного стартера. Більш потужні моделі пристроїв зазвичай наводяться в дію системи електростартера або системою автоматичного введення в резерв.

Залежно від споживачів, які підключаються дизель електростанції поділяються на три типи:

 • Однофазні.
 • Трифазні.
 • Універсальні.

Однофазний генератор забезпечує для підключених споживачів з харчуванням 220 вольт. Трифазний генератор забезпечує вихідна напруга на рівні 380 вольт. Універсальний генератор підходить для забезпечення основного або резервного електроживлення як для однофазних, так і трифазних споживачів.

Залежно від рівня потужності навантаження, дизельні генератори умовно кваліфікують на три групи:

 • Малопотужні, потужністю не більше 50 кВт.
 • Середнього рівня з потужністю 50-200 кВт.
 • Великого рівня потужності від 200 кВт.

При виборі дизельного генератора варто враховувати безліч особливостей і чинників. Наприклад, варто враховувати витрату палива при роботі апарату, габарити і вага пристрою, тип виконання генераторної установки, яка використовується систему охолодження і т.д. Нижче ми розглянемо, як впливають ті чи інші особливості генераторів на їх продуктивність, особливості експлуатації та обслуговування.

Залежно від типу монтажу, а також виходячи з габаритів і ваги генераторної установки, дизельні електростанції можна поділити на два типи: стаціонарні генераторні установки і пересувні дизельні установки. Як можна зрозуміти виходячи з назви, стаціонарні генератори зазвичай мають великі розміри і вага. Апарати даного типу зазвичай характеризуються високою потужністю, і оснащені рідинної системою охолодження. Стаціонарні генератори зазвичай встановлюють в спеціальному приміщенні, яке добре вентилюється. Пересувні дизельні генератори відрізняються компактними розмірами і невеликою вагою, а для пересування оснащуються транспортувальним комплектом, який складається з коліс і ручок. Найбільш часто, пересувні генератори мають відкрите виконання і повітряну систему охолодження.

Що стосується виконання генератора, то дизельні електростанції підрозділяють на два типи. Генератори з відкритим виконанням зазвичай призначені для побутового або професійного використання. Однак, з урахуванням особливостей експлуатації дизельних двигунів, ці мініелектростанції встановлюють в спеціально підготовленому приміщенні. Також досить часто випускаються моделі, виконані в захисному кожусі. Даний кожух одночасно виконує шумозахисну функцію, так він поглинає рівень шуму і вібрацій, які видає пристрій в процесі експлуатації. Також даний кожух виконує захисну функцію, захищаючи внутрішні деталі і вузли механізмів від попадання пилу, вологи і бруду. Закрите виконання дозволяє встановлювати і використовувати генератор як в приміщенні, так і на вулиці.

Залежно від сфери застосування і рівня передбачуваного навантаження, дизельні генератори поділяють на побутові моделі і промислові.

Побутові дизельні генератори - це зазвичай однофазні моделі пристроїв, що мають відкрите виконання. Їх використовують в приватних будинках, на складах, офісах, дачах, заміських котеджах.

Промислові дизельні генератори - це найчастіше трифазні апарати. Їх використовують для забезпечення резервного або основного харчування на окремих підприємствах, в промислових цехах. За допомогою подібного генератора можна забезпечити харчування багатоповерхового будинку або навіть котеджного селища.

Особливості дизельних двигунів внутрішнього згоряння такі, що вони призначені для інтенсивної і тривалої навантаження, а також для частого використання. Завдяки цьому ви можете купити дизельгенератор, адже з його допомогою ви можете організувати основне електропостачання на таких об'єктах як:

 • промислові підприємства;
 • будівельні та ремонтні майданчики, на яких відсутній електрична мережа;
 • кіномайданчики;
 • виїзні заміські заходи;
 • телефонні станції;
 • виїзні роботи рятувальних або аварійних служб.

До переваг дизельних генераторів варто віднести такі особливості як економічність. Собівартість електроенергії, яку виробляє електростанція дизельного типу значно нижче, ніж у бензинових аналогів. Також важливою особливістю є високий моторесурс апаратів і можливість тривалої експлуатації без перерв. І, звичайно ж, високий рівень потужності у дизельних генераторів, яким не можуть похвалитися бензинові аналоги.

У той же час, дизельний генератор має ряд особливостей, які в деяких випадках можуть стати недоліками. До таких особливостей варто віднести більш високу вартість, ніж у бензинових пристроїв. Також високий рівень шуму у моделей з відкритим виконанням. Також важливо встановлювати в опалювальних приміщеннях, адже солярка при низькій температурі буде загусати, через що генератор НЕ буде запускатися.

Всі питання щодо генераторного обладнання, а також допомога у виборі відповідного апарату ви можете отримати у наших менеджерів за номерами, які вказані на нашому сайті в розділі «Контакти».

 • Степан Иванович · 29.05.2021 · Оцінка товару Hyundai DHYW 210AC:
  Надежный и проверенный генератор. Хорошо справляется с поставленными задачами. Брали в цех по сварке. работает 2 года.
 • Спасибо за отзыв!
 • Евгений · 17.12.2020 · Оцінка товару Hyundai DHYW 210AC:
  Цена/качество. Доставили в день заказа. магазин работает на уровне. Спасибо