Зварювальні генератори бензинові

Вид палива: бензин
Max потужність: 4-6кВт
Система пуску: ручна/електро
Кількість фаз: однофазний
Ціна: 46772 Грн.
Вид палива: бензин
Max потужність: 6-10 кВт
Система пуску: електричний пуск
Кількість фаз: однофазний
Ціна: 27372 Грн.
Вид палива: бензин
Max потужність: 4-6кВт
Система пуску: електричний пуск
Кількість фаз: однофазний
Ціна: 95890 Грн.
Вид палива: бензин
Max потужність: 4-6кВт
Система пуску: ручний стартер
Кількість фаз: однофазний
Ціна: 53592 Грн.
Вид палива: бензин
Max потужність: 4-6кВт
Система пуску: ручна/електро
Кількість фаз: однофазний
Ціна: 36000 Грн.
Вид палива: бензин
Max потужність: 4-6кВт
Система пуску: ручний стартер
Кількість фаз:
Ціна: 53996 Грн.
Вид палива: бензин
Max потужність: 6-10 кВт
Система пуску:
Кількість фаз: однофазний + трифазний
Ціна: 57053 Грн.
Вид палива: бензин
Max потужність: 4-6кВт
Система пуску: електричний пуск
Кількість фаз: трифазний
Ціна: 64751 Грн.
Вид палива: бензин
Max потужність: 4-6кВт
Система пуску: ручний стартер
Кількість фаз: однофазний
Ціна: 62547 Грн.

Найпопулярніші бренди в Україні на даний момент:

Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:

Ми пропонуємо своїм покупцям наступні форми оплати товару.

 • Оплата банківською картою.
  Ви можете оплатити ваше замовлення банківською картою Visa або Mastercard.
 • Оплата готівкою.
  Ви можете оплатити товар готівкою кур'єру при отриманні замовлення, а також при самовивозі з пунктів видачі в наших регіональних філіях.
 • Безготівкова оплата.
  У вас є можливість оплатити оформлене замовлення безготівковим переказом за рахунком, який вам надасть наш менеджер.
 • Розстрочка.
  Ви можете оплатити товар в розстрочку або кредит. Для цього скористайтеся пропозиціями від наших банків партнерів.
 • Онлайн-банкінг.
  Оформляйте і оплачуйте покупки з будь-якої точки світу за допомогою онлайн-банкінгу.

В даний час рекомендуємо заздалегідь обговорювати спосіб доставки товару з менеджерами магазину.

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

 1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
 2. Доставка по Києву - Уточнюйте
 3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - Уточнюйте
 4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
  • За передоплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері;
  • Післяплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері.

Купити генератор бензиновий

Бензинові генератори - це категорія силового електрообладнання, ключовою функцією якого є вироблення електроструму, а також забезпечення основного або резервного електропостачання для підключених однофазних або трифазних споживачів. Залежно від типу монтажу, бензогенератори підрозділяються на переносні і стаціонарні пристрої. Ви можете купити бензиновий генератор для будинку або для дачі. Також часто використовують для використання на різних фермерських господарствах, заміських заходах, ремонтних та будівельних майданчиках.

На сторінках інтернет-магазину «7sorok.ua» представлені моделі з потужністю в межах від 0,5 кВт до 20 кВт. У нас представлено силове обладнання від найбільш популярних світових виробників, в якості якого ви можете бути впевнені.

Бензиновий генератор - це, мабуть, найкраще рішення, якщо вам для вашого об'єкта необхідно організувати автономне джерело електроживлення для ваших споживачів. Найбільш часто такими об'єктами виступають приватні будинки, заміські котеджі, ремонтні або будівельні майданчики, заміські виїзні заходи тощо Для забезпечення електроживлення споживачів, дане обладнання має двигун внутрішнього згоряння і альтернатор, які забезпечують перетворення в електричний струм механічної енергії.

Бензинові електростанції, в залежності від підключених споживачів, поділяються на три основні категорії. Однофазні бензинові генератори використовують для забезпечення аварійного або резервного електропостачання для однофазних споживачів і однофазного обладнання, генерують струм 220/230 вольт. Трифазні бензинові генератори призначені для аварійного або основного електропостачання для підключених трифазних споживачів, генерують струм 380/400 вольт. Також виділяють універсальні бензинові генератори, за допомогою яких ви зможете живити як однофазне, так і трифазне обладнання.

Якщо розглядати генераторне обладнання з точки зору популярності, то найбільш популярними і затребуваними є апарати з потужністю в межах від 3 до 9 кВт. Зазвичай саме цієї потужності достатньо для організації електропостачання в приватному будинку або дачі. Рідше використовують моделі з потужністю від 0,5 до 3 кВт. Зазвичай їх купують для заміських пікніків, туристичних походів, риболовлі. Для цього, деякі моделі спеціально оснащують транспортувань колесами і ручкою. Наприклад, Weekender GS2200i, Konner & Sohnen KS 1000i та ін. Також генератори з невеликою потужністю найчастіше використовують для організації енергопостачання для конкретного обладнання.

Залежно від ваших запитів, об'єкта, а також особливостей виконуваних робіт, ви зможете вибрати генератор, який буде вам ідеально підходити. Зазвичай на бензинові мініелектростанції встановлюють двотактний або чотиритактний ДВЗ. Двотактний бензомотор зазвичай встановлюють на генератори з невисокою потужністю (зазвичай, це моделі до 1,0 кВт). Чотиритактний бензомотор встановлюють на моделі з більшою потужністю, проте варто враховувати, що бензинова електростанція такого плану буде витрачати більше паливно-мастильних матеріалів.

Що стосується класифікації бензинових генераторних установок, з точки зору габаритів і монтажу, то виділяють стаціонарне та пересувне обладнання. Стаціонарні моделі бензогенераторів мають значні габарити і вага. Пересувні моделі бензогенераторів зазвичай відрізняються компактними розмірами і габаритами. Можуть мають просто ручку для перенесення або для транспортування комплект з коліс і ручок для пересування генератора.

Залежно від типу навантаження, яка передбачається, можна розглянути як з повітряною системою охолодження, так і з водяною системою охолодження. Це не повинно викликати жодних труднощів, адже на ринку представлений широкий асортимент як першого, так і другого типу генераторного обладнання. Ще однією важливою особливістю, в залежності від якої генератори підрозділяються на різні типи, є особливості конструкції. Виділяють генератори відкритого типу, виконані на металевій рамі, а також виконані в кожусі. Остання категорія, також поділяється на два типи: інверторні переносні з невеликою потужністю, мають малі розміри, видають чисту синусоїду на виході, а також мінімальний рівень шуму в процесі експлуатації. Другий тип - це професійне обладнання, виконане в надійному металевому шумозахисних кожусі. Надійний всегоподний кожух забезпечує генератору захист від попадання пилу, бруду, вологи. Це апарати, призначені виключно для стаціонарного монтажу.

Так як зайшла мова про сферу застосування, то не зайвим буде зазначити, що бензинові генератори також можуть класифікуватися на побутові електрогенератори і професійні мініелектростанції.

Побутові бензинові генератори - це, зазвичай, пристрої з потужністю до 5 кВт. Саме такі моделі вважають за краще застосовувати для вирішення приватних завдань на дачах, в невеликих будинках, офісах та інших подібних об'єктах. Також обладнання подібного плану активно використовують при вилазках на природу: на полюванні, риболовлі, походах і т.п.

Умовно, професійними починають вважати ті моделі, у яких потужність понад 5 кВт. Устаткування даного плану спеціально розроблено для тривалої інтенсивної роботи без перерв. Найчастіше застосовується на будівельних об'єктах та ремонтних боксах, різними комунальними і аварійними службами при проведенні виїзних робіт і т.д.

Як і будь-яке обладнання, бензинові електростанції мають власні переваги і недоліки, а також свою сферу застосування. Що стосується переваг, то важливо буде зазначити нижчу вартість, габарити і вага. У порівнянні з дизельними аналогами, вони простіші в експлуатації та обслуговуванні. Що стосується недоліків, то варто відзначити нетривалий час безперервної роботи, невисоку потужність. Рекомендуємо вам ретельно і свідомо підходити до вибору генераторного обладнання. Для отримання консультації з даного питання, рекомендуємо вам звернутися до наших технічних консультантів за номерами, вказаними на сайті.

 • Никита Бабанин · 26.12.2020 · Оцінка товару Hyundai HYW 210AC:
  В эксплуатации пока недолго, можно сказать что корейцы по качеству на высоте. Варю немного, сумарно 2-3 часа в день, диаметр 3мм, но с легко потянет и 4. Ну и еще плюс это экономичность - чуть больше литра при максимальной нагрузке. Однозначно рекомендую, а менеджерам спасибо за консультацию!