Інтернет магазин - 7 Сорок

Зварювальні інвертори - Daewoo (Корея)

Тип: зварювальний апарат
Кількість фаз: однофазний
Max. діаметр електродів: 4.0 мм
Max. зварювальний струм: 170 А
Ціна: 3095 Грн.
Тип: зварювальний апарат
Кількість фаз: однофазний
Max. діаметр електродів: 5.0 мм
Max. зварювальний струм: 260 А
Ціна: 5995 Грн.
Тип: зварювальний апарат
Кількість фаз: однофазний
Max. діаметр електродів: 5.0 мм
Max. зварювальний струм: 230 А
Ціна: 4195 Грн.

Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:

На жаль на Зварювальні інвертори зараз знижок немає.

Які ще популярні бренди в Україні на даний момент:

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

 1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
 2. Доставка по Києву - 55 грн
 3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - 150 грн
 4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
  • За передоплатою: Нова Пошта, Інтайм, Автолюкс, САТ, Делівері;
  • Післяплатою: Нова Пошта, Інтайм, Автолюкс, САТ, Делівері.

Що таке Зварювальний інвертор?

Зварювальний інвертор є одним з видів джерела живлення для зварювальної дуги. Головним завданням якого для всіх зварювальних джерел, це забезпечення безперервного горіння зварювальної дуги і її підпал. Варто пам'ятати, що найважливіший параметр зварювального процесу, це його стійкість до різних коливань та перешкод.

Що до с приводу видів джерел для живлення, то тут все просто, ось їх повний список:

 • трансформатори;
 • дизельні або бензинові електрогенератори;
 • випрямлячі;
 • інвертори.

Самий же популярний з них, це звичайно ж інверторний, до речі, він з'явився в 20-му столітті, ну а популярність здобув у 21-му.

Переваги та принцип роботи

Зварювальний інвертор за фактом, це силовий трансформатор, який знижує напругу мережі, поки не буде необхідного напруги холостого ходу джерела, де блок силових електричних схем, в основу якого закладені такі транзистори як MOSFET або IGBT і власне, стабілізуючого дроселя для зменшення пульсацій випрямленого струму.

Принцип роботи для зварювального інвертора виглядає так - напруга мережі змінного струму подається на випрямляч, після чого, силовий модуль, перетворює постійний струм в змінний, але з підвищеною частотою, потім це подається на високочастотний зварювальний трансформатор, який має істотно меншу масу, ніж мережевий, напруга якого, потім після випрямлення, подається власне на саму зварювальну дугу. Дуга працює на постійному струмі, є більш стійкою.

Одним з основних переваг інверторних джерел для живлення зварювальної дуги є - зменшення розмірів силового трансформатора та поліпшення динамічної характеристики дуги. У сучасному світі з використанням інверторних технологій стали зменшуватися габарити і маси зварювальних апаратів. Також, це призвело до поліпшення якісного показника зварювальної дуги, підвищенню коефіцієнта корисної дії, мінімізувати розбризкування при зварюванні. Це все в комплексі, дозволило реалізувати плавні регулювання для зварювальних параметрів.

Технічні переваги зварювальних інверторів Daewoo

Зварювальний апарат обладнаний біполярними транзисторами власного виробництва бренду Daewoo. Ця розробка є проривом в сфері силової електроніки. Самі IGBT-транзистори управляються за допомогою вбудованого мікропроцесора. До того ж, вони збільшують надійність і покращують тепловідвід з поверхні модуля. До цього списку можно додати й такий фактор, як ціна. У зварювальних інверторів марки Daewoo, вона від трьох тисяч і до шести тисяч гривень. Все залежить від особливостей кожної із них.

Ось ще список особливостей, які визначають цю марку:

 • Функція Hot Start;
 • Функція Arc-Force;
 • Функція Anti-Stick;
 • Коефіцієнт потужності: 0.76;
 • Температура експлуатації: від -10 до +40 ° С;
 • Вага до 3 кг;
 • Невеликі габарити.

Купити в Києві Зварювальний інвертор Daewoo

Ви можете детальніше ознайомитися з кожним з апаратів у розділ Зварювальні інвертори на сайті "7сорок". Якщо у вас виникнуть будь-які складності в процесі вибору будь-якого товару, ви завжди можете зателефонувати за номерами вказаними у меню сайту. Наші лучші консультанти із задоволенням допоможуть вибрати найкращий варіант і за приємною для вас ціною.

Ми радимо вам звернути свою увагу саме на ті торгові марки, які є в нашому інтернет-магазині, так як це краще співвідношення ціни і якості, а також найнадійніші виробники в Україні, але вибір, звичайно, завжди залишається за вами. Наш інтернет-магазин "7сорок" є офіційним дилером всіх представлених компаній, ми також підтримуємо сервісне і гарантійне обслуговування протягом усього терміну експлуатації вашого пристрою.

Якщо у вас залишилися питання, на які ви хочете отримати відповіді, обов'язково телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті. Наші висококваліфіковані фахівці з радістю допоможуть вам, вибрати необхідну модель, а також підкажуть, як правильно експлуатувати товар, щоб він працював на вас якомога довше.

Ми відправляємо наші товари по всій Україні, у будь-якій зручній для вас час, а також здійснюємо доставку за адресою, якщо ви перебуваєте в місті Києві. Ви можете забрати товар самовивозом з нашого офісу. Замовляйте зварювальні інвертори Daewoo в інтернет-магазині "7сорок".

ТЕЛЕФОНИ
(044) 5-999-740
(097) 0-740-740
(066) 740-7-888
(063) 740-0-740
НАШ МАГАЗИН
Стати партнером, дилером
Завантажити прайс
Нас рекомендують
Оплата і доставка
Умови гарантії
Кредит
Статті
Контакти
ФІЛІЇ
Київ
Одеса
Дніпро
Харків
Кривий Ріг
Львів
Черкаси
Житомир
Ми в соціальних мережах
Facebook
YouTube
Twitter
7sorok.ua © 2010-2021 г.