Інтернет магазин - 7 Сорок

Зварювальні інвертори - Tekhmann (Німеччина)

Тип: зварювальний апарат
Кількість фаз: однофазний
Max. діаметр електродів: 5.0 мм
Max. зварювальний струм: 300 А
Ціна: 3190 Грн.

Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:

На жаль на Зварювальні інвертори зараз знижок немає.

Які ще популярні бренди в Україні на даний момент:

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

  1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
  2. Доставка по Києву - 55 грн
  3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - 150 грн
  4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
    • За передоплатою: Нова Пошта, Інтайм, Автолюкс, САТ, Делівері;
    • Післяплатою: Нова Пошта, Інтайм, Автолюкс, САТ, Делівері.

Зварювальне обладнання - це комплекс пристроїв і різних пристосувань, які використовуються для створення зварних вузлів і виробів. Даний вид обладнання знайшов своє застосування, як в побуті, так і в промисловості. Основним пристроєм в даному комплексі обладнання є зварювальний апарат.

Існує кілька типів зварювальних апаратів: трансформатор, інвертор, споттер. Споттер - це зварювальний автомат, який може бути як трансформаторних, так і інверторним. Він використовується для точкового зварювання і частіше його застосовують в автомобільній промисловості.

Трансформатор - це найпростіший і недорогий тип зварювального апарату, за допомогою якого ви зможете проводити нескладні зварювальні роботи. Якість роботи даного обладнання не дуже висока, тому шов виходить нерівним, більш того, подібний зварювальний апарат досить громіздкий і має велику вагу. Однак, існує різновид трансформаторів - напівавтомати, які демонструють досить високу якість роботи. Рекомендуємо вам купити напівавтомат Tekhmann, якщо ви віддаєте перевагу проводити зварювання за допомогою дроту, а не електродів. Також ви можете купити зварювальний напівавтомат Текман, якщо ви бажаєте отримати якісний і надійний шов в процесі роботи і працювати з практично будь-якими матеріалами. І останній в списку, але один з перших за популярністю - зварювальний інвертор. Даний тип зварювальних апаратів справляється майже з усіма видами зварювальних робіт. Зварювальний інвертор Tekhmann (Текман) - це компактний і мобільний апарат. Наявність наплечного ременя дозволить вам зручно переносити його і проводити зварювальні роботи в найбільш важкодоступних місцях.

Сварочник Tekhmann має ряд вбудованих функцій, які зроблять вашу роботу максимально комфортною і безпечною. Функція Stand by забезпечить безпечний режим очікування, Hot start забезпечить швидке запалювання електрода, завдяки чому ви зможете відразу ж приступити до роботи, Arc force сприяє стабілізації дуги і перешкоджає залипання електродів, а функція Anti-stick захистить від короткого замикання і прилипання електрода.

Інтернет-магазин 7sorok.ua рекомендує вам купити зварювання Текман, якщо ви шукаєте надійний інструмент з ідеальним співвідношенням ціна-якість.

В даному розділі ви можете детально ознайомитися з характеристиками апаратів Tekhmann, і вибрати апарат, який буде підходити для ваших зварювальних робіт. Якщо у вас виникнуть будь-які питання, зателефонуйте по одному з номерів, вказаних на нашому сайті. Наші консультанти з задоволенням дадуть відповідь вам на них. Зварювальний апарат Tekhmann буде вам надійним і вірним помічником багато років.

ТЕЛЕФОНИ
(044) 5-999-740
(097) 0-740-740
(066) 740-7-888
(063) 740-0-740
НАШ МАГАЗИН
Стати партнером, дилером
Завантажити прайс
Нас рекомендують
Оплата і доставка
Умови гарантії
Кредит
Статті
Контакти
ФІЛІЇ
Київ
Одеса
Дніпро
Харків
Кривий Ріг
Львів
Черкаси
Житомир
Ми в соціальних мережах
Facebook
YouTube
Twitter
7sorok.ua © 2010-2021 г.