Тепловентилятори

Найпопулярніші бренди в Україні на даний момент:

Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:

Ми пропонуємо своїм покупцям наступні форми оплати товару.

 • Оплата банківською картою.
  Ви можете оплатити ваше замовлення банківською картою Visa або Mastercard.
 • Оплата готівкою.
  Ви можете оплатити товар готівкою кур'єру при отриманні замовлення, а також при самовивозі з пунктів видачі в наших регіональних філіях.
 • Безготівкова оплата.
  У вас є можливість оплатити оформлене замовлення безготівковим переказом за рахунком, який вам надасть наш менеджер.
 • Розстрочка.
  Ви можете оплатити товар в розстрочку або кредит. Для цього скористайтеся пропозиціями від наших банків партнерів.
 • Онлайн-банкінг.
  Оформляйте і оплачуйте покупки з будь-якої точки світу за допомогою онлайн-банкінгу.

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

 1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
 2. Доставка по Києву - 55 грн
 3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - 150 грн
 4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
  • За передоплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері;
  • Післяплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері.

Тепловентилятори електричні

Тепловентилятори - це опалювальне обладнання, принцип роботи якого заснований на обігріві потоків повітря спеціальним нагрівальним елементом, які протікають через прилад завдяки вбудованому вентилятору. Використання тепловентиляторів доцільно в тих приміщеннях, де необхідно швидко зігріти повітря, але при цьому немає необхідності постійно підтримувати комфортну температуру в приміщенні.

Багато користувачів вважають за краще купити тепловентилятор (дуйка), адже це зручне обладнання, яке може швидко зігріти повітря в приміщенні. Вони відрізняються високою ефективністю, компактними розмірами, а також невисокою вартістю. Широкий асортимент товарів на сторінках інтернет-магазину «7Сорок» гарантує, що ви зможете вибрати опалювальний прилад, який буде ідеально підходити для вашого об'єкта.

Невисока вартість цих товарів обумовлена ​​простотою конструкції і роботи пристрою. Вбудований вентилятор підхоплює холодні повітряні потоки, пропускає їх через спеціальний нагрівальний елемент, який знаходиться безпосередньо всередині тепловентілятора, щоб потім зігрітий повітря повернути назад в кімнату. Для забезпечення високої ефективності і безпечної експлуатації, корпус тепловентилятора зазвичай виконують із спеціального термостійкого і ударостойкого пластика.

Як і кожне обладнання, теплові вентилятори мають свої особливості, які, в залежності від особливостей об'єкта, а також поставлених завдань, можуть стати як перевагами, так і недоліками. Нижче ми наводимо ключові переваги і недоліки тепловентиляторів.

 • Висока швидкість нагріву повітря.
 • Широкий асортимент моделей з різними потужностями. Завдяки цьому ви зможете підібрати апарат для приміщень з різними площами.
 • Компактні розміри і невелика вага пристрою, що забезпечує мобільність опалювального приладу.
 • Доступна вартість. Простота конструкції і експлуатації зумовлює невисоку вартість опалювального приладу.
 • Витратність. Цей пристрій не відрізняється економічною витратою енергії, через що використовувати їх тривалий час абсолютно нераціонально.
 • Шум. Вбудований вентилятор в процесі роботи створює помітний рівень шуму.
 • Тепловентилятори так чи інакше негативно впливають на якість повітря в приміщенні. Вони спалюють пил і кисень. А це означає, що необхідно провітрювати приміщення, в якому використовують тепловентилятор.

Іншими словами, тепловентилятор - це опалювальний прилад, який доцільно використовувати виключно в якості допоміжного обладнання, або в перебігу короткого часу. Тепловентилятори відмінно підходять для швидкого обігріву приміщення, але не для постійної підтримки температури в приміщенні.

При виборі даного опалювального приладу є ряд особливостей, на які необхідно звертати увагу для того, щоб ви змогли купити тепловентилятор, який буде ідеально вам підходити. Потрібно враховувати особливості нагрівального елементу, потужність пристрою, матеріал з якого виготовлений корпус апарату і т.д. Все це впливає на вартість опалювальної техніки.

Які бувають тепловентилятори.

Спіральні дуйка як нагрівальника використовують ніхромову елемент, який намотаний на спеціальний стрижень. Тепловентилятори цього типу відрізняються високою температурою нагріву повітря, однак таке обладнання пересушує повітря при тривалій експлуатації, а пил, яка може потрапляти на спіраль буде згоряти.

Тепловентилятори, які використовують трубчастий нагрівальний елемент, виконаний з дроту або графіту є більш безпечними, ніж апарати попереднього типу. Речовина, яке характеризується високою провідністю тепла заповнює трубку. Не дивлячись на велику безпеку, тепловентилятори з Теном слабкіше нагрівають повітря. Витрата електроенергії на харчування даного типу ДУЕК нижче, ніж у тепловентиляторів, які використовують в якості нагрівального елементу спіраль.

Найбільш комфортними у використанні тепловентиляторами є апарати, у яких нагрівальний елемент має покриття з склокераміки. Моделі, оснащені нагрівальним елементом подібного плану менше інших спалюють кисень, а також не спалюють пил.

Незаперечною перевагою тепловентиляторів є доступна ціна, а також компактні розміри. Вам варто купити дуйка, якщо ви плануєте зігріти повітря в невеликому приміщенні. Найбільш прості моделі тепловентиляторів просто включаються в мережу і починають працювати. Моделі з більш високою вартістю можуть мати додаткові особливості, які зроблять роботу більш комфортною, наприклад, дистанційне керування.

При виборі теплового вентилятора рекомендуємо вам звертати увагу на потужність опалювального обладнання. Для побутового використання, найбільш підходящими стануть моделі з потужністю 2.0-2.5 кіловат. Стандартним розрахунком для приміщень з нормальною висотою стелі буде 1 кВт на 10 кв.м. При цьому, рекомендуємо вам не вибирати опалювальне обладнання впритул, а віддати перевагу моделям, які будуть мати 30-50% запасу.

Також радимо вам віддати ваше перевагу тим моделям тепловентиляторів, які мають кілька режимів роботи. Найбільш часто тепловентилятори оснащуються трьома режимами роботи:

 • Режим вентиляції. Пристрій працює як звичайний вентилятор, не використовуючи нагрівальний елемент.
 • Режим ½. Пристрій працює на 50% потужності. Для позначення даного режиму зазвичай використовують одну точку або цифру «1».
 • Режим повної потужності. Апарат працює на повну потужність. Для цього режиму використовують позначення в дві крапки або цифру «2».
 • Oksana Chernenko · 16.10.2021 · Оцінка товару Vitals EH-23:
  Неплохо греет, и при этом не шумный. Достойное качество сборки и надёжность, за адекватную цену. Краш-тест в 12 часов на полной мощности, и 24 часа на половине мощности перенесла успешно (главное, чтоб розетки и проводка были способны выдерживать подобное).
 • Эдуард Басенко · 05.04.2021 · Оцінка товару Vitals EH-22:
  Это уже 3 теплодув. До этого 2 квт Вилд винд - керамика, потом 2 квт Сатурн - вентиляторный. Так Этот в разы лучше во всем!!! Он небольшой, очень качественный, нагревает в разы быстрее и без вони в воздухе. Воздух теплый но не пересушен. Очень классный!!! Рекомендую однозначно!!!
 • Евгений Киров · 06.03.2021 · Оцінка товару Vitals EH-36:
  Брал на подарок другу, пока доволен. Обогреватель греет довольно не плохо. Гараж (примерно 25-30 кв.м.) за пару часов обогревает до комфортного уровня, при условии не сильного мороза на улице.
 • Дмитрий Мочалов · 06.03.2021 · Оцінка товару Vitals EH-35:
  В целом учитывая цену не плохо. Хороший вентелятор, по обогреву во втором положении обогревает хорошо. В первом положении почти бесполезен, греет очень слабо и тен прогревается не равномерно.
 • Anton Barkalov · 15.02.2021 · Оцінка товару Vitals EH-52:
  Хороший мощный обогреватель. Для предприятия идеальный вариант. Есть регулировка на три режима мощности, можно еще также регулировать направление воздушного потока. В целом доволен покупкой.