Інтернет магазин - 7 Сорок

Терморегулятори - Nexans (Норвегія)

Тип регулятора: програмований
Призначення: для теплої підлоги, электрический теплый пол
Монтаж: накладний (DIN-рейка)
Ціна: 3819 Грн.
Тип регулятора: програмований
Призначення: для теплої підлоги, регулювання t ° C повітря
Монтаж: вбудований
Ціна: 2175 Грн.
Тип регулятора: механічний
Призначення: для теплої підлоги, электрический теплый пол
Монтаж: накладний (DIN-рейка)
Ціна: 1617 Грн.

Терморегулятори Nexans

Компанія Nexans - давній і надійний партнер нашого інтернет-магазина 7sorok.ua. На ринку кабельної продукції України вона займає одне з найпочесніших місць. Наші клієнти завжди залишають найкращі відгуки і побажання саме цьому виробникові, вказуючи на високу якість його продукції, довговічність роботи і простоту в експлуатації. Ця норвезька компанія виробляє теплі підлоги і керуючі елементи до них. У науково-дослідницьких центрах компанії Нексанс постійно проходять випробування сучасних технічних розробок, які допомагають створювати якийсь новий інноваційний продукт для споживача. Саме про такий сучасний винахід - терморегулятори виробника Nexans - ми б і хотіли розповісти вам.

Терморегулятори призначені для управління мінімальної і максимальною температурою теплої підлоги, інфрачервоних панелей і т.д. в приміщенні, і систем сніготанення на вулиці. Саме завдяки терморегуляторові ви зможете домогтися максимального комфорту і правильного використання систем обігріву з максимальною енергоефективністю.

Торгова марка Nexans виробляє такі лінійки терморегуляторів для теплої підлоги: електронні терморегулятори, механічні терморегулятори і сенсорні терморегулятори з можливістю програмування. Електронні використовують для управління температурою в будь-якому приміщенні, де функціонує електронна система обігріву. У них, в основному, присутній датчик температури підлоги і датчик температури повітря, що дозволяє контролювати відразу обидва ці параметра. Електронні сенсорні терморегулятори працюють за тим самим принципом, тільки відрізняються наявністю не фізичних кнопок управління, а їх сенсорними аналогами. Також сенсорні терморегулятори відрізняються більш стильним і сучасним дизайном та часто використовуються в офісах великих компаній або приватних будинках з розумною системою управління. Що ж до механічних терморегуляторів - вони самі прості, проте виконують всі необхідні функції для підтримки комфортної температури повітря в приміщенні і простого управління режимами обігріву теплої підлоги.

Виробник Nexans заклав також одну чудову потрібну опцію в свої терморегулятори - вона програмує їх на різні режими роботи в певні дні. Так, наприклад, програма на сім днів дозволить вам встановити певну температуру на кожен з днів тижня, або ж ви можете вибрати мінімальну температуру в будні, коли вас немає вдома, і комфортну для вас температуру на вихідних. Крім того, терморегулятори можуть розпізнавати відкриті вікна в приміщенні і підлаштовуватися під різкі потоки повітря, вибудовуючи потрібну температуру в кімнаті. Протягом дня також можна змінювати температуру в межах до шести відрізків часу, як вам це необхідно і зручно. Саме тому всі терморегулятори Нексанс служать в першу чергу для того, щоб економити ваш час й гроші - вони самостійно працюють за заданими програмами обігріву і економлять кошти на електроенергію в той час, поки нікого з ваших близьких немає вдома.

Якщо ви хочете купити терморегулятор Нексанс, ви зможете вибрати саме той прилад, який підійде для ваших потреб - найпростіший механічний або ж унікальний сенсорний терморегулятор, який можна установити в приміщенні з сучасним дизайном в стилі, наприклад, лофт або кежуал. Найголовнішою перевагою цих терморегуляторів є їх багатофункціональність, висока якість збірки і роботи, а також простота управління і експлуатації, незважаючи на стильний сучасний дизайн і розширений набір параметрів.

Якщо ви хочете купити терморегулятор виробника Nexans, сміливо звертайтеся в наш інтернет-магазин 7sorok.ua! Ми є офіційним дилером компанії, а також підтримуємо гарантійне та сервісне обслуговування. Ми гарантуємо вам обмін товару або повернення коштів протягом 14 днів, якщо вам що-небудь не підійде або ви захочете обміняти товар на інший.

Якщо у вас виникли якісь питання щодо вибору або експлуатації продуктів Nexans, дзвоніть нам за телефонами, вказаними на сайті! Наші висококваліфіковані фахівці із задоволенням допоможуть вам, і дадуть відповіді на всі питання!

Ми здійснюємо доставку продукції по всій території України транспортними компаніями і адресну доставку по місту Києву!

Телефонуйте і замовляйте! Ми завжди раді вам допомогти!

ТЕЛЕФОНИ
(044) 5-999-740
(097) 0-740-740
(066) 740-7-888
(063) 740-0-740
НАШ МАГАЗИН
Стати партнером, дилером
Завантажити прайс
Нас рекомендують
Оплата і доставка
Умови гарантії
Кредит
Статті
Контакти
ФІЛІЇ
Київ
Одеса
Дніпро
Харків
Кривий Ріг
Львів
Черкаси
Житомир
Ми в соціальних мережах
Facebook
YouTube
Twitter
7sorok.ua © 2010-2019 г.