Терморегулятори Tessla

Тип регулятора: цифровий
Призначення: електричні котли
Монтаж: накладний (DIN-рейка)
Ціна: 549 Грн.
Тип регулятора: цифровий
Призначення: для теплої підлоги
Монтаж: накладний (DIN-рейка)
Ціна: 499 Грн.
Тип регулятора: цифровий
Призначення: сніготанення / антиобмерзання
Монтаж: накладний (DIN-рейка)
Ціна: 513 Грн.

Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:

На жаль на Терморегулятори зараз знижок немає.

Які ще популярні бренди в Україні на даний момент:

В даний час рекомендуємо заздалегідь обговорювати спосіб доставки товару з менеджерами магазину.

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

 1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
 2. Доставка по Києву - Уточнюйте
 3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - Уточнюйте
 4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
  • За передоплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері;
  • Післяплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері.

Про необхідність захисту Вашої домашньої техніки сказано досить багато. Кожен пересічний споживач добре обізнаний про небезпеку у вигляді виходу техніки з ладу і її загоряння через перепади напруги в мережі. На щастя, технічний прогрес приніс нам в останні роки безліч засобів, які допомагають нам убезпечити нашу техніку і житло від подібних проблем. У даній статті ми розповімо Вам про метод захисту за допомогою реле контролю напруги на прикладі реле Tessla.

Компанія Тессла Україна зарекомендувала себе на українському ринку як надійний офіційний дистриб'ютор одного з найбільших світових виробників електро-обладнання Tessla.

Реле напруги діляться на кілька типів підключення: безпосередньо в розетку (до якої після будуть підключені Ваші прилади), реле-подовжувач (для підключення одного або декількох електроприладів), реле для установки на ДІН-рейку (в розподільній електрошафі). Реле напруги Tessla мають в своєму модельному ряду різні типи підключень. Найпопулярніші моделі реле тесла: TESSLAD25, TESSLAD25t, TESSLAD32t, TESSLAD40, TESSLAD40t, TESSLAR116, TESSLAD63t, TESSLAD63.

Кожна з моделей має свої особливості для Вашої зручності і для максимально надійного захисту. Ви можете встановлювати призначені для користувача настройки діапазону допустимих параметрів вхідного струму. Робота реле Тесла влаштована таким чином, що при найменшій невідповідності параметрів напруги в мережі з встановленими на реле, подача електроенергії до приладів буде блокована. Енергопостачання буде відновлено тільки після того, як всі задані параметри прийдуть в норму, яку Ви задали.

Перш ніж реле напруги замовити онлайн, Ви повинні визначитися з потужністю пристрою. Потужність повинна бути на 25-30% більше, ніж споживає підключений прилад (або декілька приладів сумарно).

Реле напруги Tessla легко можна купити через Інтернет-магазин 7sorok. Якщо Вам необхідна консультація і професійний підбір потрібної моделі, Ви можете звернутися до наших фахівців. Наш магазин організовує для Вас доставку по Україні!

 • Іван · 25.05.2020 · Оцінка товару Tessla DTR 32А:
  за такі гроші ви не купите дешевше зубр дуже дорогі. Чудовий терморегулятор. Купував з доставкою укрпоштою. В Корсунь їхало 45 днів. Укрпошта за 70 років так і не навчилась працювати(((( Якість терморегулятора подобається. на рівні.
 • Дякуємо за Ваш відгук!
 • Степан · 30.01.2020 · Оцінка товару Tessla DTR 32А:
  Брав в комплекті з кабелем. Встановили всве під ключ. дякую майстрам магазину. Всім задоволений.