Інтернет магазин - 7 Сорок

Генератори, електростанції: Vitals ERS 5.0b

Інтернет-магазин "7sorok.ua" пропонує вашій увазі бензогенератор від компанії Vitals.

Бензинова мініелектростанція Vitals ERS 5.0b це невелика за габаритами переносна силова установка, основним завданням якої є аварійне або резервне електроживлення побутових споживачів однофазного змінного струму напругою 220 В частотою 50 Гц.

Бензиновий генератор Vitals ERS 5.0b обладнаний надійним 4-тактний бензиновим двигуном внутрішнього згоряння і високоякісним щітковим синхронним альтернатором, якій здатний виробляти змінний електричний струм максимальної потужності 5,5 кВт. Окремо варто відзначити, що обмотки ротора і статора генератора виконані з 100% міді.

Генератор виконаний на металевій рамі підвищеної міцності (з додатковим захистом паливного бака). На підставі рами розташовані демпферні опори, які значно зменшують рівень вібрації апарату, а також запобігають його переміщення в процесі роботи. Рівень шуму при роботі на максимальній потужності при цьому не перевищує 72 дБ. Запуск двигуна здійснюється ручним стартером.

Паливний бак, бензинового генератора Vitals має ємність 25 л. Значний об'єм паливного бака, а також економну витрату палива дозволяє рат \ ботать мініелектростанції до 10 годин. Мінімальна витрата палива при цьому складає 360 гр / кВт * год.

На моделі Vitals ERS 5.0b встановлено сучасний автоматичний регулятор напруги, що забезпечує стабільним вихідним напругою у всьому діапазоні навантажень. Якість енергії електростанції дозволяє сміливо використовувати її для забезпечення електроживленням побутових і спеціальних споживачів, складного електронного устаткування, а також засобів зв'язку (телевізорів, комп'ютерів, холодильників, опалювальних котлів, насосів, електродвигунів і т.д.).

Даний агрегат обладнаний висновком постійного струму напругою 12 В, який призначається, в основному, для зарядки автомобільних акумуляторних батарей.

Щоб не пошкодити двигун при відсутності масла в картері або недостатній кількості, передбачена аварійна система захисту, яка зупинить двигун, тим самим запобіжить виходу його з ладу.

Електростанції Vitals ERS 5.0b виготовлена ​​з дотриманням усіх сучасних вимог електробезпеки, що забезпечує надійний захист від ураження електричним струмом.

Комплектується міні-електростанція свічним ключем і двома штепсельними вилками 220 В (16 А).

Модель:Vitals ERS 5.0b
Вид палива:бензин
Тип компресора:звичайний
Тип:генератори
Номінальна потужність:5,0 кВт
Максимальна потужність:5,5
Кількість фаз:однофазний
Система пуску:ручний стартер
Виконання генератора:відкритий
Рівень шуму72 дб
Двигун:4-ри тактний Vitals OHV
Об'єм двигуна389 куб.см
Час роботи:10 ч
Об `єм паливного бака25 л
Генераторсинхронний
Розміри:700 х 530 х 560 мм
Вага:83 кг
Гарантія:12 мес.
Країна виробник:Латвія
Додати відгук:
Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
Відгук про товар:
ТЕЛЕФОНИ
(044) 5-999-740
(097) 0-740-740
(066) 740-7-888
(063) 740-0-740
НАШ МАГАЗИН
Стати партнером, дилером
Завантажити прайс
Нас рекомендують
Оплата і доставка
Умови гарантії
Кредит
Статті
Контакти
ФІЛІЇ
Київ
Одеса
Дніпро
Харків
Кривий Ріг
Львів
Черкаси
Житомир
Ми в соціальних мережах
Facebook
YouTube
Twitter
7sorok.ua © 2010-2019 г.