Автоматичні вимикачі

Номінальна напруга, В: 220
Номінальний струм, А: 16
К-сть полюсів: 2
Ціна: 860 Грн.
Номінальна напруга, В: 230/400
Номінальний струм, А: 80
К-сть полюсів: 3
Ціна: 2618 Грн.
Номінальна напруга, В: 230, 400
Номінальний струм, А: 10
К-сть полюсів: 3
Ціна: 699 Грн.
Номінальна напруга, В: 230
Номінальний струм, А: 40
К-сть полюсів: 2
Ціна: 838 Грн.
Номінальна напруга, В: 230
Номінальний струм, А: 25
К-сть полюсів: 2
Ціна: 860 Грн.
Номінальна напруга, В: 230, 400
Номінальний струм, А: 20
К-сть полюсів: 2
Ціна: 254 Грн.
Номінальна напруга, В: 230
Номінальний струм, А: 40
К-сть полюсів: 2
Ціна: 860 Грн.
Номінальна напруга, В: 230, 400
Номінальний струм, А: 1
К-сть полюсів: 4
Ціна: 1176 Грн.
Номінальна напруга, В: 230, 400
Номінальний струм, А: 2
К-сть полюсів: 4
Ціна: 985 Грн.
Номінальна напруга, В: 230
Номінальний струм, А: 20
К-сть полюсів: 2
Ціна: 860 Грн.
Номінальна напруга, В: 230
Номінальний струм, А: 32
К-сть полюсів: 2
Ціна: 860 Грн.
Номінальна напруга, В: 230
Номінальний струм, А: 25
К-сть полюсів: 2
Ціна: 860 Грн.
Номінальна напруга, В: 230, 400
Номінальний струм, А: 10
К-сть полюсів: 4
Ціна: 540 Грн.
Номінальна напруга, В: 230, 400
Номінальний струм, А: 50
К-сть полюсів: 2
Ціна: 477 Грн.
Номінальна напруга, В:
Номінальний струм, А: 0,5
К-сть полюсів: 4
Ціна: 1176 Грн.

Найпопулярніші бренди в Україні на даний момент:

Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:

Ми пропонуємо своїм покупцям наступні форми оплати товару.

 • Оплата банківською картою.
  Ви можете оплатити ваше замовлення банківською картою Visa або Mastercard.
 • Оплата готівкою.
  Ви можете оплатити товар готівкою кур'єру при отриманні замовлення, а також при самовивозі з пунктів видачі в наших регіональних філіях.
 • Безготівкова оплата.
  У вас є можливість оплатити оформлене замовлення безготівковим переказом за рахунком, який вам надасть наш менеджер.
 • Розстрочка.
  Ви можете оплатити товар в розстрочку або кредит. Для цього скористайтеся пропозиціями від наших банків партнерів.
 • Онлайн-банкінг.
  Оформляйте і оплачуйте покупки з будь-якої точки світу за допомогою онлайн-банкінгу.

В даний час рекомендуємо заздалегідь обговорювати спосіб доставки товару з менеджерами магазину.

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

 1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
 2. Доставка по Києву - Уточнюйте
 3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - Уточнюйте
 4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
  • За передоплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері;
  • Післяплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері.

Автоматичний вимикач - це пристрій, ключовим завданням якого є забезпечення захисту ліній електромережі та споживачів електричної енергії від аварійних ситуацій. Таке обладнання здатне захистити вас від надструмів, що виникають внаслідок коротких замикань. Це ключова функція такої автоматики. При короткому замиканні показник миттєвого струму перевищує номінальне робоче значення десятки разів. Це призводить до негативного впливу на підключених споживачів та кабелів електромережі (ізоляція оплавляється та зношується раніше часу). Якщо в мережі виникає струм короткого замикання, автоматичний вимикач спрацює і негайно відключить пошкоджену ділянку лінії. Другою, але не менш важливою функцією такого пристрою є забезпечення силового кабелю лінії захисту від перевантажень. При перевантаженні показники миттєвого струму нижчі, ніж від короткого замикання. Через це автоматика не відключатиме мережеву ділянку з навантаженням миттєво. Відключення відбудеться через деякий час, це надає можливість перевантажувальному явищу самостійно усунутись.

На даний момент український ринок автоматики та захисного обладнання комутації заповнений великою кількістю товарів від різноманітних брендів та торгових марок. На сторінках нашого сайту ви можете ознайомитись із продукцією вітчизняних, європейських і навіть американських компаній. Якщо Ви плануєте купити автоматичний вимикач, оформлюйте замовлення на сайті «7sorok». Наша компанія має багаторічний досвід у цій сфері. Ми протягом багатьох років допомагаємо нашим клієнтам облаштовувати будинки та робочий простір. Наші співробітники із задоволенням проконсультують вас на тему вибору та експлуатації електроустаткування. Ми співпрацюємо з провідними виробниками, які виготовляють надійні товари, в якості яких сумніватися не доводиться. При виборі автоматики радимо не заощаджувати на покупці. У спробі заощадити ви можете придбати неякісний пристрій, який не ефективно справлятиметься з покладеними на нього завданнями. Нам не хотілося б, щоб ви на собі перевірили приказку «Скупий двічі платить». Автоматичний вимикач не можна назвати дорогим обладнанням, проте, якщо автомат не спрацює при короткому замиканні, ви можете не тільки зіткнутися з матеріальними втратами у вигляді вашої домашньої техніки, але й можете завдати шкоди людському здоров'ю або життю. Не намагайтеся заощадити на покупці автоматичного вимикача. Це обладнання, що забезпечує якісне та безпечне електроживлення для вашої техніки. Важливо, щоб такий прилад безвідмовно працював та ефективно справлявся зі своїми завданнями.

Що таке автоматичний вимикач?

Перед тим, як приступити до вибору товару, необхідно зрозуміти, що це таке, принцип його функціонування і чим вони можуть відрізнятися. Автоматичний вимикач або автомат - це електротехнічний пристрій модульного типу, призначений для захисту ваших споживачів та електропроводки від перевантажень та коротких замикань. Якщо ви не знаєте, як вибрати автомат, спирайтеся на технічні параметри апаратів. При виборі АВ необхідно враховувати номінальний струм та напругу, тип електричного струму, швидкість реакції, кількість полюсів, здатність відключення тощо. Ви можете скористатись фільтрами на нашому сайті. З їхньою допомогою можна скоротити весь асортимент пристроїв до тих моделей, які відповідають встановленим вами параметрам. Стандартний ряд пристроїв розрахований на номінальний струм від 6 до 63 ампер. Модифікації з номінальним електрострумом понад 63 ампер та менше 6 ампер зустрічаються і використовуються рідше. Звертаємо вашу увагу, що в залежності від номіналу струму, кабель, що захищується, повинен мати відповідний переріз. Залежно від номінальної напруги, апарати можна поділити на однофазні - 220/230 вольт та трифазні 380/400 вольт. У побутовій електромережі застосовуватиметься змінний електрострум.

Звертайте увагу на технічні характеристики пристроїв та опис товарів перед оформленням замовлення. Правильно підібране електроустаткування ефективно виконуватиме свої завдання та безвідмовно працюватиме протягом багатьох років. Ви можете звернути увагу на термін гарантійного обслуговування. Як показує практика, якщо виробник впевнений у якості своєї продукції, він сміливо встановлює на свою продукцію тривалий термін гарантійного та сервісного обслуговування. Технічні фахівці нашої компанії рекомендують не економити на покупці автоматів, адже негативні наслідки у разі неспрацьовування приладу коштуватимуть вам набагато дорожче. Якісне електроустаткування виконане з використанням зносостійких матеріалів та надійних компонентів. Це електроустаткування, розраховане на багаторічну службу.

Ви можете звернутися до співробітників нашого магазину для отримання професійної консультації з цього питання безкоштовно. Наші менеджери дадуть відповіді на ваші запитання і підберуть автоматичний вимикач для будинку, який буде безвідмовно працювати протягом багатьох років. Ми оперативно здійснюємо доставку ваших товарів у різний спосіб. Ви можете обрати доставку поштою по Україні, кур'єром по Києву або самовивіз із пункту видачі.

 • Виктор Малякин · 14.06.2021 · Оцінка товару Hager MC402A:
  Купил таких автоматических выключателей. Рекомендую к покупке, для частного дома или квартиры, визуально выполнен хорошо, срабатывает, что еще надо.
 • Александр · 04.04.2021 · Оцінка товару Hager MC410A:
  Качество Hager как всегда на высоте. Шикарно сделаны разъемы под фазную соединительную шину. Монтаж делать одно удовольствие.
 • Валентина · 10.08.2020 · Оцінка товару Eaton PFL6-16/1N/C/003:
  Заказывала в сборе с автоматами. Отправили в тот же день укр.почтой. Все дошло целое. Спасибо менеджерам магазина.
 • Саша · 24.03.2020 · Оцінка товару Eaton PFL6-16/1N/C/003:
  Выбрал итон, как оптимальный в цене диф. Поставил в щит, после вводного автомата. Главная задача - защита по утечке тока. За ребенка спокоен, если вдруг возьмется за кабель голый.
 • Стас · 26.10.2019 · Оцінка товару Eaton PLHT-C80/3:
  Спасибо менеджеру за консультацию и помощь в выборе. Никаких претензий к устройству нет.
 • Спасибо за отзыв! Обращайтесь ещё.