Інтернет магазин - 7 Сорок

Компресори - Vitals (Китай)

Тиск: 8-9 бар
Об'єм ресивера: 20-45 л
Продуктивність: менше 200 л/хв
Електроживлення: 1 фаза (220)
Ціна: 4199 Грн.
Тиск: 8-9 бар
Об'єм ресивера: 50-95 л
Продуктивність: менше 200 л/хв
Електроживлення: 1 фаза (220)
Ціна: 5099 Грн.
Тиск: 10-11 бар
Об'єм ресивера: 100 л
Продуктивність: 241-300 л/хв
Електроживлення: 1 фаза (220)
Ціна: 11959 Грн.
Тиск: більше 11 бар
Об'єм ресивера: 100 л
Продуктивність: 501-650 л/хв
Електроживлення: 3 фази (380)
Ціна: 19285 Грн.
Тиск: 8-9 бар
Об'єм ресивера: до 20 л
Продуктивність: менше 200 л/хв
Електроживлення: 1 фаза (220)
Ціна: Уточнюйте
Тиск: 8-9 бар
Об'єм ресивера:
Продуктивність: менше 200 л/хв
Електроживлення: 1 фаза (220)
Ціна: Уточнюйте
Тиск: 8-9 бар
Об'єм ресивера: 50-95 л
Продуктивність: 301-360 л/хв
Електроживлення: 1 фаза (220)
Ціна: 8408 Грн.
Тиск: 8-9 бар
Об'єм ресивера: 50-95 л
Продуктивність: менше 200 л/хв
Електроживлення: 1 фаза (220)
Ціна: 4744 Грн.
Тиск: більше 11 бар
Об'єм ресивера: 200 л
Продуктивність: 501-650 л/хв
Електроживлення: 3 фази (380)
Ціна: 22178 Грн.
Тиск: 8-9 бар
Об'єм ресивера: 20-45 л
Продуктивність: менше 200 л/хв
Електроживлення: 1 фаза (220)
Ціна: 4243 Грн.
Тиск: більше 11 бар
Об'єм ресивера: 150 л
Продуктивність: 501-650 л/хв
Електроживлення: 3 фази (380)
Ціна: 18799 Грн.

Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:

На жаль на Компресори зараз знижок немає.

Які ще популярні бренди в Україні на даний момент:

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

 1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
 2. Доставка по Києву - 55 грн
 3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - 150 грн
 4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
  • За передоплатою: Нова Пошта, Інтайм, Автолюкс, САТ, Делівері;
  • Післяплатою: Нова Пошта, Інтайм, Автолюкс, САТ, Делівері.

Компресор Vitals

Компанія «Vitals» ось вже більше 25 років виробляє техніку для користувачів по всьому світу. Спочатку виробництво компанії було направлено на розробку і випуск електроінструментів і техніки для садово-паркових робіт. Дуже скоро компанія Vitals стала стрімко завойовувати ринки країн Східної Європи. Цей успіх був обумовлений високою якістю продукції, що випускається, а також високим рівнеморганізації виробничих процесів. З часом асортимент продукції Vitals став розширюватися. Однак основний принцип компанії залишився незмінним - ТМ Vitals випускає техніку високої якості на основі новітніх розробок і досліджень. На даний момент під торговою маркою Vitals компанія виробляє та випускає на ринки електроінструмент, будівельне обладнання, садово-паркову техніку, ручний садовий інструмент, зварювальне обладнання, і т.д. Асортимент продукції компанії налічує більше 5000 позицій, а інженери безперервно працюють над модернізацією існуючих товарів і розробкою нових.

Компанія Виталс займається виробництвом техніки для різних цілей і завдань. Ви напевно зможете вибрати обладнання, яке буде вам ідеально підходити. Вся продукція випускається в двох серіях: Master і Professional. Інструменти Vitals Master призначені для приватного побутового використання майстрами, які проводять роботи на аматорському рівні. Інструменти Vitals Professional призначені для професійного використання майстрами, які проводять роботи на високому рівні. Це техніка, призначена для важких робіт в складних умовах і для максимальних навантажень.

Потужне і надійне обладнання від компанії Vitals завоювало визнання і любов серед величезної кількості користувачів. Це продуктивні і ергономічні інструменти розраховані на тривалий термін експлуатації. Однією з категорій обладнання, яку виробляє компанія Vitals, є компресори. Давайте докладніше ознайомимося з даний обладнанням.

Компресор - це апарат, призначений для стиснення під тиском газоподібних речовин, а також їх подальшого переміщення. Компресори працюють за рахунок електродвигуна або двигуна внутрішнього згоряння. Компресори можуть мати різну конструкцію. Ці пристрої відрізняються по тиску, продуктивності, типу сжимаемой середовища, принципу роботи, типу приводу двигуна і т.д. Іншими словами, компресори можуть мати різну конструкцію і вид, але всі вони виконують одну задачу. Компресори Vitals відмінно підходять для фарбування автомобілів, роботи з різними пневмоінструментом, нанесення різних складів на поверхні і т.д. На сторінках нашого інтернет-магазину ви зможете вибрати та купити компресор, який буде відмінно підходити для ваших цілей і завдань. Давайте докладніше розглянемо, якими бувають компресори.

Які бувають компресори?

Виділяють два основних типів компресорів в залежності від принципу їх дії.

 • Поршневий.
 • Гвинтовий.

Поршневі компресори - це найпоширеніший вид даного обладнання. Принцип роботи поршневих компресорів передбачає вчинення зворотно-поступальних рухів поршнем, які забезпечують стиснення повітря. У поршневих компресорів може бути прямий або ремінний привід. Ключовою перевагою поршневого компресора є можливість його експлуатації навіть в несприятливих умовах, а також економічність пристрою.

Гвинтовий компресор зустрічається рідше. Принцип роботи гвинтових компресорів передбачає стиснення газової суміші за рахунок обертання гвинтових роторів в олійній ванні. При цьому масло забезпечує безшумність роботи компресора, відведення тепла, а також зменшення коефіцієнта тертя. Гвинтові компресори відрізняються високими показниками ККД, простотою використання і обслуговування, низькою витратою електроенергії і високою надійністю.

Компресори Vitals класифікуються залежно від наявності мастила.

 • Масляні.
 • Безмасляні.

Як випливає з назви, масляні компресори потребують заливки масла в картер пристрою. Масляний компресор потребує своєчасного технічного обслуговування і очищення масляних фільтрів. Ключовими перевагами таких компресорів є високі показники продуктивності, а також низька вартість. Вони відмінно підходять для експлуатації на різних виробничих об'єктах і фабриках.

Безмасляний компресор, або сухого стиснення - це апарат, який не потребує заливці і заміні масла. Безмасляні компресори відрізняються меншою потужністю, проте даний тип пристроїв подає на вихід чисте повітря без домішок. Безмасляний компресор відрізняється простотою експлуатації. Даний тип компресорів відмінно підходить для експлуатації на невеликих виробництвах і виконання таких робіт як фарбування поверхонь, підкачка шин на СТО і т.п.

Як вибрати компресор?

Для того, щоб вибрати і купити компресор, який буде вам підходити, фахівці інтернет-магазину «7sorok.ua» рекомендують вам звертати вашу увагу на такі технічні характеристики і параметри як продуктивність, обсяг ресивера, потужність компресора, тиск стисненого повітря, а також габарити і вага пристрою.

ТЕЛЕФОНИ
(044) 5-999-740
(097) 0-740-740
(066) 740-7-888
(063) 740-0-740
НАШ МАГАЗИН
Стати партнером, дилером
Завантажити прайс
Нас рекомендують
Оплата і доставка
Умови гарантії
Кредит
Статті
Контакти
ФІЛІЇ
Київ
Одеса
Дніпро
Харків
Кривий Ріг
Львів
Черкаси
Житомир
Ми в соціальних мережах
Facebook
YouTube
Twitter
7sorok.ua © 2010-2021 г.