Інтернет магазин - 7 Сорок

Генератори, електростанції - Sigma (Китай)

Максимальна потужність:
Кількість фаз: однофазний
Вид палива: бензин / газ
Система пуску: електричний пуск
Ціна: 15542 Грн.
Максимальна потужність:
Кількість фаз: однофазний
Вид палива: бензин
Система пуску: ручний стартер
Ціна: 6260 Грн.
Максимальна потужність:
Кількість фаз: однофазний
Вид палива: бензин
Система пуску: ручний стартер
Ціна: 13131 Грн.
Максимальна потужність:
Кількість фаз: однофазний
Вид палива: бензин
Система пуску: електричний пуск
Ціна: 14524 Грн.
Максимальна потужність:
Кількість фаз: однофазний
Вид палива: бензин
Система пуску: ручний стартер
Ціна: 7570 Грн.
Максимальна потужність:
Кількість фаз: однофазний
Вид палива: бензин
Система пуску: електричний пуск
Ціна: 16052 Грн.
Максимальна потужність:
Кількість фаз: однофазний
Вид палива: бензин
Система пуску: ручний стартер
Ціна: 6880 Грн.
Максимальна потужність:
Кількість фаз: однофазний
Вид палива: бензин
Система пуску: ручний стартер
Ціна: 14278 Грн.
Максимальна потужність:
Кількість фаз:
Вид палива:
Система пуску:
Ціна: 817 Грн.

Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:

На жаль на Генератори, електростанції зараз знижок немає.

Які ще популярні бренди в Україні на даний момент:

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

 1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
 2. Доставка по Києву - 55 грн
 3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - 150 грн
 4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
  • За передоплатою: Нова Пошта, Інтайм, Автолюкс, САТ, Делівері;
  • Післяплатою: Нова Пошта, Інтайм, Автолюкс, САТ, Делівері.

Інтернет-магазин «7sorok.ua» представляє вашій увазі ТМ «SIGMA». Продукція від компанії Сигма - це відмінний приклад доступної вартості інструмента високої якості. Компанія Sigma вже пару десятків років представляє свою продукцію на ринку. За цей час інструменти Сігма зарекомендували себе в якості надійного і продуктивного обладнання. Споживачі користуються продукцією ТМ Sigma при проведенні ремонтних, будівельних робіт, для вирішення побутових і виробничих завдань. Всі товари від компанії Sigma відрізняються високим рівнем якості. Компанія «Sigma» здійснює контроль продукції, що випускається на всіх етапах виробництва. Для виготовлення своєї продукції компанія Сигма використовує тільки якісні комплектуючі від світових виробників. Виготовлення товарів відбувається під контролем кваліфікованих фахівців. Продукція ТМ Sigma виготовлена ​​відповідно до світових стандартів якості.

Компанія «Sigma» безперервно аналізує ринок і оновлює лінійку продукції, що випускається грунтуючись на запитах споживачів і відповідно до зворотнього зв'язку, отриманої від покупців.

В інтернет-магазині «7sorok.ua» представлені наступні категорії товарів від торгової марки «SIGMA»:

 • Генератори.
 • Компресори.
 • Сходи і драбини.
 • Набори ручного інструменту.
 • Мийки високого тиску.

Пропонуємо вам детальніше ознайомитися з генераторами від компанії Sigma.

Генератор - це незамінна категорія обладнання в місцях, де відсутнє централізоване електропостачання. Наприклад, будівельні і ремонтні майданчики. Також часто генератори застосовуються для організації електропостачання на виїзних заходах щодо типу ярмарків, спортивних змагань, туристичних походів, полювання, рибалки і т.д. Також генератори використовують для організації аварійного або резервного джерела живлення в разі відключення основного джерела електропостачання. Такими об'єктами можуть бути медичні установи. Різні офісні будівлі, де вкрай втрата інформації на робочих комп'ютерах стане серйозною і дорогої помилкою. Це може бути приватний будинок, де важливо мати резервне джерело електроенергії, яке забезпечить достатньо енергії для того, щоб живити основних споживачів, не порушуючи звичного способу життя.

Генератори Sigma - це потужне і надійне силове обладнання, яке відмінно підходить для організації основного або аварійного джерела електроживлення. На сторінках нашого магазину представлені бензинові генератори Сигма і газобензинові генератори Сигма.

Давайте розберемося з тим, як вибрати генератор Sigma.

Перше, що вам потрібно зробити - це розрахувати потужність споживачів, які ви плануєте підключати до генератора. Варто визначити які прилади є обладнанням першої важливості (в приватному будинку це буде, швидше за все, холодильник, освітлення, в холодну пору опалювальний котел, плита). Також варто виділити прилади, які важливі для комфортного життя - бойлер, чайник, мікрохвильова піч і т.п. Відзначте техніку і прилади, які будуть працювати одночасно. Підсумуйте їх потужність. Дане значення і буде необхідною потужністю. Також варто враховувати можливі пускові струми.

Далі варто визначити фазність генератора. Існує три основних типи генераторів: однофазні генератори, трифазні генератори і універсальні генератори (генератори за допомогою яких можна живити як однофазних, так і трифазних споживачів).

Далі при виборі генератора варто звернути увагу на вид палива для міні-електростанції.

Генератори Sigma діляться на два типи:

 • Бензинові генератори.
 • Двопаливні генератори (газобензинові генератори).

Бензогенератори - це найбільш поширений тип мініелектростанцій. Такі апарати найчастіше використовують для приватного будинку або дачі. Бензиновий генератор Sigma - це відмінне устаткування для побутового використання.

Двопаливні генератори приваблюють користувачів своєю економічністю і екологічністю. Дані генератори можуть працювати не тільки від бензину, але і на газу. Газобензинові генератори Sigma часто використовують виключно в якості резервного джерела електроживлення.

Також, перш ніж купити генератор Sigma, варто визначитися з типом запуску генератора. Ручний стартер, електрозапуск або запуск від ATS. Система ручного стартера є найпоширенішою. Вона проста і не вимагає особливих зусиль, однак розрахована на генератори побутового класу з невеликою потужністю. Генератор Sigma з електростартером, приводиться в робочий режим за допомогою простого повороту ключа. Генератори з ATS - це обладнання, призначене для безперервного забезпечення електроенергією об'єкта. Електронний блок автоматики самостійно запускає генератор при відключенні основного джерела електроенергії, а також відключить генератор, коли електропостачання буде відновлено.

Ви можете детальніше ознайомитися з генераторами від ТМ Sigma в даному розділі. Якщо у вас виникли будь-які питання з приводу даної продукції, ви завжди можете зателефонувати нам за номерами, вказаними на сайті. Якщо у вас виникли труднощі і ви не можете вибрати генератор для дому, зв'яжіться з нашими технічними фахівцями за номерами, вказаними на сайті або за допомогою онлайн-чату.

ТЕЛЕФОНИ
(044) 5-999-740
(097) 0-740-740
(066) 740-7-888
(063) 740-0-740
НАШ МАГАЗИН
Стати партнером, дилером
Завантажити прайс
Нас рекомендують
Оплата і доставка
Умови гарантії
Кредит
Статті
Контакти
ФІЛІЇ
Київ
Одеса
Дніпро
Харків
Кривий Ріг
Львів
Черкаси
Житомир
Ми в соціальних мережах
Facebook
YouTube
Twitter
7sorok.ua © 2010-2021 г.