Дрилі

Потужність (кВт): 0.25
Тип дрилі: Дрель-шуруповерт
Оберти:
Ціна: 1794 Грн.
Потужність (кВт): 0.75
Тип дрилі: ударна
Оберти: 0-3200 об/хв
Ціна: 2385 Грн.
Потужність (кВт): 0.95
Тип дрилі: ударна
Оберти: 0-2800 об/мин
Ціна: 1652 Грн.
Потужність (кВт): 0.8
Тип дрилі: ударна
Оберти: 0-2800 об/мин
Ціна: 1651 Грн.
Потужність (кВт): 0.8
Тип дрилі: ударна
Оберти: 0-2800 об/мин
Ціна: 2092 Грн.
Потужність (кВт): 0.6
Тип дрилі: безударна
Оберти: 0-2800 об/мин
Ціна: 505 Грн.
Потужність (кВт): 1.0
Тип дрилі: ударна
Оберти: 0-1400 об/хв, 0-3200 об/хв
Ціна: 2700 Грн.
Потужність (кВт): 1.2
Тип дрилі: ударна
Оберти: 0-3000 об/хв
Ціна: 2092 Грн.
Потужність (кВт): 0.45
Тип дрилі: Дрель-шуруповерт
Оберти: 0-2800 об/мин
Ціна: 1113 Грн.
Потужність (кВт): 0.30
Тип дрилі: Дрель-шуруповерт
Оберти: 0-800 об/хв
Ціна: 1202 Грн.
Потужність (кВт): 0.85
Тип дрилі: ударна
Оберти: 0-3000 об/хв
Ціна: 1369 Грн.
Потужність (кВт): 0.8
Тип дрилі: безударна
Оберти: 0-1400 об/хв
Ціна: 1789 Грн.
Потужність (кВт): 0.5
Тип дрилі: ударна
Оберти: 0-3200 об/хв
Ціна: 1332 Грн.
Потужність (кВт): 0.34
Тип дрилі: ударна
Оберти: 0-1650 об/хв.
Ціна: 7239 Грн.
Потужність (кВт): 0.55
Тип дрилі: безударна
Оберти: 0-2800 об/мин
Ціна: 2299 Грн.
Потужність (кВт): 2.0
Тип дрилі:
Оберти: 0-2780 об/хв.
Ціна: 67336 Грн.
Потужність (кВт):
Тип дрилі: Дрель-шуруповерт
Оберти: 0-650 об/хв.
Ціна: 1339 Грн.
Потужність (кВт):
Тип дрилі: Дрель-шуруповерт
Оберти: 0-1500 об/хв.
Ціна: 3875 Грн.
Потужність (кВт): 0.5
Тип дрилі: Дрель-шуруповерт
Оберти: 0-3200 об/хв
Ціна: 599 Грн.
Потужність (кВт): 0.2
Тип дрилі: Дрель-шуруповерт
Оберти: 0-1500 об/хв.
Ціна: 5699 Грн.
Потужність (кВт): 1.2
Тип дрилі: ударна
Оберти:
Ціна: 1290 Грн.
Потужність (кВт): 0.9
Тип дрилі: ударна
Оберти: 0-2800 об/мин
Ціна: 1289 Грн.
Потужність (кВт): 0.25
Тип дрилі: ударна
Оберти: 0-1500 об/хв.
Ціна: 6749 Грн.
Потужність (кВт):
Тип дрилі: Дрель-шуруповерт
Оберти: 0-1500 об/хв.
Ціна: 5199 Грн.

Найпопулярніші бренди в Україні на даний момент:

Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:

Ми пропонуємо своїм покупцям наступні форми оплати товару.

 • Оплата банківською картою.
  Ви можете оплатити ваше замовлення банківською картою Visa або Mastercard.
 • Оплата готівкою.
  Ви можете оплатити товар готівкою кур'єру при отриманні замовлення, а також при самовивозі з пунктів видачі в наших регіональних філіях.
 • Безготівкова оплата.
  У вас є можливість оплатити оформлене замовлення безготівковим переказом за рахунком, який вам надасть наш менеджер.
 • Розстрочка.
  Ви можете оплатити товар в розстрочку або кредит. Для цього скористайтеся пропозиціями від наших банків партнерів.
 • Онлайн-банкінг.
  Оформляйте і оплачуйте покупки з будь-якої точки світу за допомогою онлайн-банкінгу.

В даний час рекомендуємо заздалегідь обговорювати спосіб доставки товару з менеджерами магазину.

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

 1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
 2. Доставка по Києву - 55 грн
 3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - 150 грн
 4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
  • За передоплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері;
  • Післяплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері.

Дриль ударна та безударна

Якщо ви живете в приватному будинку або котеджі, або у вас є дача, куди ви їздите тільки влітку, поза всякими сумнівами, самим корисним і потрібним інструментом для вас є електрична дриль. З її допомогою можна зробити отвір в будь-якій зручній поверхні, а це вирішує проблему і складання меблів, і будь-яких ремонтних робіт, і, звичайно, дриль необхідна для приватних майстрів при виїздах на об'єкти. Найголовніше - це щоб сам інструмент був надійним, якісним і вимагав мінімального обслуговування, і в той же час він повинен прослужити вам довгі роки. Сьогодні ми б хотіли розповісти вам про те, навіщо взагалі купують дрилі, якими вони бувають, як правильно вибрати дриль і на яких виробників варто звернути при цьому свою увагу.

В основному, звичайно, дрилі купують в приватні будинки, в майстерні, для виробництва або для виїзних монтажних робіт. Ці інструменти мають широкий спектр застосування, однак людям, далеким від господарських, будівельних і монтажних робіт здається, що основним завданням дрилі є просто свердління поверхні з метою зробити поглиблення. Але для яких ще корисних дій можуть використовуватися ці інструменти?

Дрилі часто використовуються для закручування шурупів. Крім того, вони здатні очистити і відшліфувати практично будь-яку поверхню від іржі і корозії, що надзвичайно корисно для будь-якого приватного будинку або гаража, де іржа - це невід'ємна частина тривалого зберігання металів. Також за допомогою дрилі багато майстрів змішують будівельні матеріали, на кшталт бетону, шпаклівок і ін. Вони використовують дриль з різними насадками, на кшталт міксерних, також щоб розмішувати фарбу.

Все це прекрасно підтверджує універсальність і незамінність даного інструменту, який повинен бути в арсеналі кожного господаря або монтажника. А тепер ми б хотіли розповісти вам, як правильно вибрати дриль, і на які характеристики варто звернути при цьому увагу.

Отже, головне, що ви повинні знати - це те, що дрилі бувають ударні і безударні. Чим же вони відрізняються? Безударні дрилі роблять досить точні й акуратні отвори в різних матеріалах, на зразок пластика, дерева або металів, за допомогою свердел. Вони дуже компактні, мають невелику вагу, і в принципі, зручні для виконання нескладних завдань побутового рівня. Тобто безударні дрилі чудово підійдуть для господаря приватного будинку, який користується інструментом не дуже часто, але його невеликі габарити і вага мають для нього велике значення.

Ударні дрилі - це таке собі поєднання безударних дрилів і перфораторів в одному інструменті. Виходячи з назви, можна зрозуміти, що під час свердління така дриль може перемикатися на ударну функцію, роблячи отвори в більш міцних поверхнях, ніж безударні, наприклад, в бетонних, цегельних або кам'яних стінах.

На нашому сайті ви можете знайти дрилі наступних виробників: Hyundai (Корея), Граніт і Зеніт. Кожен з виробників має свої особливі переваги.

Так, наприклад, компанія Зеніт використовує на виробництві своїх дрилів найсучасніші технології, що дозволяє значно збільшити ресурс роботи апаратів і їх продуктивність. Також в електроінструментах Зеніт підвищена безпека, завдяки чому ними може користуватися навіть новачок. Дрилі Зенит мають міцну конструкцію - це металевий корпус самого редуктора, висока міцність шестерень, а також наявність зручної гумової ручки, яка дозволяє міцніше тримати електроінструмент в руках.

Дрилі Граніт мають також високу твердість шестерень, які зроблені із загартованого металу. У них є обмежувач глибини свердління, електронний регулятор частоти обертання, а також перемикач напрямку обертання і фіксатор кнопки пуск. Дриль Граніт ДУ-1050, що представлена ​​на нашому сайті, є ударної, а значить досить потужною для свердління отворів в бетонних або цегляних стінах.

Що стосується дрилів Hyundai (Корея), вони представлені в декількох потужностях - це моделі Hyundai D 350, Hyundai D 650, Hyundai D 800 і Hyundai D 850. Це професійні інструменти, які, безсумнівно відрізняються своєю високою якісю збірки і довгим терміном експлуатації. Серед особливостей цих дрилів можна виділити наявність професійного ключового патрона, високу частоту обертання і силу удару, можливість відключення ударного механізму, наявність реверсного механізму для загвинчування і викручування шурупів, наявність вимикача з функцією регулювання швидкості і фіксацією, а також легку зміну глибини свердління. Ми однозначно рекомендуємо цю дриль для покупки, і впевнені, що з нею ви забудете про проблеми і нестабільну роботу всіх ваших попередніх інструментів.

Ви можете детальніше ознайомитися з асортиментом електродрилів в даному розділі нашого сайту. Якщо у вас виникнуть будь-які складності в процесі вибору інструменту, ви завжди можете зателефонувати за номерами вказаними на сайті. Наші консультанти із задоволенням допоможуть вибрати найкращий інструмент для вас.

Ми радимо вам звернути свою увагу на ті торгові марки електроінструментів, які представлені на сайті "7сорок", якщо ви вирішили купити дриль або будь-який інший ручний інструмент в Україні. Наш інтернет-магазин "7сорок" є офіційним дилером всіх представлених компаній, і ми повністю довіряємо якості виготовлення кожної з них. Ми також підтримуємо сервісне і гарантійне обслуговування всіх товарів протягом усього терміну експлуатації.

Якщо у вас залишилися нез'ясовані питання, на які ви хочете отримати відповіді, обов'язково телефонуйте за телефонами, вказаними в шапці сайту! Наші висококваліфіковані фахівці допоможуть вам вибрати необхідну модель, а також підкажуть, як правильно експлуатувати товар, щоб він прослужив вам якомога довше.

Телефонуйте і замовляйте електричні дрилі в інтернет-магазині "7сорок"!

 • Пасько Іван · 15.09.2021 · Оцінка товару DeWALT DCD709S2T:
  Шуруповерт дуже хороший є режим перфоратора, дві швидкості. Хороший, якісний інструмент.
 • Владимир Климович · 27.08.2021 · Оцінка товару Hyundai D 850:
  Выбирал между этой моделью и 800-й. Остановился все таки на 850-й так как мне кажется я ключом зажму сильнее сверло чем руками на быстрозажимном патроне. Мощность между ними отличается всего на 40вт. Думаю быстрозажимной патрон будет полезен тем кому нужно часто менять сверла, а мне для дома этого не нужно. За полгода эксплуатации патрон немного покрылся ржавчиной, правда это моя вина, так как хранилась на даче в сарае. Протер ведешкой и практически как новый. Теперь смазываю постоянно когда не пользуюсь. Дрелью доволен.
 • Антон Николаевич · 07.05.2020 · Оцінка товару Hyundai D 850:
  Очень рад, что приобрел данную ударную дрель за такую цену. Полностью себя окупила уже, поскольку занимаюсь ремонтом квартир. Достаточно удобный и многофункциональный аппарат. Благодаря этому устройству стал выполнять задачи во много раз быстрее