Дровоколи

Тип дровокола: Рейковий
Ціна: 22550 Грн.
Тип дровокола: Рейковий
Ціна: 21450 Грн.
Тип дровокола: Гідравлічний
Ціна: 37180 Грн.
Тип дровокола: Рейковий
Ціна: 20350 Грн.
Тип дровокола: Конусний
Ціна: 15399 Грн.

Найпопулярніші бренди в Україні на даний момент:

Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:

Ми пропонуємо своїм покупцям наступні форми оплати товару.

 • Оплата банківською картою.
  Ви можете оплатити ваше замовлення банківською картою Visa або Mastercard.
 • Оплата готівкою.
  Ви можете оплатити товар готівкою кур'єру при отриманні замовлення, а також при самовивозі з пунктів видачі в наших регіональних філіях.
 • Безготівкова оплата.
  У вас є можливість оплатити оформлене замовлення безготівковим переказом за рахунком, який вам надасть наш менеджер.
 • Розстрочка.
  Ви можете оплатити товар в розстрочку або кредит. Для цього скористайтеся пропозиціями від наших банків партнерів.
 • Онлайн-банкінг.
  Оформляйте і оплачуйте покупки з будь-якої точки світу за допомогою онлайн-банкінгу.

В даний час рекомендуємо заздалегідь обговорювати спосіб доставки товару з менеджерами магазину.

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

 1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
 2. Доставка по Києву - 55 грн
 3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - 150 грн
 4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
  • За передоплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері;
  • Післяплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері.

Якщо ви мешкаєте у приватному будинку, у вас є дача або котедж, напевно ви стикаєтеся з необхідністю заготівлі дров на опалювальний сезон. Ви можете впоратися з цим самостійно, використовуючи пилку та сокиру. А можете скористатися спеціальним обладнанням, яке значно спростить цей процес, мінімізуючи витрачені зусилля та час, витрачений на цю справу. Якщо вас зацікавило це обладнання, технічні спеціалісти інтернет-магазину «7Сорок» рекомендують купити дровокол. Це спеціалізоване обладнання, яке допоможе вам розколоти велику колоду на кілька цурок. Зазвичай апарат розколює цурку надвоє, але ви можете скористатися спеціальними насадками і розбити колоду на чотири та більше шматків. Використовуючи цей агрегат, ви можете ефективніше заготовляти дрова. За той самий період часу за допомогою дровокола ви підготуєте більшу кількість дров. Якщо ви не впевнені, що вам потрібна дана техніка, нижче ми докладніше розповімо про цей агрегат, розглянемо його особливості та доведемо, що вам варто купити дровокольний верстат.

За допомогою цього верстата ви можете розколоти цурку на кілька частин, не докладаючи особливих зусиль. Товари в даному розділі можна поділити на побутові та професійні модифікації залежно від їхнього призначення. Якщо ви просто хочете оперативно та легко заготовити дрова на зиму, сміливо купуйте аматорську модель. Для використання в заготівельних цехах вам знадобиться професійна модифікація. Є сенс купити дровокол, якщо ви живете у заміському будинку, де використовується система опалення дровами, або використовуються каміни. Якщо на вашому об'єкті є домашні або комерційні сауни, ресторани, де кухар готує страви в дров'яній печі вам знадобиться цей агрегат. Сфера застосування цих товарів дуже широка. Вибирайте техніку, виходячи з обсягу робіт, які ви плануєте виконувати. Розглядати саморобні пристрої немає сенсу. Однак сертифіковані апарати, залежно від принципу дії, прийняти ділити на механічні, гідравлічні та дроворізи. У механічних модифікацій двигун бере безпосередню участь у процесі роботи - він приводить у дію деталь, що просвердлює чи розбиває колоду. У гідравлічних модифікаціях двигун бере опосередковану участь - він приводить у дію насос, що приводить у дію гідророзподільник та інші елементи системи. Він не розколює колоду механічно, а тисне її подібно до пресу. Це складне обладнання, вартість якого значно вища. Дроворізи мають принципово інший принцип дії та виконує інші завдання. Робочим елементом такої техніки є різальне коло, він не розколює колоду, а розрізає її на менші частини.

Найчастіше особливості конструкції дровоколів впливають на їх застосування. Принцип дії пристроїв аналогічний: у жолоб закладається колода, а механізм наштовхує його на спеціальний ніж. Або ніж наїжджає на колоду і з силою впливає на неї. Залежно від особливостей конструкції апарати ділять на конусні, рейкові та гідравлічні. Конусний дровокол в якості основного вузла використовує конус. Він загвинчується в колоду, розколюючи її. Це ручна техніка. Вам доведеться самостійно закладати колоди у верстат. До переваг відносять невисоку вартість і простоту експлуатації. Недоліками є низький коефіцієнт корисної дії і необхідність вручну закладати колоди. Їх купують у невеликі фермерські господарства, приватні ділянки тощо. Верстат рейкового типу використовує інший принцип дії. Вони мають просту конструкцію та швидко виконують свою роботу. Їх прийнято відносити до категорії промислової техніки, проте рекомендуємо їх купувати для невеликих та середніх компаній. Якщо ви шукаєте продуктивне обладнання, яке швидко та ефективно виконуватиме свою роботу, вам варто купити гідравлічний дровокол.

Які бувають дровокольні верстати?

Крім сфери застосування та особливостей конструкції, апарати класифікуються за типом палива, що використовується. Вони можуть бути бензиновими та електричними. Модифікації, оснащені електродвигуном, призначені для періодичного використання. Бензинові моделі характеризуються підвищеним рівнем потужності. Їх безперечною перевагою є мобільність, завдяки чому їх можна використовувати де завгодно. У той же час електроколун створює менше шуму в процесі експлуатації, його можна використовувати в закритих приміщеннях, оскільки вони не створюють шкідливих викидів у навколишнє середовище. Якщо у вас майданчик з обмеженим простором, рекомендуємо віддати перевагу модифікаціям з вертикальним виконанням. В інших варіантах можете сміливо використовувати горизонтальні верстати.

Якщо ви збираєтеся купити дровокол, підбирайте апарат за його технічними параметрами та конструктивними особливостями. Ви можете звернутися до фахівців, які підберуть вам верстат для коління дров залежно від ваших потреб. Зателефонуйте за номерами, вказаними на сайті або напишіть в онлайн-чат, щоб наші менеджери проконсультували вас з цієї теми. Це якісний та надійний пристрій, який допоможе ефективно справлятися з поставленими завданнями.