Насос для фонтану, басейну

Найпопулярніші бренди в Україні на даний момент:

Ми пропонуємо своїм покупцям наступні форми оплати товару.

 • Оплата банківською картою.
  Ви можете оплатити ваше замовлення банківською картою Visa або Mastercard.
 • Оплата готівкою.
  Ви можете оплатити товар готівкою кур'єру при отриманні замовлення, а також при самовивозі з пунктів видачі в наших регіональних філіях.
 • Безготівкова оплата.
  У вас є можливість оплатити оформлене замовлення безготівковим переказом за рахунком, який вам надасть наш менеджер.
 • Розстрочка.
  Ви можете оплатити товар в розстрочку або кредит. Для цього скористайтеся пропозиціями від наших банків партнерів.
 • Онлайн-банкінг.
  Оформляйте і оплачуйте покупки з будь-якої точки світу за допомогою онлайн-банкінгу.

В даний час рекомендуємо заздалегідь обговорювати спосіб доставки товару з менеджерами магазину.

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

 1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
 2. Доставка по Києву - Уточнюйте
 3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - Уточнюйте
 4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
  • За передоплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері;
  • Післяплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері.

Поверхневий насос для фонтану

У більшості власників заміських котеджів, приватних будинків або дач виникає бажання облагородити територію своєї ділянки. Будь-який поціновувач прекрасного оцінив моду на озеленення ділянок, і дуже часто можна зустріти на ділянці фонтан, басейн або водоспад. Використання подібних елементів дозволяє значно оживити дизайн вашого двору та приємно порадувати ваших гостей своєю красою. Якщо ви збираєтеся додати до дизайну вашої ділянки невелику водойму або декоративну ставку, вам необхідно купити насос для ставка. Цей компактний пристрій призначений для приватної експлуатації. Рекомендуємо вам віддати перевагу тим моделям, які виконані в міцному ударостійкому корпусі. Апарат має компактні розміри, завдяки цьому можна легко здійснити його установку. Завдяки малим габаритам пристрій залишиться непоміченим сторонніми, а у водоймі буде створено природну циркуляцію води. Якщо на ділянці планується встановлення фонтанчика, вам необхідно купити насос для фонтану. Це може бути зовсім різне за своєю конструкцією та модифікаціями обладнання. Ключовими особливостями техніки даного типу можна вважати економічне споживання електроенергії, низький рівень шуму в процесі експлуатації, а також простоту використання та обслуговування.

Фонтанні насоси можуть класифікуватися за такими технічними показниками, як продуктивність, глибина забору рідини та висота підйому води. Це базові технічні показники, які притаманні будь-якому насос. Рівень потужності прямо пропорційно залежить від глибини водойми. Чим більше буде відстань до дна, тим потужніша модель вам знадобиться. Якщо ви купите прилад з недостатньою потужністю це може негативно вплинути на конструкцію в цілому, а означає, що гроші,які ви витратите, не принесуть ніякої користі.

Насос є гідравлічною машинкою, ключовою функцією якого є забезпечення переміщення рідин під натиском шляхом перетворення механічної енергії в енергію рідинного потоку. На сторінках інтернет-магазину «7sorok.ua» ви зможете знайти широкий асортимент насосів для фонтану заглибного або поверхневого типу. Для того, щоб підібрати відповідний пристрій необхідно брати до уваги такі фактори та параметри як розмір чаші фонтанчика або водоймища, режим в якому агрегат буде використовуватися (регулярний або періодичний), продуктивність, висота струменя, а також чи потрібен автоматичний контроль за рівнем рідини.

Які бувають насоси для фонтану

Зазвичай виробники випускають два типи апаратів: поверхневі та занурювальні. Кожна з категорій цих пристроїв має свої особливості, переваги та недоліки. Поверхневі насоси знайшли широке застосування у системах із громадськими та декоративними фонтанами. Також їх монтують у комплексах водоспадів із кількома ярусами. Ключовим правилом, яке слід дотримуватися, є монтаж техніки максимально близько до води. Так можна не знижувати потужність насоса. Процес монтажу буде складнішим, проте розташування апарату на суші значно спростить його обслуговування. Занурювальні моделі шумлять при роботі, і монтуються на суші. З цієї причини необхідно використовувати спеціальний захисний кожух, який ви можете задекорувати на свій розсуд. Для того, щоб монтувати або демонтувати, немає необхідності в якихось спеціальних навичках. Окремо варто відзначити електробезпеку та просту систему захисту для силових кабелів.

Занурювальні насоси зазвичай застосовують у невеликих домашніх водоймах та штучних ставках. Для демонтажу такого агрегату необхідно осушити резервуар з водою. Безперечною перевагою такого типу обладнання є економічність, адже обслуговування техніки такого типу виходить приблизно на 30% дешевше, ніж у поверхневого типу.

Багато компаній, що виробляють насоси або насосне обладнання, пропонують покупцям готовий комплект, куди також входять регулятор, що керує силою водяного потоку, розпилювач і головка фонтанчика. Існує обернено пропорційна залежність між продуктивністю і високою підйому води. Чим вищий струмінь біля фонтану, тим меншою буде продуктивність приладу. Інакше двигун вашого обладнання буде працювати на придільній потужності, що призведе до передчасної поломки. Оптимальним співвідношенням висоти та співвідношенням є: висота = 1/3 ширина резервуара. На той випадок, якщо ви плануєте встановлювати фонтан заввишки 1,2 метра, вам необхідний апарат із продуктивністю не менше 800 літрів на годину; для фонтану висотою 1,5 метра буде потрібна модель, яка працюватиме з продуктивністю не менше ніж 3000 літрів на годину.

Якщо ви плануєте купити насос для фонтану, варто враховувати, що вода з часом може забруднитись, тому варто розглядати ті прилади, які можуть перекачувати слабко забруднені рідини. В даному розділі нашого сайту представлений широкий асортимент товарів від найпопулярніших світових виробників. Ви можете самостійно підібрати апарат для своєї ділянки, або можете звернутися за допомогою до фахівців. Всі питання на цю тему ви можете поставити нашим менеджерам. Компанія "7Сорок" є офіційним дилером. Ми здійснюємо доставку ваших замовлень територією України будь-якими компаніями перевізників. Ви можете замовити кур'єрську доставку покупки по Києву.