Теплові насоси

Найпопулярніші бренди в Україні на даний момент:

Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:

Ми пропонуємо своїм покупцям наступні форми оплати товару.

 • Оплата банківською картою.
  Ви можете оплатити ваше замовлення банківською картою Visa або Mastercard.
 • Оплата готівкою.
  Ви можете оплатити товар готівкою кур'єру при отриманні замовлення, а також при самовивозі з пунктів видачі в наших регіональних філіях.
 • Безготівкова оплата.
  У вас є можливість оплатити оформлене замовлення безготівковим переказом за рахунком, який вам надасть наш менеджер.
 • Розстрочка.
  Ви можете оплатити товар в розстрочку або кредит. Для цього скористайтеся пропозиціями від наших банків партнерів.
 • Онлайн-банкінг.
  Оформляйте і оплачуйте покупки з будь-якої точки світу за допомогою онлайн-банкінгу.

В даний час рекомендуємо заздалегідь обговорювати спосіб доставки товару з менеджерами магазину.

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

 1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
 2. Доставка по Києву - Уточнюйте
 3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - Уточнюйте
 4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
  • За передоплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері;
  • Післяплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері.

Якщо ви шукаєте вигідну і надійну заміну звичної опалювальній системі, технічні фахівці інтернет-магазину «7sorok.ua» пропонують ваш розглянути в якості альтернативи тепловий насос. Тепловий насос - це вигідна і перспективна заміна звичного всім нам електричному і газовому опаленню.

Чому варто вибрати тепловий насос?

Тепловий насос - це та категорія опалювального обладнання, яке використовує для примноження теплової енергії альтернативні джерела тепла. В якості таких джерел енергії зазвичай виступають ґрунтові води, навколишнє повітря, ґрунт і т.д. Теплові насоси завдяки використанню спеціальних технологій перетворюють енергію альтернативних джерел тепла і переносять її в опалювальну систему. Сонячна енергія, як і повітря - це невичерпні джерела низькотемпературної теплової енергії. Незаперечними достоїнствами даних джерел тепла є те, що вони поновлювані і безкоштовні. Тепловий насос в процесі своєї роботи забезпечує перенесення теплової енергії з одного середовища в іншу. Нижче ми розповімо вам про принципи роботи теплових насосах, розповімо про їх особливості та переваги.

Принцип роботи теплового насоса.

Якщо ви плануєте купити тепловий насос, варто усвідомлено і ретельно підійти до вибору опалювального обладнання. Щоб краще зрозуміти, як вибрати тепловий насос, пропонуємо вам для початку розібратися з тим, як працює тепловий насос.

У конструкції теплового насоса, так само, як і в холодильному обладнанні, використовується контур, в якому циркулює холодоагент, який може закипати навіть при незначному підігріві. Іншими словами, принцип роботи аналогічний принципу роботи холодильника, тільки працює в протилежному напрямку.

Схематично можна виділити п'ять ключових етапів роботи теплового насоса.

На першому етапі роботи теплового насоса відбувається закипання фреону в випарнику. Далі за допомогою компресора відбувається стиснення холодоагенту компресором. На третьому етапі роботи теплового насоса відбувається передача теплової енергії від конденсатора до опалювального контуру. Потім охолоджений сконденсований холодоагент проходить через дросельний клапан. І на фінальному етапі роботи теплового насоса охолоджений і рідкий фреон повертається в теплообмінник випарника.

Теплові насоси - це кліматичне обладнання, яке можна використовувати як для обігріву, так і охолодження приміщення. Також додатково тепловий насос може виконувати ще одну функцію - це нагрівання води. Ці особливості роблять теплові насоси найбільш функціональним, економічним і зручним устаткуванням. У ряді випадків тепловий насос може виявитися набагато зручніше ніж класичний опалювальний котел або кондиціонер.

Що стосується переваг теплових насосів, то тут, в першу чергу, варто відзначити економічність даної категорії обладнання. Теплові насоси вкрай ощадливо працюють і витрачають енергію лише для роботи циркуляційних насосів і компресора. При цьому, теплові насоси демонструють високий рівень енергоефективності. У теплових насосів коефіцієнт перетворення енергії може бути 6 і більше. Якщо вас цікавлять цифри, то це означає, що 1 кіловат енергії, яка використовується, буде перетворена тепловим насосом в 4-5 кВт теплової енергії, яка піде на обігрів приміщення або нагрівання води.

Таким чином, якщо ви зважитеся купити тепловий насос для будинку, то в підсумку ви будете платити за опалення будинку або нагрівання води в кілька разів менше, ніж якби ви купили електричний котел або купили бойлер. За допомогою теплового насоса ви зможете скоротити витрати на опалення на 75-80%. Що стосується газового опалення, то з урахуванням нині діючих тарифів на газ, використання теплового насоса буде в 2-3 рази дешевше, ніж використання газового котла опалення.

Давайте підіб'ємо підсумки і коротко перерахуємо основні переваги теплових насосів.

 • Для максимально ефективної роботи в теплових насосах реалізовані інноваційні та новітні технології теплопостачання, ГВП та кондиціонування.
 • За допомогою теплового насоса ви зможете в рази скоротити ваші витрати на опалення і гаряче водопостачання.
 • Тепловий насос - це екологічно чистий вид опалювального обладнання. Він не забруднює навколишнє середовище і не робить викидів СО2 в атмосферу.
 • Тепловий насос - це пожежобезпечний обладнання. Немає необхідності в постійному нагляді і контролі за роботою теплового насоса.
 • Зазвичай теплові насоси оснащені інтелектуальною системою управління, завдяки чому у користувача є готові економічні режими роботи, а також передбачена можливість контролю за мікрокліматом в приміщенні завдяки вбудованим датчикам вологості і температури.
 • За допомогою теплового насоса можна налаштувати управління опалювальними контурами з різною температурою (наприклад, тепла підлога і радіатори).

Якщо ви плануєте купити тепловий насос, але у вас немає досвіду в цій сфері, ми настійно рекомендуємо вам звернутися за допомогою до нашим технічним фахівцям. Консультанти інтернет-магазину «7sorok.ua» допоможуть вам підібрати комплект обладнання для теплового насоса конкретно для вашого об'єкта. Правильно підібраний тепловий насос буде максимально ефективно і надійно працювати на вашому об'єкті. Ми настійно рекомендуємо вам звернутися до фахівців для вибору теплового насоса, щоб ми допомогли вам підібрати тепловий насос, максимально відповідний вам за вартістю, ефективності та потужності.

 • Никита · 06.10.2019 · Оцінка товару Daikin ERLQ016CV3:
  Выбрал из-за широкого температурного диапазона. Посмотрим, как будет вести себя.
 • Благодарим Вас за отзыв!