Автомобільний інвертор

Потужність: 500 Вт
Ціна: 2999 Грн.
Потужність: 500 Вт
Ціна: 1995 Грн.
Потужність: 1200 Вт
Ціна: 3732 Грн.
Потужність: 300 Вт
Ціна: 2399 Грн.
Потужність: 500 Вт
Ціна: 1732 Грн.
Потужність: 800 Вт
Ціна: 3599 Грн.
Потужність: 1200 Вт
Ціна: 5599 Грн.
Потужність: 150 Вт
Ціна: 1699 Грн.
Потужність: 800 Вт
Ціна: 2798 Грн.
Потужність: 1200 Вт
Ціна: 2699 Грн.
Потужність: 150 Вт
Ціна: Уточнюйте
Потужність: 150 Вт
Ціна: 757 Грн.
Потужність: 600 Вт
Ціна: 1223 Грн.
Потужність: 300 Вт
Ціна: Уточнюйте
Потужність: 300 Вт
Ціна: 999 Грн.
Потужність: 800 Вт
Ціна: 1899 Грн.

Найпопулярніші бренди в Україні на даний момент:

Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:

Ми пропонуємо своїм покупцям наступні форми оплати товару.

 • Оплата банківською картою.
  Ви можете оплатити ваше замовлення банківською картою Visa або Mastercard.
 • Оплата готівкою.
  Ви можете оплатити товар готівкою кур'єру при отриманні замовлення, а також при самовивозі з пунктів видачі в наших регіональних філіях.
 • Безготівкова оплата.
  У вас є можливість оплатити оформлене замовлення безготівковим переказом за рахунком, який вам надасть наш менеджер.
 • Розстрочка.
  Ви можете оплатити товар в розстрочку або кредит. Для цього скористайтеся пропозиціями від наших банків партнерів.
 • Онлайн-банкінг.
  Оформляйте і оплачуйте покупки з будь-якої точки світу за допомогою онлайн-банкінгу.

В даний час рекомендуємо заздалегідь обговорювати спосіб доставки товару з менеджерами магазину.

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

 1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
 2. Доставка по Києву - Уточнюйте
 3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - Уточнюйте
 4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
  • За передоплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері;
  • Післяплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері.

Автомобільний інвертор 220 вольт

Рано чи пізно у вашому житті може виникнути ситуація, коли вам може знадобитися розетка, а ви перебуваєте на значній відстані від стаціонарної мережі електроживлення. Зазвичай такі ситуації виникають під час відпочинку, на пікніках, риболовлі, полюванні, а також під час тривалих подорожей на автомобілі. Вирішити дану проблему під час заміських заходів можна за допомогою інверторного генератора. Але якщо дана потреба виникає в дорозі, ви можете скористатися автомобільним інвертором.

Якщо ви плануєте купити автомобільний інвертор, замовити товар можна в інтернет-магазині «7Сорок». Ми здійснюємо кур'єрську доставку замовлень по Києву, доставку замовлень по території України кур'єрськими компаніями. При бажанні ви можете скористатися послугою самовивозу.

Принцип дії автомобільних інверторів схожий з роботою будь-якого іншого інвертора, так як основні їх функції нічим особливо не відрізняються. Як можна зрозуміти, виходячи з назви, ключовим завданням даного обладнання є процес перетворення в щось протилежне. Якщо розглядати інверсію з точки зору електричного струму, цей процес зосереджений на перетворенні постійного електричного струму в змінний. Для процесу зворотного перетворення використовуються випрямлячі. Процес інверсії відбувається завдяки широтно-імпульсної модуляції. В рамках перетворення створюється імпровізований напівперіод синусоїди, за допомогою замикання пари IGTB транзисторів. При цьому, самі короткі імпульси співвідносяться з краями синусоїди, в той час як найвища точка у синусоїди виглядає як імпульс з найбільшою довжиною скважности. Для формування негативної напівхвилі відбувається комутація іншої пари транзисторів з високою частотою. І цей процес циклічно триває. Далі відбувається фільтрація, і синусоїда надходить на вихід до споживачів. Ця схема принципу роботи характерна для всіх інверторів, проте в залежності від особливостей конкретної моделі, пристрій може мати свої відмінності.

Раніше згадувалися генератори, проте варто розуміти, що інвертор для автомобіля - це не джерело живлення. За своєю суттю, це перетворювач струму, з яким відбуваються всі перераховані вище маніпуляції. Джерелом живлення постійного струму виступає АКБ. Саме від акумулятора відбувається живлення даного пристрою.

Так як інвертори - це досить категорія група устаткування, яке може використовуватися для різних завдань і в різних умовах, є ряд ознак і параметрів, за якими вони можуть класифікуватися. В першу чергу, потужність апарату. Залежно від номінальної потужності пристрою ви зможете підключити в нього те чи інше обладнання. У автомобільного інвертора даний показник буде залежати від транзисторів, якими він оснащений. Логічно, що від даної технічної характеристики буде залежати фізичні характеристики апарату, а також його вартість. Ще одним показником, на основі якого відбувається поділ пристроїв, є напруга. На виході автомобільні інвертори забезпечують 220 вольт, однак вхідні параметри можуть бути різними. Важливим показником цього обладнання є синусоідальність електроструму. Прийнято вважати, що формою змінного струму завжди є синусоїда, проте дане твердження не є вірним. Пристрої з невисокою вартістю можуть забезпечувати на виході не чисту синусоїду, а її ступінчастий аналог - меандр. Важливо пам'ятати, що сфера застосування даного обладнання буде обмеженою. Перераховані вище характеристики є ключовими, але існує безліч особливостей, які в конкретних випадках можуть стати як перевагами, так і недоліками. До таких характеристик можна віднести кількість вихідних розеток, наявність систем захисту, тип індикації і т.д. Ви можете звернутися за допомогою і консультацією до наших фахівців.

Ключовим завданням автомобільного інвертора є забезпечення живлення для техніки та обладнання з невисокою потужністю під час поїздок. На відміну від звичних інверторів, які підключаються до акумуляторних батарей за допомогою клем, даний тип пристроїв підключається через автомобільний прикурювач. Це не тільки зручніше, але і вирішує досить важливу проблему, пов'язану з типом використовуваних АКБ. Для роботи з інверторами рекомендується використовувати тягові акумуляторні батареї, в той час як автомобілі оснащуються стартерною АКБ. Підключення інвертора через прикурювач переносить навантаження пристрою на генератор, який допомагає під час поїздки. Однак важливо враховувати потужність генератора - її має вистачити і на інвертор, і на живлення бортових систем автомобіля. Зазвичай, номінальна потужність інвертора для автомобіля коливається від 100 до 300 Вт.

Якщо ви багато часу проводите в дорозі, і у вас часто виникає необхідність забезпечити роботу будь-якого обладнання, то вам варто купити автомобільний інвертор. Також не варто заперечувати ймовірність того, що дана необхідність може виникнути рано чи пізно. Ви можете проконсультуватися з цього питання з нашими менеджерами, для того, щоб переконатися необхідності покупки, а також у правильності обраної вами моделі приладу.

 • Александр Гавриленко · 22.12.2021 · Оцінка товару EnerGenie EG-PWC 800-01:
  В качестве эксперимента - ноутбук+внешний монитор запитаны от старой автомобильной батареи 60Ач. Напряжение в начале эксперимента 12.2В. Через 3 часа напряжение на батарее упало до 11.6В. Считаю результат вполне удовлетворительным.
 • Михаил · 05.12.2021 · Оцінка товару EnerGenie EG-PWC 1200-01:
  Заказывал преобразователь напряжения. Доставка, обслуживание на уровне. Рекомендую.
 • Олег Кривонос · 22.04.2021 · Оцінка товару EnerGenie EG-PWC-033:
  Зарядил полностью аккумулятор, правда чуть подубитый) подключил комп (блок питания на 600ват) Телевизор, сколько ват не знаю и вайфай роутер! прошло 2 часа полет нормальный и индикатор все еще зелененьким горит) В итоге держит стабильно и не греется. Рекомендую!