Інтернет магазин - 7 Сорок

Мульти спліт системи - Mitsubishi Electric (Японія)

Тип компресора: інверторний
Тип зовнішній, мульти-спліт-система
Wi-Fi модуль:
Ціна: 105369 Грн.
Тип компресора: інверторний
Тип зовнішній
Wi-Fi модуль:
Ціна: 60435 Грн.
Тип компресора: інверторний
Тип зовнішній, мульти-спліт-система
Wi-Fi модуль:
Ціна: 52073 Грн.
Тип компресора: інверторний
Тип зовнішній
Wi-Fi модуль:
Ціна: 144193 Грн.
Тип компресора: інверторний
Тип зовнішній, мульти-спліт-система
Wi-Fi модуль:
Ціна: 47756 Грн.
Тип компресора: інверторний
Тип внутрішній, мульти-спліт-система
Wi-Fi модуль: немає
Ціна: 10154 Грн.
Тип компресора: інверторний
Тип зовнішній, мульти-спліт-система
Wi-Fi модуль:
Ціна: 37602 Грн.
Тип компресора: інверторний
Тип зовнішній
Wi-Fi модуль:
Ціна: 70128 Грн.
Тип компресора: інверторний
Тип внутрішній, мульти-спліт-система
Wi-Fi модуль: немає
Ціна: 10154 Грн.

Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:

На жаль на Мульти спліт системи зараз знижок немає.

Які ще популярні бренди в Україні на даний момент:

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

  1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
  2. Доставка по Києву - 55 грн
  3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - 150 грн
  4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
    • За передоплатою: Нова Пошта, Інтайм, Автолюкс, САТ, Делівері;
    • Післяплатою: Нова Пошта, Інтайм, Автолюкс, САТ, Делівері.

Мульти спліт система - це кліматичне обладнання, головною функцією якої є підтримка в приміщенні заданої комфортної температури повітря. Мульти спліт система забезпечена декількома внутрішніми блоками з різними настройками і рівнем потужності. Вони бувають касетні, настінні, підлогові та інші. Але вони все приєднуються до єдиного зовнішнього блоку. У цьому полягає головна відмінність цих системи від звичайного варіанту спліт системи, в якій кожного внутрішнього блоку відповідає свій зовнішній. У цій системі будь-якої з внутрішніх кондиціонерів може працювати в автономному режимі, а при необхідності можна задати і загальну температуру для декількох приміщень. У таку систему можуть входити від двох до п'яти різних або однотипних кондиціонерів.

У нашому інтернет-магазині "7сорок" представлені мульти спліт системи від надійного та перевіреного виробника Mitsubishi. Ми рекомендуємо зупинити свій вибір саме на цьому обладнанні, так як ми є офіційним дилером і супроводжуємо повне гарантійне та сервісне обслуговування на повний термін експлуатації.

Mitsubishi Electric - японський концерн, один з лідируючих в світі брендів в області електротехніки та відомий виробник систем кондиціонування повітря. Науково-дослідні центри компанії Mitsubishi Electric представлені в більш ніж 120 країнах. Зарекомендував себе, як піонер в Галузі кондиціонування, сьогодні передові технології, розробки та обладнання Mitsubishi Electric вносять значний внесок у розвиток промисловості та суспільства.

Мульти спліт система - це можливість організувати якісне охолодження повітря в приміщенні з кількома кімнатами. Це також оптимізація витрат на кондиціонування, тому що система складається з одного зовнішнього блоку і безлічі внутрішніх. Призначена для монтажу в: квартирах, будинках, готелях, бізнес-центрах, лікувальних установах та інших будівлях.

Спосіб установки досить простий: зовнішній блок встановлюють на вулиці, прикріплюючи до стіни, як звичайну спліт систему або ж встановлюють його на даху. А у внутрішнього блоку спосіб установки залежить від типу кондиціонера (канальні, касетні, підлогові, настінні і ін.).На ринку України є в продажу мульти спліт системи зі складальної комплектацією або вже з фіксованою. Все залежить від уподобань покупця.

Варто зазначити, що однією з головних переваг такого кліматичного обладнання є безшумна робота, так як зовнішній блок встановлений на вулиці. Велику свободу при виборі внутрішніх блоків і розміщенні їх в приміщеннях дає інверторна мульти спліт система. Вона дозволяє використовувати найрізноманітніші типи кондиціонерів - настінні, касетні, канальні і т.д. До того ж інверторна система допускає перевищення сумарної потужності внутрішніх кондиціонерів потужності зовнішнього блоку, що категорично не допускається в звичайних системах.

Якщо говорити про потужність мульти спліт системи, то вона не залежить від відстані на якому знаходяться блоки, у звичайних кондиціонерів вона зменшується в міру збільшення відстані. Площа обслуговування кондиціонера - кілька десятків метрів, а мультисистеми можуть обробляти сотні метрів. Магістраль в будь-який момент можна переробити або замінити.

У зовнішнього блоку кліматичного обладнання є кілька режимів роботи: інверторний та неінверторних. Головна відмінна риса першого від другого - це здатність кондиціонера змінювати частоту обертання двигуна. Таким чином, пристрій управління перетворює змінний струм в постійний, що надалі допоможе істотно заощадити електроенергію. Завдяки процесу інвертування, такі кондиціонери вважаються економічними і більш точно підтримують температурні показники, ніж кондиціонери зі звичайним компресором

Компанія Mitsubishi вважається одним із найбільш популярних виробників кондиціонерів. Її обладнання відрізняється високою якістю використовуваних матеріалів та тривалістю роботи.

Якщо в процесі вибору мульти спліт системи Mitsubishi залишилися питання по експлуатації та технічним характеристикам цього обладнання - телефонуйте на наші контактні номери. Наші висококваліфіковані фахівці допоможуть вам підібрати кліматичну систему виходячи з ваших потреб.

Доставка здійснюється протягом п'яти робочих днів від моменту замовлення до кожного окремого міста України будь-якою логістичною компанією! По місту Київ доставимо товар прямо на вашу адресу. Або ж ви можете забрати товар самовивозом.

Замовляйте кондиціонери Mitsubishi в інтернет-магазині 7sorok.ua!

ТЕЛЕФОНИ
(044) 5-999-740
(097) 0-740-740
(066) 740-7-888
(063) 740-0-740
НАШ МАГАЗИН
Стати партнером, дилером
Завантажити прайс
Нас рекомендують
Оплата і доставка
Умови гарантії
Кредит
Статті
Контакти
ФІЛІЇ
Київ
Одеса
Дніпро
Харків
Кривий Ріг
Львів
Черкаси
Житомир
Ми в соціальних мережах
Facebook
YouTube
Twitter
7sorok.ua © 2010-2021 г.