Мотопомпи Sequoia

Вид палива: Бензин
Продуктивність, куб.м / год: 60
Потужність, кВт: 5.15
Напір, м: 30
Ціна: 4899 Грн.
Вид палива: Бензин
Продуктивність, куб.м / год: 36
Потужність, кВт: 5.15
Напір, м: 30
Ціна: 4499 Грн.
Вид палива: Бензин
Продуктивність, куб.м / год: 65
Потужність, кВт: 5.15
Напір, м: 30
Ціна: 7999 Грн.

Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:

На жаль на Мотопомпи зараз знижок немає.

Які ще популярні бренди в Україні на даний момент:

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

 1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
 2. Доставка по Києву - 55 грн
 3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - 150 грн
 4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
  • За передоплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері;
  • Післяплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері.

Одним з ключових типів обладнання, які використовуються в системах водопостачання, є мотопомпи. З конструктивно точки зору, мотопомпа - це насос, розташований на металевій рамі, який приводиться в дію за допомогою двигуна внутрішнього згоряння (зазвичай бензиновий або дизельний). З функціональної точки зору, мотопомпа - це обладнання, призначене для перекачування рідин на значні відстані. Що відрізняє мотопомпу від звичного насоса? Звичайно ж, це його автономність і мобільність. Мотопомпа - це незамінне обладнання, для перекачування рідин, яке не залежить від джерел електроживлення. Дана категорія обладнання широко застосовується на об'єктах, де централізоване електропостачання відсутнє, і немає можливості використовувати електронасос. Також важливою особливістю мотопомпи є її мобільність.

Також важливою перевагою мотопомп є простота їх експлуатації. Для того, щоб почати користуватися мотопомпою немає необхідності в яких спеціальних навичках та знаннях для роботи з даною категорією обладнання. Досить мати загальними знаннями про роботу з технікою і двигунами внутрішнього згоряння.

Що стосується недоліків даного класу обладнання, то тут варто відзначити порівняно невелику висоту забору рідин. Зазвичай у мотопомп даний показник це показник коливається в діапазоні від 5 до 8 метрів. Також не зайвим буде зазначити, що мотопомпи під час своєї роботи створюють більш високий рівень шуму, ніж електричні аналоги. Найчастіше мотопомпи використовують у сільськогосподарській сфері, для гасіння пожеж, проведення рятувальних операцій і т.д. За допомогою мотопомпи ви зможете перекачати рідину, осушити водойму, затоплений підвал, басейн і т.п.

Якщо ви плануєте купити мотопомпу дешево, але при цьому зацікавлені в тому, щоб обраний вами пристрій вірно служило вам багато років, і якісно виконувало поставлені завдання, рекомендуємо вам звернути вашу увагу на продукцію від торгової марки Sequoia. Мотопомпи Sequoia - це надійне обладнання за доступною ціною від популярного виробника.

Перш ніж купити мотопомпу Секвойя, пропонуємо вам прочитати цю інформацію для того, щоб ви змогли вибрати обладнання, яке буде відповідати всім вашим запитам.

Які бувають мотопомпи?

Мотопомпи, як і будь-яка інша категорія товарів, мають власну класифікацію за різними параметрами і показниками. Давайте розглянемо критерії для класифікації мотопомп.

Одним з перших критеріїв, на які варто звернути увагу при виборі мотопомпи, є тип використовуваного палива. Залежно від того, яке паливо необхідно для роботи мотопомпи Sequoia, виділяють 2 основні категорії мотопомп:

 • Бензинові мотопомпи.
 • Дизельні мотопомпи.

На сторінках інтернет-магазину 7Сорок мотопомпи Sequoia представлені обладнанням бензинового типу. Бензинова мотопомпа Sequoia - це обладнання, яке більше підходить для приватного використання. Причина цього полягає в тому, що бензинові двигуни внутрішнього згоряння простіше запускаються, вони тихіше під час роботи і легше справляються з частими запусками. Також варто відзначити, що бензинові мотопомпи часто мають більш компактні розміри. Вони відрізняються простотою експлуатації та обслуговування, а також більш низькою вартістю. У тому випадку, якщо ви купити мотопомпу для комерційного або професійного використання, технічні консультанти нашого інтернет-магазину рекомендують вам звернути вашу увагу на дизельні пристроях. Дизельна мотопомпа - це обладнання, призначене для тривалої та інтенсивної роботи. Дизельні двигуни не люблять частих запусків і зупинок. Даний тип пристроїв відмінно підходить для постійної експлуатації.

Також досить важливим параметром, на який вам необхідно звернути увагу при виборі мотопомпи, є тип рідини, яку ви плануєте відкачувати за допомогою вашого обладнання. Нижче наводимо основні категорії мотопомп, в залежності від типу перекачуються рідин.

 • Мотопомпи для чистої води.
 • Мотопомпи для брудної води.
 • Мотопомпи для солоної води і хімічно активних рідин.
 • Мотопомпи для нафтопродуктів.

На сторінках нашого інтернет-магазину, мотопомпи Sequoia представлені пристроями, призначеними для перекачування чистої і забруднених рідин.

Мотопомпи Sequoia для води часто класифікуються за ступенем забрудненості: для чистої води, забрудненої води і брудної води. Мотопомпи Sequoia діляться на дані категорії в залежності від розміру фракцій, які присутні в рідині. Розмір фракцій, допустимих для таких мотопомп обмежений діаметром отворів фільтр-сітки, яка встановлена ​​на агрегат.

Мотопомпа для солоної води і хімічно активних рідин конструктивно не має особливих відмінностей з попереднім типом мотопомп. Ключовою особливістю мотопомпи для хімікатів і морської води є матеріал з якого виготовлений гойдає вузол агрегату. В даному типі мотопомп використовують корозійно-стійкий синтетичний матеріал. Найчастіше даний тип мотопомп використовують в сільському господарстві, наприклад, для перекачування мінеральних добрив. Також даний тип мотопомп незамінний при проведенні ліквідації аварій, де присутні хімічно активні рідини. Мотопомпи для солоної води високо затребувані в прибережних регіонах, на кораблях і т.д.

Мотопомпи для нафтопродуктів або мембранні мотопомпи призначені для перекачування в'язких і густих рідин. Дана категорія обладнання отримала свою назву, так як в своїй конструкції використовує спеціальний мембранний насос. Мембранна мотопомпа також відмінно підходить для проведення таких робіт як відкачка відходів в фермах з розведення тварин, відкачування фекальних колодязів і т.п.