Захист електродвигунів

Потужність:
Монтаж:
Кількість фаз: трифазний
Ціна: 6555 Грн.
Потужність:
Монтаж: DIN-рейка
Кількість фаз: трифазний
Ціна: 5865 Грн.
Потужність:
Монтаж:
Кількість фаз: однофазний
Ціна: 2645 Грн.
Потужність:
Монтаж: DIN-рейка
Кількість фаз: трифазний
Ціна: 3450 Грн.
Потужність:
Монтаж: DIN-рейка
Кількість фаз: трифазний
Ціна: 3795 Грн.
Потужність:
Монтаж:
Кількість фаз: трифазний
Ціна: 3105 Грн.
Потужність: 2,5-315 кВт
Монтаж: DIN-рейка
Кількість фаз: трифазний
Ціна: 4800 Грн.
Потужність:
Монтаж: DIN-рейка
Кількість фаз: трифазний
Ціна: 5175 Грн.
Потужність:
Монтаж: DIN-рейка
Кількість фаз: трифазний
Ціна: 3450 Грн.

Найпопулярніші бренди в Україні на даний момент:

Ми пропонуємо своїм покупцям наступні форми оплати товару.

 • Оплата банківською картою.
  Ви можете оплатити ваше замовлення банківською картою Visa або Mastercard.
 • Оплата готівкою.
  Ви можете оплатити товар готівкою кур'єру при отриманні замовлення, а також при самовивозі з пунктів видачі в наших регіональних філіях.
 • Безготівкова оплата.
  У вас є можливість оплатити оформлене замовлення безготівковим переказом за рахунком, який вам надасть наш менеджер.
 • Розстрочка.
  Ви можете оплатити товар в розстрочку або кредит. Для цього скористайтеся пропозиціями від наших банків партнерів.
 • Онлайн-банкінг.
  Оформляйте і оплачуйте покупки з будь-якої точки світу за допомогою онлайн-банкінгу.

В даний час рекомендуємо заздалегідь обговорювати спосіб доставки товару з менеджерами магазину.

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

 1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
 2. Доставка по Києву - Уточнюйте
 3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - Уточнюйте
 4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
  • За передоплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері;
  • Післяплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері.

Ви можете купити захист електродвигунів у Києві в інтернет-магазині «7сорок». Наша компанія має багаторічний досвід у цій сфері. Ми протягом багатьох років допомагаємо нашим клієнтам облаштовувати будинки та робочий простір. Наші співробітники із задоволенням проконсультують вас на тему вибору та експлуатації електроустаткування. Ми співпрацюємо з провідними виробниками, які виготовляють надійні товари, в якості яких не доводиться сумніватися. Асортимент товарів на нашому сайті дозволяє кожному покупцю підібрати електроустаткування, яке буде оптимально підходити для його цілей.

Що таке пристрій захисту двигунів?

Пристрій захисту електродвигунів - це спеціалізоване електрообладнання, яке виконує ряд різноманітних функцій. В основі приладу лежить мікропроцесор, який відстежує параметри типу приймаючої напруги, струмові характеристики на фазах, опір ізоляції. На підставі лічених параметрів ПЗД буде постійно контролювати рівень напруги живлення, регулювати автоматичне повторне включення, регулювати номінальну потужність, а також здійснювати індикацію обриву фаз, ланцюга підключення, залипання контактів у пускача і т.д. Захист електродвигуна спрацьовує, коли контрольовані параметри небезпечно відхиляються від допустимих значень. Якщо таке відбувається, спрацьовує відсікання потоку. Залежно від технічних та функціональних особливостей обраної вами моделі, апарат може автоматично повторно підключити навантаження або не робити цього. Наприклад, нестабільна напруга в електромережі запускає релейний захист, який забезпечує тимчасове відключення. Якщо відбувається механічне пошкодження, живлення можна увімкнути виключно вручну. При виборі агрегату не тільки звертайте увагу на його технічні характеристики, але й детально вивчіть його опис. Деякі модифікації надають користувачеві можливість вручну встановлювати час повторного запуску та затримку на відключення. Це дозволяє реле не реагувати на короткі моменти опору на ротор. Подібні ситуації виникають у ході роботи, але не несуть особливої ​​загрозидлявашогообладнання. Якщопристрійфіксуєпроблемунастарті, будезаблокованозапускелектродвигуна. Утакійситуаціїнавашомупристрої спрацює аварійний індикатор. Індикатори відповідних аварійних режимів призначені для швидкого знаходження та усунення аварійної ситуації. Двигун не буде запущений доти, доки аварія не буде усунена.

Чому варто придбати пристрій захисту електродвигунів?

Використання такого обладнання має низку незаперечних переваг. Застосування ПЗД оптимізує енергоспоживання, робить комфортнішою експлуатацію обладнання та знижує можливість відмови. Ключовою перевагою такої автоматики є запобігання поломкам, які призводять до дорогого ремонту, простою обладнання, поки апарат не буде відремонтовано або замінено тощо. Тому технічні фахівці нашого інтернет-магазину рекомендують не економити на автоматиці для мотора.

Щоб забезпечити стабільну роботу електротехніки, необхідно захистити її від перевантажень або підвищеної потужності. Такі неприємності виникають внаслідок підвищення сили тертя, що підвищує опір валу, або внаслідок технічного перевантаження. Це призводить до підвищення номінальної споживаної потужності, перегріву обмоток, що веде до погіршення характеристик ізоляції та більш істотних ушкоджень. Для запобігання струмовим перевантаженням та нагріванню обмоток використовується температурний захист. Коли відбувається блокування ротора, температура зростає зі швидкістю 7-10 градусів за секунду, через що температура може досягти критичної позначки вже через 10-15 хвилин. Вбудований термодатчик зафіксує критичне зростання температури та миттєво відключить обладнання. Незалежно від того, який тип двигуна встановлений на вашому обладнанні (синхронний або асинхронний), необхідно забезпечити його захист від асиметрії навантаження. Така проблема виникає через порушення фаз. Подібні проблеми призводять до стрибків напруги, що збільшує знос вашої електротехніки та суттєво скорочує термін її служби. Чим вища асиметричність навантаження, тим ймовірніша поломка вашої техніки. Більшість моделей захисту електродвигунів підтримують регулювання діапазону.

Рекомендуємо використовувати захист електродвигунів для насосів і насосних станцій. Ця категорія пристроїв потребує використання захисної автоматики. Коли доступ води, що перекачується заблоковано, електронасос починає всмоктувати повітря. Це призводить до різкого збільшення обертів, перегрівається привід і ваш насос виходить з ладу. Для того, щоб правильно підібрати захист електричного двигуна, необхідно розуміти особливості дії вашого електрообладнання та захисної автоматики. Або залиште це завдання для професіоналів. Менеджери нашої компанії із задоволенням підберуть вам товар, який буде ефективно та безвідмовно виконувати свої функції. Ми проконсультуємо вас з цієї теми та запропонуємо пристрої, які будуть відповідати вашим запитам.