Інтернет магазин - 7 Сорок

Мультизональні установки - Mitsubishi Electric (Японія)

Тип внутрішній
Ціна: 58072 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 98710 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 98201 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 32970 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 36620 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 33988 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 48619 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 55468 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 79042 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 101031 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 87249 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 48138 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 52383 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 60902 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 51902 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 62713 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 40611 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 57166 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 83825 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 40667 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 43865 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 44261 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 81108 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 46893 Грн.

Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:

На жаль на Мультизональні установки зараз знижок немає.

Які ще популярні бренди в Україні на даний момент:

У магазині 7 сорок у продажу є тільки даний бренд.

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

  1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
  2. Доставка по Києву - 55 грн
  3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - 150 грн
  4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
    • За передоплатою: Нова Пошта, Інтайм, Автолюкс, САТ, Делівері;
    • Післяплатою: Нова Пошта, Інтайм, Автолюкс, САТ, Делівері.

В інтернет-магазині "7сорок" представлений величезний вибір систем кондиціонування від різних виробників. В цьому розділі нашого магазину "7сорок" ми пропонуємо ознайомитися з мультизональними установками систем кондиціонування від компанії-виробника Mitsubishi Electric.

Mitsubishi Electric - японський концерн, один з лідируючих в світі компаній в області електротехніки і відомий виробник систем кондиціонування повітря. Виробництва, науково-дослідні центри та збутові компанії представлені в більш ніж 120 країнах. Зарекомендував себе, як піонер в області розробки систем кондиціонування, сьогодні передові технології, розробки та обладнання Mitsubishi Electric вносять значний вклад в розвиток промисловості і суспільства.

Сьогодні основною метою оснащення будівель системами кондиціонування є забезпечення максимального комфорту при мінімальних затратах. Завдяки мультизональними системам рішення подібного роду питання стає простіше. Системи набирають популярність і затребуваність. Якщо раніше щоб забезпечити максимально комфортний мікроклімат у великому офісному будинку або котеджі потрібно було встановлювати не одну спліт систему, що є не тільки дуже затратно, але і ще має не естетичний зовнішній вигляд. Або можна було встановити мульти спліт систему, але тоді немає можливості регулювати температуру приміщення окремо в кожній кімнаті. То зараз є досить оптимальна і альтернативне рішення - мультизональна установка Mitsubishi Electric.

Мультизональна система Mitsubishi Electric - це система, що складається з одного зовнішнього блоку і декількох внутрішніх. Потрібне число внутрішніх блоків встановлюється в приміщеннях, а зовнішній блок - в підвалі, технічному поверсі або на даху. Блоки з'єднуються за допомогою загального трубопроводу.

Така установка відрізняється економною роботою, відмінною продуктивністю, виробляючи рівно стільки холоду або тепла, скільки вимагає встановлений режим роботи. Мультизональна система Mitsubishi Electric розрахована і на обігрів, і на охолодження. Вона має зовнішній блок високої потужності, який чутливо реагує на зміни температури. Такі системи здатні працювати в декількох режимах одночасно, підтримуючи до 40 внутрішніх блоків.

Мультизональна установка Mitsubishi Electric - це інтелектуальна система кондиціонування, яка створює комфортну температуру навіть в багатоповерховій будівлі. В якості основи виступає трубопровід з 2-3 труб, до якого приєднуються внутрішні блоки. Двотрубна система здатна працювати тільки в одному режимі (обігріву або охолодження), трехтрубного - в двох режимах одночасно. Перед тим, як вибрати таку систему кондиціонування, варто розглянути основні переваги експлуатації такого обладнання від Mitsubishi Electric. Першим і найголовнішим перевагою є наявність одного зовнішнього блоку, який допомагає функціонувати великій кількості внутрішніх блоків (приблизно до 40) - це дуже вигідно щодо капіталовкладень при установці та експлуатації.

Варто відзначити ще одну перевагу - це можливість підключення будь-якого типу внутрішніх блоків і потенційна можливість подальшої реконфігурації системи. Розглядаючи мультизональні системи Mitsubishi Electric, важливо розуміти, що вони мають велику продуктивність. Система здатна одночасно обігрівати і охолоджувати повітря у великих приміщеннях, площа яких 150-500 м2.

Проектування і установка такого устаткування має досить складні розрахунки тому краще довірити це команді фахівців.

Ми радимо вам звернути свою увагу на торгову марку Mitsubishi Electric, так як це краще співвідношення ціни і якості товару. Наш інтернет-магазин "7сорок" є офіційним дилером виробника Mitsubishi Electric, ми також підтримуємо сервісне і гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації. Якщо в процесі вибору мультізональних установок Mitsubishi Electric у вас з'явилися питання - телефонуйте на контактні номери, які зазначені в шапці профілю. Наші висококваліфіковані фахівці докладніше розкажуть про технічні характеристики, про особливості експлуатації мультізональних установок Mitsubishi Electric і допоможуть вам підібрати обладнання виходячи з ваших потреб! Доставка в інтернет-магазині "7сорок" здійснюється в кожне місто України будь-якої транспортної компанією. По місту Київ доставляємо товар протягом 5-ти робочих днів прямо за вашою адресою. Або ви можете забрати товар самовивозом з нашого офісу!

Замовляйте мультизональні установки Mitsubishi Electric в інтернет-магазині "7сорок"!

ТЕЛЕФОНИ
(044) 5-999-740
(097) 0-740-740
(066) 740-7-888
(063) 740-0-740
НАШ МАГАЗИН
Стати партнером, дилером
Завантажити прайс
Нас рекомендують
Оплата і доставка
Умови гарантії
Кредит
Статті
Контакти
ФІЛІЇ
Київ
Одеса
Дніпро
Харків
Кривий Ріг
Львів
Черкаси
Житомир
Ми в соціальних мережах
Facebook
YouTube
Twitter
7sorok.ua © 2010-2021 г.