Інтернет магазин - 7 Сорок

Мультизональні установки - Mitsubishi Electric (Японія)

Тип внутрішній
Ціна: 86037 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 53406 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 31185 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 48682 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 37355 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 34005 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 148745 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 28944 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 31884 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 50779 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 49453 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 42030 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 58274 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 57961 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 49767 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 37090 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 42705 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 54273 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 83627 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 37692 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 49670 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 59744 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 86929 Грн.
Тип внутрішній
Ціна: 134068 Грн.

Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:

На жаль на Мультизональні установки зараз знижок немає.

Які ще популярні бренди в Україні на даний момент:

У магазині 7 сорок у продажу є тільки даний бренд.

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

  1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
  2. Доставка по Києву - 55 грн
  3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - 150 грн
  4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
    • За передоплатою: Нова Пошта, Інтайм, Автолюкс, САТ, Делівері;
    • Післяплатою: Нова Пошта, Інтайм, Автолюкс, САТ, Делівері.

В інтернет-магазині "7сорок" представлений величезний вибір систем кондиціонування від різних виробників. В цьому розділі нашого магазину "7сорок" ми пропонуємо ознайомитися з мультизональними установками систем кондиціонування від компанії-виробника Mitsubishi Electric.

Mitsubishi Electric - японський концерн, один з лідируючих в світі компаній в області електротехніки і відомий виробник систем кондиціонування повітря. Виробництва, науково-дослідні центри та збутові компанії представлені в більш ніж 120 країнах. Зарекомендував себе, як піонер в області розробки систем кондиціонування, сьогодні передові технології, розробки та обладнання Mitsubishi Electric вносять значний вклад в розвиток промисловості і суспільства.

Сьогодні основною метою оснащення будівель системами кондиціонування є забезпечення максимального комфорту при мінімальних затратах. Завдяки мультизональними системам рішення подібного роду питання стає простіше. Системи набирають популярність і затребуваність. Якщо раніше щоб забезпечити максимально комфортний мікроклімат у великому офісному будинку або котеджі потрібно було встановлювати не одну спліт систему, що є не тільки дуже затратно, але і ще має не естетичний зовнішній вигляд. Або можна було встановити мульти спліт систему, але тоді немає можливості регулювати температуру приміщення окремо в кожній кімнаті. То зараз є досить оптимальна і альтернативне рішення - мультизональна установка Mitsubishi Electric.

Мультизональна система Mitsubishi Electric - це система, що складається з одного зовнішнього блоку і декількох внутрішніх. Потрібне число внутрішніх блоків встановлюється в приміщеннях, а зовнішній блок - в підвалі, технічному поверсі або на даху. Блоки з'єднуються за допомогою загального трубопроводу.

Така установка відрізняється економною роботою, відмінною продуктивністю, виробляючи рівно стільки холоду або тепла, скільки вимагає встановлений режим роботи. Мультизональна система Mitsubishi Electric розрахована і на обігрів, і на охолодження. Вона має зовнішній блок високої потужності, який чутливо реагує на зміни температури. Такі системи здатні працювати в декількох режимах одночасно, підтримуючи до 40 внутрішніх блоків.

Мультизональна установка Mitsubishi Electric - це інтелектуальна система кондиціонування, яка створює комфортну температуру навіть в багатоповерховій будівлі. В якості основи виступає трубопровід з 2-3 труб, до якого приєднуються внутрішні блоки. Двотрубна система здатна працювати тільки в одному режимі (обігріву або охолодження), трехтрубного - в двох режимах одночасно. Перед тим, як вибрати таку систему кондиціонування, варто розглянути основні переваги експлуатації такого обладнання від Mitsubishi Electric. Першим і найголовнішим перевагою є наявність одного зовнішнього блоку, який допомагає функціонувати великій кількості внутрішніх блоків (приблизно до 40) - це дуже вигідно щодо капіталовкладень при установці та експлуатації.

Варто відзначити ще одну перевагу - це можливість підключення будь-якого типу внутрішніх блоків і потенційна можливість подальшої реконфігурації системи. Розглядаючи мультизональні системи Mitsubishi Electric, важливо розуміти, що вони мають велику продуктивність. Система здатна одночасно обігрівати і охолоджувати повітря у великих приміщеннях, площа яких 150-500 м2.

Проектування і установка такого устаткування має досить складні розрахунки тому краще довірити це команді фахівців.

Ми радимо вам звернути свою увагу на торгову марку Mitsubishi Electric, так як це краще співвідношення ціни і якості товару. Наш інтернет-магазин "7сорок" є офіційним дилером виробника Mitsubishi Electric, ми також підтримуємо сервісне і гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації. Якщо в процесі вибору мультізональних установок Mitsubishi Electric у вас з'явилися питання - телефонуйте на контактні номери, які зазначені в шапці профілю. Наші висококваліфіковані фахівці докладніше розкажуть про технічні характеристики, про особливості експлуатації мультізональних установок Mitsubishi Electric і допоможуть вам підібрати обладнання виходячи з ваших потреб! Доставка в інтернет-магазині "7сорок" здійснюється в кожне місто України будь-якої транспортної компанією. По місту Київ доставляємо товар протягом 5-ти робочих днів прямо за вашою адресою. Або ви можете забрати товар самовивозом з нашого офісу!

Замовляйте мультизональні установки Mitsubishi Electric в інтернет-магазині "7сорок"!

ТЕЛЕФОНИ
(044) 5-999-740
(097) 0-740-740
(066) 740-7-888
(063) 740-0-740
НАШ МАГАЗИН
Стати партнером, дилером
Завантажити прайс
Нас рекомендують
Оплата і доставка
Умови гарантії
Кредит
Статті
Контакти
ФІЛІЇ
Київ
Одеса
Дніпро
Харків
Кривий Ріг
Львів
Черкаси
Житомир
Ми в соціальних мережах
Facebook
YouTube
Twitter
7sorok.ua © 2010-2019 г.