Насоси для підвищення тиску

Найпопулярніші бренди в Україні на даний момент:

Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:

Ми пропонуємо своїм покупцям наступні форми оплати товару.

 • Оплата банківською картою.
  Ви можете оплатити ваше замовлення банківською картою Visa або Mastercard.
 • Оплата готівкою.
  Ви можете оплатити товар готівкою кур'єру при отриманні замовлення, а також при самовивозі з пунктів видачі в наших регіональних філіях.
 • Безготівкова оплата.
  У вас є можливість оплатити оформлене замовлення безготівковим переказом за рахунком, який вам надасть наш менеджер.
 • Розстрочка.
  Ви можете оплатити товар в розстрочку або кредит. Для цього скористайтеся пропозиціями від наших банків партнерів.
 • Онлайн-банкінг.
  Оформляйте і оплачуйте покупки з будь-якої точки світу за допомогою онлайн-банкінгу.

В даний час рекомендуємо заздалегідь обговорювати спосіб доставки товару з менеджерами магазину.

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

 1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
 2. Доставка по Києву - Уточнюйте
 3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - Уточнюйте
 4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
  • За передоплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері;
  • Післяплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері.

У зв'язку з тим, що ви зараз перебуваєте в даному розділу сайту «7sorok.ua» і читаєте цю стати, ми наважимося припустити, що вас цікавлять насоси високого тиску. Якщо ви плануєте купити насос для підвищення тиску в Україні, на сторінках інтернет-магазину «7Сорок» ви зможете знайти обладнання, яке буде ідеально підходити до умов на вашому об'єкті. Також ви завжди можете звернутися до наших технічних консультантів, які дадуть відповідь на всі ваші запитання, а також нададуть вам професійну допомогу у виборі абсолютно безкоштовно.

У даній статті ми розглянемо і докладніше ознайомимося з такою категорією обладнання як насоси повішеного тиску. Ми розглянемо основні принципи роботи даного обладнання, ознайомимося з тим, якими можуть бути насоси для підвищення тиску, а також розповімо вам як вибрати насос для підвищення тиску, щоб обладнання вам максимально підходило.

Що таке насос високого тиску?

Якщо ви живете в квартирі багатоповерхового будинку, то ви так чи інакше стикалися з ситуаціями, коли вам недостатньо того напору води, який у вас є. В іншому, не тільки жителі квартир стикаються з подібними проблемами, дуже часто подібна проблема заважає і для власників приватних будинків. Особливо сильно дану проблему можна помітити в вечірній період, коли всі повертаються з роботи. Найчастіше саме на цей проміжок часу доводиться сильний спад тиску в мережі водопостачання. Через подібних проблем ви не можете нормально прийняти душ, не можете запустити прання, а все через те, що немає достатнього напору води. Саме для вирішення даного роду проблем зазвичай використовують насос високого тиску.

Принцип роботи насоса для підвищення тиску.

Ви не впевнені в тому, що вам варто купити насос для високого тиску? Головною ознакою того, що у вас недостатній тиск води, є низький напір води, також ознакою недостатнього тиску може бути неможливість використання одночасно двох точок водорозбору. Якщо ви стикалися з тією чи іншою проблемою, вам варто задуматися над тим, щоб купити насос для підвищення тиску. Згідно нормативних вимог, тиск в системах централізованого водопостачання повинно бути на рівні 4 атмосфер, однак на практиці цей показник часто виявляється значно нижче. Вирішити дану проблему з легкістю ви зможете за допомогою насоса для підвищення тиску.

Насос для підвищення тиску ефективно працює не тільки в висотних багатоповерхових будинках, але і в невеликих житлових будинках з невеликою кількістю поверхів. Насос високого тиску приводиться в дію завдяки електродвигуна, який підключається до звичайної електромережі, сам механізм роботи насоса заснований на принципі дії відцентрової сили. Умовно робота насоса для підвищення тиску виглядає наступним чином:

 • Крильчатка, яка монтується в корпусі насоса, забезпечує створення крутного моменту.
 • З вхідного патрубка, в результаті виникнення крутного моменту, рідина починає рухатися до вихідних патрубків під необхідним напором.
 • З вихідного патрубка вода розподіляється по точках водорозбору.

Які бувають насоси для підвищення тиску?

Основною ознакою, за яким класифікуються насоси для високого тиску, є принцип роботи пристрою. Виділяють дві основні категорії насосів для підвищення тиску: автоматичні і постійні.

Автоматичні насоси для підвищення тиску оснащуються спеціальним датчиком протоку, який реагує на рух води по трубопроводу. Датчик передає інформацію про рух води на плату управління, яка запускає насос. Даний тип насосів є кращим, тому що дозволяє істотно знизити витрати електроенергії на роботу насоса, так як насос буде працювати тільки в тому випадку, якщо витрачається вода. Іншими словами, насос почне працювати тільки коли ви відкриєте кран з водою або запустіть побутову техніку.

Постійні насоси для підвищення тиску призначені для постійного цілодобового режиму роботи. Даний тип обладнання буде безперервно забезпечувати підкачування води. Даний тип насосів відрізняється більш низькою ціною, адже вони будуть більше витрачати електроенергію. Також даний тип насосів може відчувати підвищені навантаження через що постійні насоси високого тиску можуть перегріватися. Даний тип насосів зазвичай використовують на об'єктах, де необхідно лише на час підвищувати натиск води, наприклад, постійний насос для підвищення тиску відмінно підходить для використання при поливі ділянок.

Як вибрати насос для підвищення тиску?

В першу чергу при виборі насоса високого тиску вам варто звернути увагу на такий показник, як потужність насоса. Це ключова характеристика, спираючись на яку вам потрібно підбирати обладнання. Дана характеристика взаємопов'язана з точкою водозабору і їх кількістю.

Також ми настійно рекомендуємо вам звертати вашу увагу на таку характеристику, як рівень шуму насоса. Якщо ви плануєте використовувати насос в квартирі, то моделі з високим рівнем шуму можуть доставляти вам неприємності.

Якщо ви плануєте встановлювати насос для високого тиску на високому поверсі, то вам необхідно приділити особливу увагу такій характеристиці як висота підйому рідини.

Ще однією важливою характеристикою, про яку не можна забувати при виборі насоса для підвищення тиску, є продуктивність пристрою. Даний показник показує скільки води буде перекачано насосом за певний проміжок часу.

 • Андрій · 01.09.2022 · Оцінка товару Optima PT10-10 000009083:
  Відгук не про товар, а про роботу магазину. Зробив замовлення на насос через форму на сайті, писав у чатботі, що спливає у правому нижньому кутку, і ........ тиша. В чатботі обіцяли, що зі мною обов'язково зв'яжеться менеджер, пізніше в спамі електронної пошти знайшов листа, що дуже раді моєму замовленню, обіцяли максимально швидко опрацювати замовлення, і що найближчим часом зі мною зв'яжеться менеджер. І от пройшло три дні, а зі мною так ніхто і не зв'язався. Мабуть для максимально швидкого опрацювання замовлення треба ще місяць почекати...
 • Игорь · 28.11.2021 · Оцінка товару Rudes RH15-9A 47854:
  Достаточно мощный, хотя сам по себе небольшой, чуть более 2 кг весит. Работает в двух режимах работы - автоматическом и ручном, не шумный, и не дорогой. Спасибо за помощь в выборе!
 • Роман Париенко · 10.11.2021 · Оцінка товару Насоси+Обладнання 15WBX-12 122042:
  Насос по соотношению цена – производительность, очень хорош, но очень хочется посмотреть в глаза конструктору, который придумал кронштейны для крепления на стену спрятать за корпус мотора. Не шуруповертом, не отверткой туда нормально не залезть.
 • Андрей Постоялко · 10.10.2021 · Оцінка товару Rudes 15WBX-15 6660:
  Добрый день, скажите а реле протока есть в комплекте? как он включается в работу?
 • Добрый день. Реле протока в комплекте. В режиме "Авто" насос включается / выключается автоматически, по протоку воды
 • Луцько Владимир · 09.10.2021 · Оцінка товару Optima PT10-10 000009083:
  В квартире постоянно падало давление, на 5 этаже вообще частое явление, из-за большого кол-тва людей, купил насос, воду начало прекрасно подавать, теперь могу пользоваться стиральной машинкой когда хочу, а не когда соседей дома нет, особенно нравится, что абсолютно бесшумно работает, спасибо за качество
 • Евгений · 16.06.2021 · Оцінка товару Sprut GPD 15-9А 122122:
  От центрального водопровода не хватало давления, часто снижалось и не могла включится стиралка и газовая колонка. Посоветовали этот насос. Купил поставил, пока всем доволен, давление выше и проблем нет.