Перемикачі фаз

Загальний введення: знизу
Номінальний струм, А: 16
Тип: DIN-рейка
Напруга, В: 230
Ціна: 349 Грн.
Загальний введення: зверху
Номінальний струм, А: 40
Тип: DIN-рейка
Напруга, В: 400
Ціна: 1176 Грн.
Загальний введення: зверху
Номінальний струм, А: 40
Тип: DIN-рейка
Напруга, В: 230
Ціна: 477 Грн.
Загальний введення: знизу
Номінальний струм, А: 32
Тип: DIN-рейка
Напруга, В: 230
Ціна: 413 Грн.
Загальний введення: зверху
Номінальний струм, А: 25
Тип: DIN-рейка
Напруга, В: 230
Ціна: 381 Грн.
Загальний введення: зверху
Номінальний струм, А: 40
Тип: DIN-рейка
Напруга, В: 400
Ціна: 1300 Грн.
Загальний введення:
Номінальний струм, А: 32
Тип: DIN-рейка
Напруга, В: 230
Ціна: 3100 Грн.
Загальний введення: знизу
Номінальний струм, А: 25
Тип: DIN-рейка
Напруга, В: 230
Ціна: 381 Грн.
Загальний введення: зверху
Номінальний струм, А: 16
Тип: DIN-рейка
Напруга, В: 230
Ціна: 2100 Грн.
Загальний введення:
Номінальний струм, А:
Тип: DIN-рейка
Напруга, В: 230/400
Ціна: 8230 Грн.
Загальний введення:
Номінальний струм, А: 16
Тип: DIN-рейка
Напруга, В: 400
Ціна: 2290 Грн.

Найпопулярніші бренди в Україні на даний момент:

Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:

Ми пропонуємо своїм покупцям наступні форми оплати товару.

 • Оплата банківською картою.
  Ви можете оплатити ваше замовлення банківською картою Visa або Mastercard.
 • Оплата готівкою.
  Ви можете оплатити товар готівкою кур'єру при отриманні замовлення, а також при самовивозі з пунктів видачі в наших регіональних філіях.
 • Безготівкова оплата.
  У вас є можливість оплатити оформлене замовлення безготівковим переказом за рахунком, який вам надасть наш менеджер.
 • Розстрочка.
  Ви можете оплатити товар в розстрочку або кредит. Для цього скористайтеся пропозиціями від наших банків партнерів.
 • Онлайн-банкінг.
  Оформляйте і оплачуйте покупки з будь-якої точки світу за допомогою онлайн-банкінгу.

В даний час рекомендуємо заздалегідь обговорювати спосіб доставки товару з менеджерами магазину.

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

 1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
 2. Доставка по Києву - Уточнюйте
 3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - Уточнюйте
 4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
  • За передоплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері;
  • Післяплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері.

Перемикач фаз - це автоматичний пристрій, необхідний для забезпечення безперервного та безперебійного постачання електроенергією житлових об'єктів, де є розведення трифазної мережі. У промисловій сфері їх застосовують досить рідко. Найпоширеніший варіант для застосування подібних пристроїв - приватна садиба або квартира, куди підведена трифазна електромережа, але не використовуються трифазні споживачі. Автоматичні перемикачі фаз - це потрібне та корисне обладнання, яке можна використовувати вдома чи на дачі. Ключовою функцією цього обладнання є миттєве перемикання ліній живлення. Така потреба виникає при великих перепадах напруги, які призводять до некоректної роботи вашої техніки, скорочення терміну її служби та передчасних поломок.

Як вибрати автоматичний перемикач фаз?

Щоб правильно підібрати апарат, необхідно розуміти його функції, принцип дії та різновиди. Залежно від ваших потреб, особливостей вашого об'єкта вам може знадобитися різна автоматика. Фазний перемикач має нескладний принцип роботи. Пристрій має три входи, на кожному з них безперервно аналізується напруга для визначення оптимальної фази. Інтернет-магазин «7сорок» спеціалізується з продажу електрообладнання. На сторінках нашого сайту ви можете знайти широкий асортимент товарів такого плану. Для того, щоб підібрати оптимальну техніку, вибирайте товар, спираючись на його технічні характеристики. По-перше, необхідно враховувати напругу. Враховуйте електронапругу, необхідну вам на виході та вхідну. Також варто брати до уваги комутований струм, швидкість реакції пристрою та значення порога спрацьовування. Не зайвим буде врахувати параметри умов, де ви будете встановлювати та використовувати перемикач фаз. Це стосується температури навколишнього повітря, вологості атмосфери тощо. Також радимо звернути увагу на габарити товару. Це важливий момент для моделей, які встановлюють у компактні електричні щитки та невеликі приміщення. В інтернет-магазині «7sorok.ua» представлений великий вибір перемикачів фаз та іншої автоматики. Товари мають різний рівень захисту від зовнішніх впливів (волога, частки пилу). Ви можете вибрати найсучасніші модифікації електронного типу. Ви завжди можете звернутися до наших менеджерів, щоб отримати професійну консультацію з цієї теми. Ми допоможемо вам підібрати необхідну автоматику для дому та оперативно доставимо замовлення.

Розведення електромережі може бути двох типів. У першому випадку одну лінію - основну, розводять на весь об'єкт, інші залишаються на вході. Альтернативним варіантом є розподіл всіх фаз об'єктом. У такому випадку одна фаза може йти на кухню, інша в спальні, а остання у вітальню та ванну. Використання трифазної електромережі із застосуванням ПЕФ має свої переваги. Цей тип розведення дозволить вам за менших витрат використовувати електричну енергію в максимальному обсязі. Перемикач фаз - це електронний модульний пристрій, який встановлюють у електричний щиток (монтаж на DIN-рейку). Залежно від рівня потужності прилад займатиме 4-8 модулів. Використання такого перемикача має переваги. Апарат автоматично вибиратиме кращу фазу. Ви зможете забути про перепади та відключення електроенергії на різних лініях. У ситуаціях, коли таке обладнання не використовується, може бути так, що у вас буде світло у спальні, але не у ванній кімнаті. У вас буде доступ до інформації про параметри мережі - індикація на екрані. Окремі моделі можуть не тільки відображати необхідну інформацію в режимі реального часу, але й фіксувати параметри. Швидкість реакції ПЕФ - це десяті та соті секунди. Цей показник залежить від виробника та модифікації апарату. Вибирайте пристрій для вашого будинку залежно від чутливості та специфіки ваших споживачів.

Не зайвим буде відзначити, що після установки автоматичного перемикача фаз вам не знадобиться випрямляч або реле контролю фаз. На сайті «7СОРОК» ви зможете підібрати оптимальне електроустаткування для дому та квартири. Підібрати потрібний пристрій можна за допомогою фільтрів. Основними режимами роботи перемикачів фаз є пошук фази і байпас. У першому режимі пристрій безперервно аналізуватиме показники електромережі і вибиратиме з трьох фаз кращу. До переваг цього режиму відносять той факт, що у вас завжди буде найкраще електроживлення. Однак безперервне перемикання між фазами може позначатися на ваших споживачах - миготіння лапочок, вимкнення/увімкнення телевізора тощо. У режимі байпаса ви самостійно призначаєте одну з ліній головної. За допомогою вольтметра вам необхідно буде провести заміри всіх ліній і вибрати ту, яка має кращі показники. Автоматика триматиме її головною і перемкне навантаження на іншу фазу тільки у разі аварійної ситуації (показники впали до критичної позначки). Після усунення аварії на лінії живлення знову переключиться на основну фазу. Ви можете звернутися до технічних фахівців нашої компанії, щоб отримати допомогу у підборі відповідного товару.

 • Аноним · 16.01.2020 · Оцінка товару Новатек-Електро ПЕФ-301 16А:
  Переключатель хороший, но материал корпуса - так себе. Если не придираться, то вполне себе нормальное устройство.