Pеле часу, таймери

Тип: DIN-рейка
Потужність: до 4кВт
Ціна: 2070 Грн.
Тип: DIN-рейка
Потужність: до 4кВт
Ціна: 1300 Грн.
Тип: DIN-рейка
Потужність:
Ціна: Уточнюйте
Тип: DIN-рейка
Потужність: від 4,1-7кВт
Ціна: 2250 Грн.
Тип: DIN-рейка
Потужність:
Ціна: Уточнюйте
Тип: DIN-рейка
Потужність: до 4кВт
Ціна: Уточнюйте
Тип: DIN-рейка
Потужність: до 4кВт
Ціна: Уточнюйте
Тип: DIN-рейка
Потужність:
Ціна: 1100 Грн.
Тип: DIN-рейка
Потужність: від 4,1-7кВт
Ціна: 1450 Грн.
Тип: DIN-рейка
Потужність: від 4,1-7кВт
Ціна: 3490 Грн.
Тип: DIN-рейка
Потужність: до 4кВт
Ціна: 3400 Грн.
Тип: DIN-рейка
Потужність:
Ціна: Уточнюйте
Тип: DIN-рейка
Потужність: до 4кВт
Ціна: 1020 Грн.
Тип: DIN-рейка
Потужність:
Ціна: Уточнюйте
Тип: DIN-рейка
Потужність:
Ціна: 2110 Грн.
Тип: DIN-рейка
Потужність:
Ціна: 900 Грн.
Тип: DIN-рейка
Потужність: від 4,1-7кВт
Ціна: Уточнюйте
Тип: DIN-рейка
Потужність: до 4кВт
Ціна: Уточнюйте
Тип: DIN-рейка
Потужність:
Ціна: 790 Грн.
Тип: DIN-рейка
Потужність:
Ціна: 1020 Грн.
Тип: DIN-рейка
Потужність:
Ціна: 1100 Грн.
Тип: DIN-рейка
Потужність:
Ціна: Уточнюйте
Тип: DIN-рейка
Потужність:
Ціна: Уточнюйте
Тип: DIN-рейка
Потужність: до 4кВт
Ціна: 4030 Грн.

Найпопулярніші бренди в Україні на даний момент:

Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:

Ми пропонуємо своїм покупцям наступні форми оплати товару.

 • Оплата банківською картою.
  Ви можете оплатити ваше замовлення банківською картою Visa або Mastercard.
 • Оплата готівкою.
  Ви можете оплатити товар готівкою кур'єру при отриманні замовлення, а також при самовивозі з пунктів видачі в наших регіональних філіях.
 • Безготівкова оплата.
  У вас є можливість оплатити оформлене замовлення безготівковим переказом за рахунком, який вам надасть наш менеджер.
 • Розстрочка.
  Ви можете оплатити товар в розстрочку або кредит. Для цього скористайтеся пропозиціями від наших банків партнерів.
 • Онлайн-банкінг.
  Оформляйте і оплачуйте покупки з будь-якої точки світу за допомогою онлайн-банкінгу.

В даний час рекомендуємо заздалегідь обговорювати спосіб доставки товару з менеджерами магазину.

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

 1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
 2. Доставка по Києву - Уточнюйте
 3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - Уточнюйте
 4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
  • За передоплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері;
  • Післяплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері.

Пристрої для автоматизації впевнено проникають у всі сфери нашого життя. Вони використовуються в побуті, їх можна зустріти на більшості промислових підприємств. Автоматичне включення витяжки у ванній, контроль за роботою компресора в акваріумі та навіть керування роботою конвеєра на виробництві - все це можна організувати за допомогою автоматики. До переваг таких пристроїв варто віднести компактні габарити. Залежно від типу виконання встановлюють щиток або спеціальну монтажну коробку. Прилад під час роботи запускає або зупиняє підключені споживачі, коли фіксує імпульс чи сигнал відповідно до встановленої програми чи циклу.

Прилади можна розділити на три основні категорії: електромагнітні, механічні та електронні. Моделі перших двох категорій - це вузькоспеціалізовані прилади, розроблені для конкретного обладнання, наприклад, промислового верстата, витяжки і т.п. Зазвичай є частиною механізму та немає можливості придбати їх окремо. Електронні модифікації - це переважна кількість товарів, які можна знайти на ринку. Якщо ви плануєте купити реле часу, на сторінках інтернет-магазину «7сорок.юа» ви зможете ознайомитись із модифікаціями саме цього типу. Це програмоване, імпульсне, циклічне обладнання, за допомогою якого ви зможете автоматизувати процеси у вашому будинку або на виробництві. Часто це універсальні прилади, застосовувати їх можна у різних сферах, незалежно від приладу, які підключені. Існує ряд особливостей, які потрібно знати під час вибору товару. Насамперед необхідно розібратися з особливостями його функціонування. За кількістю каналів вони бувають: одноканальними, двоканальними та багатоканальними. Перші застосовують для керування лише одним процесом. Оптимально підходить для освітлення. Двоканальні, як можна зрозуміти, виходячи з назви, керують двома каналами, які можуть залежати один від одного або бути незалежними. Наприклад, можна налаштувати увімкнення витяжної системи ванної кімнати після включення в цій кімнаті світла (приклад залежних каналів). Або ви можете налаштувати цикли для вашого акваріума - освітлення кожні шість годин, компресор кожні чотири години (приклад незалежних каналів). На складних виробничих об'єктах використовують багатоканальні модифікації. Наприклад, на птахофермах застосовують семиканальні моделі.

Товари у цьому розділі функціонують аналогічно реле із затримкою включення. Їхня програма запускає при включенні та виконується за встановленим циклом або програмою. У більшості модифікацій передбачена можливість програмування циклу. Окремої уваги вимагають сходові реле. Це автоматика, яка забезпечує відключення та увімкнення освітлення в різних точках. Вони монтуються на DIN-рейку, і візуально не виділятимуться з інтер'єру. Ви можете купити та встановити стільки сходових реле, скільки вам необхідно. Це оптимальне обладнання для організації освітлення на сходових майданчиках. Окремої уваги потребує функція затримки включення. Завдяки її наявності запобігають помилковим спрацьовуванням. Розглянемо детальніше наведений вище приклад із витяжкою у ванній кімнаті. Ми розглядали приклад, коли витяжка запускається через п'ять хвилин після того, як ви увімкнули освітлення. У такій ситуації витяжка не запуститься, якщо ви вимкнете і відразу вимкнете світло, а лише через п'ять хвилин після освітлення. Також є затримка на вимикання. Використовуючи наведений вище приклад, витяжка може працювати протягом заданого часу після вимкнення світла.

Якщо ви зібралися купити таймер або реле часу, рекомендуємо вам ретельно підходити до вибору відповідного товару. Скористайтеся фільтрами на нашому сайті, щоб скоротити кількість товарів, які відповідають вашим запитам. Рекомендуємо не економити на покупці приладу. Найчастіше покупці прагнуть заощадити та купують пристрої від невідомих китайських виробників. Це може призвести до того, що апарат неточно спрацьовуватиме. Для порівняння, товари вітчизняних та європейських виробників спрацьовують із точністю до однієї мілісекунди. У китайських агрегатів швидкість реакції може бути кілька секунд. Також дешеві китайські пристрої виготовляються з використанням токсичного пластику, що не можуть похвалитися гарною якістю складання. Вам не доведеться платити у кілька разів більше, якщо ви шукаєте надійний пристрій. Зверніть увагу на товари торгових марок Новатек-Електро, ADECS і т.д. Це перевірені українські виробники, які пропонують своїм покупцям надійне та якісне обладнання за доступною ціною. Зазвичай часові реле мають встановлені налаштування та режими роботи, і можливість коригування ключових параметрів.

Тепер купити часове реле стало ще простіше. Ви можете оформити замовлення на кілька кліків, не залишаючи кімнати. Проконсультуйтеся зі спеціалістами перед оформленням замовлення. Менеджери інтернет-магазину «7sorok.ua» із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші запитання та підберуть відповідний товар. Для цього зателефонуйте за номерами, вказаними на сайті, або напишіть нам онлайн-чат. Ми гарантуємо якісний сервіс та оперативну доставку ваших замовлень.

 • Олександр Руденко · 23.09.2022 · Оцінка товару Новатек-Електро REV-120N:
  Дякую, замовлення отримав. Реле часу гарної якості. Окрема подяка працівникам магазину за вирішення проблеми з наявністю товару. СЛАВА УКРАЇНІ!
 • Сергей Тихий · 22.02.2022 · Оцінка товару ADECS ADC-0420-40:
  Замечательное Реле-таймер за свои деньги! Ближайший конкурент этого Реле стоит в два раза дороже. А тут номинал аж 40 Ампер! (У меня в дом подключён через 25А дтек-ом) Отличное программирование на кучу программ и их можно выбирать как на все 7 дней, так и на каждый отдельно! Разве что инструкцию нужно внимательно читать и пошагово все выполнять, лишний раз не туда нажал и ты уже запутался.
 • Андрей Айкарамба · 21.01.2022 · Оцінка товару ADECS ADC-0432:
  Реле подобрали отлично, благодарю за консультацию. По доставке тоже проблем не было, вчера заказал, сегодня после обеда забрал.
 • Илья · 29.11.2021 · Оцінка товару Новатек-Электро REV-120:
  Нормальное реле, только многое непонятно по настройкам и с контактами легко запутаться - непонятно, что куда подключать, все маленькое, без инструкции не разберешься. Сложнее только выставлять настройки, так как на корпусе только цифры и буквы, а что ты выставляешь -непонятно. Регулировать задержку можно пальцами, но это если ногти не стрижены, а так понадобится отвертка и это не совсем удобно. Хочу похвалить то, что здесь две защелки, чего нет на многих автоматах, это упрощает монтаж, так как можно поставить в щиток, даже если на ДИН-рейке мало места.
 • Саша Наумов · 25.04.2021 · Оцінка товару Новатек-Електро TK-415M:
  Установлен в схеме управления уличным освещением. Для собственного успокоения установил все через пускатели в качестве управления коммутацией. Все работает четко!