Шліфувальні машинки

Тип шліфмашини: Кутові
Потужність (кВт): 0.8
Швидкість, об/хв: 12000
Ціна: 1146 Грн.
Тип шліфмашини: Кутові
Потужність (кВт):
Швидкість, об/хв: 9000
Ціна: 11699 Грн.
Тип шліфмашини: Кутові
Потужність (кВт):
Швидкість, об/хв: 8600
Ціна: 4181 Грн.
Тип шліфмашини: Кутові
Потужність (кВт): 1.4
Швидкість, об/хв: 9300
Ціна: 4432 Грн.
Тип шліфмашини: Ексцентрикові
Потужність (кВт): 0.23
Швидкість, об/хв: 13000
Ціна: 1260 Грн.
Тип шліфмашини: Кутові
Потужність (кВт):
Швидкість, об/хв: 9000
Ціна: 5149 Грн.
Тип шліфмашини: Кутові
Потужність (кВт): 1.0
Швидкість, об/хв: 9000
Ціна: 4799 Грн.
Тип шліфмашини: Кутові
Потужність (кВт): 1.5
Швидкість, об/хв: 2800 - 10000 об/хв
Ціна: 3799 Грн.
Тип шліфмашини: Кутові
Потужність (кВт): 2.6
Швидкість, об/хв: 6500
Ціна: 8505 Грн.
Тип шліфмашини: Ексцентрикові
Потужність (кВт): 0.22
Швидкість, об/хв: 8500-13000
Ціна: 2525 Грн.
Тип шліфмашини: Кутові
Потужність (кВт): 1.2
Швидкість, об/хв: 11000
Ціна: 1520 Грн.
Тип шліфмашини: Вібраційні
Потужність (кВт): 0.15
Швидкість, об/хв: 15000
Ціна: 1090 Грн.
Тип шліфмашини: Вібраційні
Потужність (кВт): 0.135
Швидкість, об/хв: 11000
Ціна: 871 Грн.
Тип шліфмашини: Вібраційні
Потужність (кВт): 0.22
Швидкість, об/хв: 16000
Ціна: 1513 Грн.
Тип шліфмашини: Кутові
Потужність (кВт):
Швидкість, об/хв: 8600
Ціна: 2584 Грн.
Тип шліфмашини: Ексцентрикові
Потужність (кВт): 0.24
Швидкість, об/хв: 14000 ход/хв
Ціна: 1513 Грн.
Тип шліфмашини: Вібраційні
Потужність (кВт): 0.23
Швидкість, об/хв: 14000 ход/хв
Ціна: 3814 Грн.
Тип шліфмашини: Кутові
Потужність (кВт): 0.65
Швидкість, об/хв: 11000
Ціна: 1009 Грн.
Тип шліфмашини: Вібраційні
Потужність (кВт):
Швидкість, об/хв: 12000
Ціна: 3170 Грн.
Тип шліфмашини: Вібраційні
Потужність (кВт):
Швидкість, об/хв: 12000
Ціна: 1881 Грн.
Тип шліфмашини: Стрічкові
Потужність (кВт): 0.72
Швидкість, об/хв: 206 м/хв
Ціна: 1951 Грн.
Тип шліфмашини: Кутові
Потужність (кВт): 1.2
Швидкість, об/хв: 11000
Ціна: 1688 Грн.
Тип шліфмашини: Вібраційні
Потужність (кВт): 0.2
Швидкість, об/хв: 13000
Ціна: 1826 Грн.
Тип шліфмашини: Стрічкові
Потужність (кВт): 0.72
Швидкість, об/хв: 250 м/хв
Ціна: 2506 Грн.

Найпопулярніші бренди в Україні на даний момент:

Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:

Ми пропонуємо своїм покупцям наступні форми оплати товару.

 • Оплата банківською картою.
  Ви можете оплатити ваше замовлення банківською картою Visa або Mastercard.
 • Оплата готівкою.
  Ви можете оплатити товар готівкою кур'єру при отриманні замовлення, а також при самовивозі з пунктів видачі в наших регіональних філіях.
 • Безготівкова оплата.
  У вас є можливість оплатити оформлене замовлення безготівковим переказом за рахунком, який вам надасть наш менеджер.
 • Розстрочка.
  Ви можете оплатити товар в розстрочку або кредит. Для цього скористайтеся пропозиціями від наших банків партнерів.
 • Онлайн-банкінг.
  Оформляйте і оплачуйте покупки з будь-якої точки світу за допомогою онлайн-банкінгу.

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

 1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
 2. Доставка по Києву - 55 грн
 3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - 150 грн
 4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
  • За передоплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері;
  • Післяплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері.

Шліфувальні машини - це категорія електроінструментів, ключовою функцією яких є обробка різних типів поверхонь. Даний тип електроінструментів незамінний на будівельних і ремонтних майданчиках. Як було сказано раніше, за допомогою шліфувальної машини майстер зможе шліфувати або полірувати різні матеріали. За допомогою шліфувальні машини ви зможете видалити задирки та інші нерівності на оброблюваної поверхні. Шліфувальна машинка - це той електроінструмент, за допомогою якого ви зможете зробити оброблювану поверхню абсолютно рівною і гладкою. Шліфувальні машини класифікуються на інструменти, призначені для побутової і професійної експлуатації. Шліфмашинка - це електроінструмент, без якого не можна обійтися при проведенні будівельних робіт.

Залежно від типу електроінструменту, шліфувальні машини можуть працювати з різними матеріалами. За допомогою шліфмашинки ви зможете обробляти і полірувати поверхні з дерева, скла, металу, пластику і т.д. Важливий лише той факт, що з його допомогою ви зможете довести оброблювану поверхню до завершеного вигляду, а також позбутися від усіх наявних недоліків і дефектів.

Якщо ви не знаєте, як вибрати шліфувальну машинку, фахівці нашого інтернет-магазину для початку пропонують вам ознайомитися з принципом дії даної категорії електроінструментів. З точки зору конструкції, шліфувальна машинка - це наждак, який закріплений на спеціальному бруску. Але на відміну від звичного ручного наждака, шліфмашинка має ряд різних опцій і функцій, які значно підвищують рівень комфорту використання інструменту і його продуктивність. Шліфувальна машинка має такі основні елементи: робоча платформа, на якій закріплюються різні насадки, рукоятка, а також система управління інструментом. Важливою особливістю даного типу електроінструментів, яка відрізняє їх від наждаку, є наявність електроприводу.

Отже, як же працює шліфувальна машинка. Крутний момент, який виникає завдяки наявності електроприводу, передається за допомогою пасової передачі на механізм (в залежності від типу шлифмашинки - шпиндельний, роликовий, вібратор). Далі абразивний поверхню починає з великою швидкістю рухатися по оброблюваної поверхні. Таким чином, створюється сила тертя, яка як раз таки і необхідно для шліфування або полірування поверхні.

Можна виділити кілька типів дії шлифмашин:

 • Лінійний рух. Шліфувальні машини з даним принципом дій - це, найчастіше, пристрої стрічкового типу. Наждачна стрічка безперервно рухається по спеціальним роликам.
 • Обертальні рухи. Шліфувальні машини з даним принципом дії зазвичай оснащені шліфувальним кругом, який закріплюється на шпинделі. Шліфувальний круг обертається на високій швидкості навколо своєї осі.
 • Вібраційні рухи. Шліфувальні машини з даним принципом дії мають вібромеханізм, який відповідає за створення коливальних рухів. Підошва шлифмашинки здійснює зворотно-поступальні рухи.
 • Ексцентрикові рухи. Шліфувальні машинки з даним принципом дії є комбінацією попередніх двох типів шліфувальних машин. Ексцентрикові шліфувальні машини при своїй роботі здійснюють коливальні і обертальні рухи. Це, безсумнівно, збільшує продуктивність інструменту і значно скорочує час, який майстру потрібно буде витратити на обробку поверхні.

Шліфувальні машини приваблюють користувачів простотою своєї експлуатації. Для того, щоб почати шліфувати нерівну поверхню, вам потрібно просто включити електроінструмент в розетку, міцно і зручно взяти його в руки, натиснути на кнопку пуску і піднести електроінструмент до оброблюваної поверхні.

Якщо ви все ще не знаєте, яку вибрати шліфувальну машину, нижче ми перерахуємо для вас основні типи даної категорії електроінструментів, а також розповімо для яких робіт краще використовувати той чи інший тип шліфувальних машин.

Стрічкова шліфувальна машина. Дана категорія шлифмашин найкраще підходить для використання в тих випадках, якщо вам необхідно знімати товсті шари з оброблюваної поверхні.

Ексцентрикові шліфувальні машини. Також їх називають орбітальними шліфувальними машинами. Дана категорія електроінструментів демонструє найбільш якісний результат роботи.

Вібраційні шліфувальні машинки. Також їх називають плоскошліфувальні машини. Дану категорію обладнання рекомендується використовувати при проведенні фінальної обробки поверхонь.

Кутові шліфувальні машинки. Також їх називають КШМ або болгарки. Це найбільш багатофункціональна категорія шлифмашин. За допомогою кутошліфувальної машини ви можете з максимальною зручністю обробляти різні типи поверхонь, а при заміні оснащення, за допомогою УШМ ви зможете проводити роботи з різання і розпилювання різних матеріалів.

Найбільш широко своє застосування шліфувальні машинки знайшли на будівельних і ремонтних майданчиках, в меблевих і столярних майстерень, на СТО. Також шліфувальна машинка - це незамінний інструмент в кожному будинку, з його допомогою ви зможете відполірувати автомобіль, провести різні побутові та ремонтні роботи і т.д.

 • Володимир · 01.10.2021 · Оцінка товару Black&Decker BEW210:
  Брав 3 роки тому. Відпрацювала гарантійний термін день-в-день (2 роки). А далі зтерлись графітові щітки, які в дані моделі припаяні до основних контактів - без можливості заміни. Підібрав з похожих. Проробила з проблемами ще рік. Згорів якір, який, зрозуміло що ніде не продається, як і щітки. Для рідкого використання - підійде. На кожний день - ні.
 • Александр Феофанов · 29.05.2021 · Оцінка товару Black&Decker BEW210:
  Брал ее для работы по дерево и досками из пресованных опилок. Пилит мягко, болгарку не заносит в сторону. Запаса мощности более чем дстаточно. Порадовала возможность регулированья оборотов. Эксцентрик обладает хорошим ходом. Ни каких недостатков найти не смог разве что хотел бы большей пылезащищенности. А так отличная машинка.
 • Віталік · 30.04.2021 · Оцінка товару Black&Decker BEG120:
  В мене вона вже три роки, поки працює, при оборотах потужність добре тримає, але регулятора немає. ріжу нею все від металу до каменю.