Шліфувальні машинки

Тип шліфмашини: Кутові
Потужність (кВт): 1.2
Швидкість, об/хв: 9000
Ціна: 2444 Грн.
Тип шліфмашини: Кутові
Потужність (кВт): 0.65
Швидкість, об/хв: 11000
Ціна: 1350 Грн.
Тип шліфмашини: Кутові
Потужність (кВт): 1.4
Швидкість, об/хв: 9300
Ціна: 5561 Грн.
Тип шліфмашини: Кутові
Потужність (кВт):
Швидкість, об/хв: 8600
Ціна: 5796 Грн.
Тип шліфмашини: Кутові
Потужність (кВт): 2.3
Швидкість, об/хв: 9000
Ціна: 27165 Грн.
Тип шліфмашини: Кутові
Потужність (кВт):
Швидкість, об/хв: 8000
Ціна: 6511 Грн.
Тип шліфмашини: Кутові
Потужність (кВт): 2.3
Швидкість, об/хв: 9000
Ціна: 29235 Грн.
Тип шліфмашини: Стрічкові
Потужність (кВт): 0.9
Швидкість, об/хв: 240-400 м/хв
Ціна: 2718 Грн.
Тип шліфмашини: Кутові
Потужність (кВт): 0.8
Швидкість, об/хв: 3000-11000
Ціна: 1776 Грн.
Тип шліфмашини: Ексцентрикові
Потужність (кВт): 0.30
Швидкість, об/хв: 5000-12000
Ціна: 1718 Грн.
Тип шліфмашини: Кутові
Потужність (кВт): 0.95
Швидкість, об/хв: 10000
Ціна: Уточнюйте
Тип шліфмашини: Кутові
Потужність (кВт): 2.0
Швидкість, об/хв: 6500
Ціна: 3717 Грн.
Тип шліфмашини: Кутові
Потужність (кВт): 0.95
Швидкість, об/хв: 5000-12000
Ціна: 1599 Грн.
Тип шліфмашини: Кутові
Потужність (кВт): 1.1
Швидкість, об/хв: 3000-11000
Ціна: 1939 Грн.
Тип шліфмашини: Кутові
Потужність (кВт): 0.8
Швидкість, об/хв: 11800
Ціна: 2929 Грн.
Тип шліфмашини: Вібраційні
Потужність (кВт): 0.28
Швидкість, об/хв: 14000 ход/хв
Ціна: 1919 Грн.
Тип шліфмашини: Ексцентрикові
Потужність (кВт): 0.75
Швидкість, об/хв: 1700
Ціна: 7667 Грн.
Тип шліфмашини: Стрічкові
Потужність (кВт): 1.01
Швидкість, об/хв: 440 м/хв.
Ціна: 11236 Грн.
Тип шліфмашини: Вібраційні
Потужність (кВт): 0.22
Швидкість, об/хв:
Ціна: 1810 Грн.
Тип шліфмашини: Кутові
Потужність (кВт): 0.75
Швидкість, об/хв: 12000
Ціна: 1649 Грн.
Тип шліфмашини: Кутові
Потужність (кВт): 1.4
Швидкість, об/хв: 9500
Ціна: 3159 Грн.
Тип шліфмашини: Вібраційні
Потужність (кВт): 0.2
Швидкість, об/хв: 13000
Ціна: 2582 Грн.
Тип шліфмашини: Стрічкові
Потужність (кВт): 0.9
Швидкість, об/хв: 40-380 м/хв
Ціна: 3159 Грн.
Тип шліфмашини: Вібраційні
Потужність (кВт): 0.28
Швидкість, об/хв: 12000
Ціна: 2521 Грн.

Найпопулярніші бренди в Україні на даний момент:

Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:

Ми пропонуємо своїм покупцям наступні форми оплати товару.

 • Оплата банківською картою.
  Ви можете оплатити ваше замовлення банківською картою Visa або Mastercard.
 • Оплата готівкою.
  Ви можете оплатити товар готівкою кур'єру при отриманні замовлення, а також при самовивозі з пунктів видачі в наших регіональних філіях.
 • Безготівкова оплата.
  У вас є можливість оплатити оформлене замовлення безготівковим переказом за рахунком, який вам надасть наш менеджер.
 • Розстрочка.
  Ви можете оплатити товар в розстрочку або кредит. Для цього скористайтеся пропозиціями від наших банків партнерів.
 • Онлайн-банкінг.
  Оформляйте і оплачуйте покупки з будь-якої точки світу за допомогою онлайн-банкінгу.

В даний час рекомендуємо заздалегідь обговорювати спосіб доставки товару з менеджерами магазину.

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

 1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
 2. Доставка по Києву - 55 грн
 3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - 150 грн
 4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
  • За передоплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері;
  • Післяплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері.

Шліфувальні машини - це категорія електроінструментів, ключовою функцією яких є обробка різних типів поверхонь. Даний тип електроінструментів незамінний на будівельних і ремонтних майданчиках. Як було сказано раніше, за допомогою шліфувальної машини майстер зможе шліфувати або полірувати різні матеріали. За допомогою шліфувальні машини ви зможете видалити задирки та інші нерівності на оброблюваної поверхні. Шліфувальна машинка - це той електроінструмент, за допомогою якого ви зможете зробити оброблювану поверхню абсолютно рівною і гладкою. Шліфувальні машини класифікуються на інструменти, призначені для побутової і професійної експлуатації. Шліфмашинка - це електроінструмент, без якого не можна обійтися при проведенні будівельних робіт.

Залежно від типу електроінструменту, шліфувальні машини можуть працювати з різними матеріалами. За допомогою шліфмашинки ви зможете обробляти і полірувати поверхні з дерева, скла, металу, пластику і т.д. Важливий лише той факт, що з його допомогою ви зможете довести оброблювану поверхню до завершеного вигляду, а також позбутися від усіх наявних недоліків і дефектів.

Якщо ви не знаєте, як вибрати шліфувальну машинку, фахівці нашого інтернет-магазину для початку пропонують вам ознайомитися з принципом дії даної категорії електроінструментів. З точки зору конструкції, шліфувальна машинка - це наждак, який закріплений на спеціальному бруску. Але на відміну від звичного ручного наждака, шліфмашинка має ряд різних опцій і функцій, які значно підвищують рівень комфорту використання інструменту і його продуктивність. Шліфувальна машинка має такі основні елементи: робоча платформа, на якій закріплюються різні насадки, рукоятка, а також система управління інструментом. Важливою особливістю даного типу електроінструментів, яка відрізняє їх від наждаку, є наявність електроприводу.

Отже, як же працює шліфувальна машинка. Крутний момент, який виникає завдяки наявності електроприводу, передається за допомогою пасової передачі на механізм (в залежності від типу шлифмашинки - шпиндельний, роликовий, вібратор). Далі абразивний поверхню починає з великою швидкістю рухатися по оброблюваної поверхні. Таким чином, створюється сила тертя, яка як раз таки і необхідно для шліфування або полірування поверхні.

Можна виділити кілька типів дії шлифмашин:

 • Лінійний рух. Шліфувальні машини з даним принципом дій - це, найчастіше, пристрої стрічкового типу. Наждачна стрічка безперервно рухається по спеціальним роликам.
 • Обертальні рухи. Шліфувальні машини з даним принципом дії зазвичай оснащені шліфувальним кругом, який закріплюється на шпинделі. Шліфувальний круг обертається на високій швидкості навколо своєї осі.
 • Вібраційні рухи. Шліфувальні машини з даним принципом дії мають вібромеханізм, який відповідає за створення коливальних рухів. Підошва шлифмашинки здійснює зворотно-поступальні рухи.
 • Ексцентрикові рухи. Шліфувальні машинки з даним принципом дії є комбінацією попередніх двох типів шліфувальних машин. Ексцентрикові шліфувальні машини при своїй роботі здійснюють коливальні і обертальні рухи. Це, безсумнівно, збільшує продуктивність інструменту і значно скорочує час, який майстру потрібно буде витратити на обробку поверхні.

Шліфувальні машини приваблюють користувачів простотою своєї експлуатації. Для того, щоб почати шліфувати нерівну поверхню, вам потрібно просто включити електроінструмент в розетку, міцно і зручно взяти його в руки, натиснути на кнопку пуску і піднести електроінструмент до оброблюваної поверхні.

Якщо ви все ще не знаєте, яку вибрати шліфувальну машину, нижче ми перерахуємо для вас основні типи даної категорії електроінструментів, а також розповімо для яких робіт краще використовувати той чи інший тип шліфувальних машин.

Стрічкова шліфувальна машина. Дана категорія шлифмашин найкраще підходить для використання в тих випадках, якщо вам необхідно знімати товсті шари з оброблюваної поверхні.

Ексцентрикові шліфувальні машини. Також їх називають орбітальними шліфувальними машинами. Дана категорія електроінструментів демонструє найбільш якісний результат роботи.

Вібраційні шліфувальні машинки. Також їх називають плоскошліфувальні машини. Дану категорію обладнання рекомендується використовувати при проведенні фінальної обробки поверхонь.

Кутові шліфувальні машинки. Також їх називають КШМ або болгарки. Це найбільш багатофункціональна категорія шлифмашин. За допомогою кутошліфувальної машини ви можете з максимальною зручністю обробляти різні типи поверхонь, а при заміні оснащення, за допомогою УШМ ви зможете проводити роботи з різання і розпилювання різних матеріалів.

Найбільш широко своє застосування шліфувальні машинки знайшли на будівельних і ремонтних майданчиках, в меблевих і столярних майстерень, на СТО. Також шліфувальна машинка - це незамінний інструмент в кожному будинку, з його допомогою ви зможете відполірувати автомобіль, провести різні побутові та ремонтні роботи і т.д.

 • Александр Рылов · 25.07.2022 · Оцінка товару Hyundai BS 910:
  Закончилась гарантия, решил разобрать. Ведомый (передний) ролик имеет продольный люфт относительно вала, примерно три миллиметра. В пластик запрессованы подшипники заподлицо и ролик трётся о каретку во время работы. Отсюда сильный нагрев каретки и самого ролика. Подобрал и поставил шайбы с двух сторон ролика, теперь люфт исчез и нагрев тоже. Натяжка стала более внятной, барашек при затягивании надо выжимать на себя. Одна проблема решена. Привод греется меньше, наверное притерся и подрастянулся ремень. Осталось решить с нагревом стола, доки советуют использовать пробковую накладку, буду изучать вопрос. Пишу т.к мож кому понадобится, очень мало информации в инете по этому агрегату, если уж купил такое - так не выбрасывать ведь, по крайней мере сразу.
 • Ринат Хасенов · 05.07.2022 · Оцінка товару Hyundai G 650-125:
  Довольно мощный и неприхотливый агрегат. Лично я вполне им доволен. Меня устраивает в нем все – как он пилит, режет, зачищает, шлифует. При ощутимой мощности я не могу пожаловаться, что данная болгарка сильно шумит или много весит. Все вполне умеренно: и вес и шум. Производительность вполне соответствует мощности. Нет причин выражать недовольство. Отличная шлифмашина.
 • Григорій Чорний · 02.07.2022 · Оцінка товару Hyundai O350:
  Цю орбітальну шліфувальну машину купив собі восени. Купував у автомайстерню. Шліфую нею метал і дуже задоволений результатом. Сам корпус зібраний на совість, жодних вад. За цю ціну отримав відмінний інструмент. Рекомендую до покупки.
 • Брюс Бедный · 25.06.2022 · Оцінка товару Hyundai G 1200-150:
  Покупал больше года назад. С этой маркой знаком не был, поэтому брал просто на пробу, не был уверен в качестве. За это время полностью себя окупила и дальше продолжает работать без нареканий. Занимаюсь в основном шлифовкой, но иногда нужно и полирнуть. После минуть 40 работы немного нагревается корпус, но думаю что это неплохой показатель. Мои предыдущие через 15 минут уже грелись. В ообщем рекомендую ее для бытовых целей, цена среднерырочная.
 • Михаил Рычков · 10.02.2022 · Оцінка товару Black&Decker BCG720M1:
  да классный аппарат. сегодня обшили металлопрофилем очередной балкон. Уходит 1.5 -2 5ач аккума. жду 2 по восемь. Работаю милкой другие не пробовал, новый бош и девольт наверное лучше не знаю денег нет тренироваться. от сети отказываться пока рано литий ион это не решает. Но моё мнение нормальная аккумка нужна.
 • Павел Булдаков · 12.12.2021 · Оцінка товару Intertool WT-0223:
  Спасибо, данный инструмент пришел в соответствующей комплектации и без дефектов, заказом доволен, претензий пока нет. А вот новая почта с доставкой подвела.