Сонячні колектори

Найпопулярніші бренди в Україні на даний момент:

Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:

Ми пропонуємо своїм покупцям наступні форми оплати товару.

 • Оплата банківською картою.
  Ви можете оплатити ваше замовлення банківською картою Visa або Mastercard.
 • Оплата готівкою.
  Ви можете оплатити товар готівкою кур'єру при отриманні замовлення, а також при самовивозі з пунктів видачі в наших регіональних філіях.
 • Безготівкова оплата.
  У вас є можливість оплатити оформлене замовлення безготівковим переказом за рахунком, який вам надасть наш менеджер.
 • Розстрочка.
  Ви можете оплатити товар в розстрочку або кредит. Для цього скористайтеся пропозиціями від наших банків партнерів.
 • Онлайн-банкінг.
  Оформляйте і оплачуйте покупки з будь-якої точки світу за допомогою онлайн-банкінгу.

В даний час рекомендуємо заздалегідь обговорювати спосіб доставки товару з менеджерами магазину.

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

 1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
 2. Доставка по Києву - Уточнюйте
 3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - Уточнюйте
 4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
  • За передоплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері;
  • Післяплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері.

Сонячні колектори - це пристрої, які використовують теплову сонячну енергію для нагріву теплоносія, що циркулює. В якості теплоносія може застосовуватися вода, повітря, антифриз або масло. Сфера застосування такого обладнання досить велика, тому що його застосовують для опалення будівель та організації гарячого водопостачання.

Сонце - це невичерпне джерело енергії та тепла. Найбільш примітивним варіантом сонячного колектора є металева ємність, пофарбована в чорний колір та розташована на сонячному боці даху. До недоліків такого прототипу варто віднести тривалість нагріву води - на це йде весь день, а рідина остигає відразу, після заходу сонця. Поступово ця концепція допрацьовувалась, в результаті ми маємо апарати різного типу та конструкції, що характеризуються високою ефективністю та надійністю. За допомогою такого обладнання можна організувати подачу гарячої води, яку можна застосовувати для побутових потреб: прання, купання, збирання тощо. Для встановлення вибирають дах чи терасу. Важливо монтувати сонячний колектор там, де є достатньо сонячного світла. Пристрій нагріває теплоносій протягом дня, зберігає його в ізольованій ємності та використовує при необхідності. Сучасні сонячні колектори - це ефективне обладнання, яке є відмінною альтернативною системою нагріву води. Ви можете використовувати апарати для побутових та промислових потреб. Його застосування дозволяє суттєво скоротити витрати на тепло та енергію.

Якщо ви зібралися купити сонячний колектор, вітаємо вас із чудовим рішенням. На сторінках нашого інтернет-магазину представлений широкий асортимент товарів та пристроїв, які можна використовувати на різних об'єктах. Застосовувати такі апарати можна у будь-яких регіонах нашої країни. Сонячне світло є у необхідній кількості по всій території України. Ви, напевно, помічали такі пристрої на дахах котеджів та приватних будинків. Їх встановлюють на дачах, котеджах, приватних будинках тощо. Перед тим як купити та встановити геліоводонагрівальну систему, необхідно коректно визначити ціну та ефективність такого обладнання, після цього визначитися з необхідним типом накопичувача та модифікацією.

Як вибрати сонячний колектор?

Вартість такого обладнання досить висока, тому рекомендуємо ретельно підбирати агрегат. Можна виділити три типи пристроїв: плоскі колектори, вакуумні, сезонні безнапірні та напірні. Кожен із цих типів має свої особливості. Їх варто враховувати під час виборів товару. Сезонні модифікації мають найбільш примітивну конструкцію та принцип дії. З конструктивної точки зору це рама, бак та необхідні трубки. Їх називають сезонними через те, що їх застосовують у період з весни до осені, коли сонце досить активно. Агрегат нагріває воду до високої температури. Основний елемент такого обладнання - це трубки зі скла. Вакуумні модифікації здатні працювати навіть за низьких температур навколишнього середовища. Пристрої розраховані на цілорічну експлуатацію. Такі прилади використовують для ГВП, обігріву басейнів, водяної теплої підлоги, теплиць, опалення будівель та приміщень тощо. Найбільшого поширення набули плоскі сонячні колектори. Пристрої розраховані на цілорічну експлуатацію.

Якщо ви не знаєте, як вибрати відповідне обладнання, зверніться до фахівців за допомогою. Технічні консультанти інтернет-магазину «7sorok.ua» із задоволенням дадуть відповідь на ваші запитання та нададуть професійну консультацію. Ми допоможемо вам підібрати необхідний агрегат, який ефективно виконуватиме свої функції протягом тривалого часу.

У конструкції геліоколектора можна виділити два ключові елементи. Безпосередньо сонячний колектор забезпечує «збір» ультрафіолетового випромінювання та перетворення їхньої теплової енергії. Ефективність апарату залежить від цього компонента. Не менш важливий елемент системи - це бак. Недостатньо просто накопичувати енергію сонця, необхідно ефективно її зберігати. Чим якість цього компонента, тим краще його здатності, що акумулюють.

Сонячний водонагрівач - це ефективне обладнання для нагрівання води та опалення приміщень. До переваг таких агрегатів відносять їх економічність, адже сонце є скрізь і його енергія абсолютно безкоштовна. Сезонні модифікації рідше використовують, більшість покупців вважають за краще купити плоский або вакуумний колектор. У середньому ККД сонячних водонагрівачів сягає 75% у північних регіонах. Якщо ви живете на півдні нашої країни, то ефективність установки буде значно вищою. Ви можете використовувати допоміжні системи нагрівання, щоб збільшити ефективність геліосистеми. Як показує статистика, середній період окупності такої установки п'ять-шість років при приватному використанні. Комерційне використання дозволяє окупити витрати за три-чотири роки. Якщо ви встановите сонячний нагрівач у готелі, готелі, пансіонаті та інших подібних об'єктах, окупність може становити кілька тижнів. Настійно рекомендуємо проконсультуватися з фахівцями. Вони допоможуть вам підібрати необхідне обладнання, прорахують ефективність та окупність геліосистеми.