Інтернет магазин - 7 Сорок

Зварювальні інвертори - Riber-profi (Латвія)

Тип: зварювальний апарат
Кількість фаз: однофазний
Max. діаметр електродів: 5.0 мм
Max. зварювальний струм: 320 А
Ціна: 1932 Грн.
Тип: зварювальний апарат
Кількість фаз: однофазний
Max. діаметр електродів: 4.0 мм
Max. зварювальний струм: 310 А
Ціна: 1721 Грн.
Тип: зварювальний напівавтомат
Кількість фаз: однофазний
Max. діаметр електродів: 5.0 мм
Max. зварювальний струм: 320 А
Ціна: 6400 Грн.
Тип: зварювальний напівавтомат
Кількість фаз: однофазний
Max. діаметр електродів: 5.0 мм
Max. зварювальний струм: 310 А
Ціна: 5985 Грн.
Тип: зварювальний апарат
Кількість фаз: однофазний
Max. діаметр електродів: 4.0 мм
Max. зварювальний струм: 310 А
Ціна: 1616 Грн.
Тип: зварювальний напівавтомат
Кількість фаз: однофазний
Max. діаметр електродів: 5.0 мм
Max. зварювальний струм: 340 А
Ціна: 6872 Грн.
Тип: зварювальний апарат
Кількість фаз: однофазний
Max. діаметр електродів: 5.0 мм
Max. зварювальний струм: 315 А
Ціна: 2195 Грн.

Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:

На жаль на Зварювальні інвертори зараз знижок немає.

Які ще популярні бренди в Україні на даний момент:

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

 1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
 2. Доставка по Києву - 55 грн
 3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - 150 грн
 4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
  • За передоплатою: Нова Пошта, Інтайм, Автолюкс, САТ, Делівері;
  • Післяплатою: Нова Пошта, Інтайм, Автолюкс, САТ, Делівері.

Зварювальні інвертори Riber-profi

Представляємо вашій увазі продукцію від ТМ «Riber-profi». Електроінструмент Riber-profi це зразок вдалого поєднання доступності та продуктивності. Основна частина виробничих потужностей компанії «Riber-Profi» розташована в Китаї, однак випускається продукція користується попитом у майстрів по всьому світу, в тому числі і в Україні. На даний момент компанія Рібер профі займається виробництвом широкого асортименту обладнання та інструментів. Можна виділити три основні категорії продукції, яку випускає даний виробник:

 • Електроінструмент.
 • Бензоінструмент.
 • Зварювальне обладнання.

Електроінструмент Riber Profi представлений широким асортиментом товаром, серед яких варто відзначити дрилі, шуруповерти, шліфувальні машинки, затирочні машини, полірувальні машинки, дискові та ланцюгові пили, тримери, технічні фени, КШМ і багато іншого.

Категорія бензоінструментів Рібер-профі представлена ​​різними товарами, проте основними напрямками в даній категорії є бензинові тримери і бензинові пили.

«Riber Profi» це компанія, що стабільно розвивається, продукція якої широко відома і залишається популярною серед користувачів. За роки свого існування «Riber-Profi» зарекомендувала себе як виробник якісного і доступного устаткування. Також варто відзначити, що компанія уважно відстежує потреби ринку і враховує зворотний зв'язок та побажання споживачів. Завдяки цьому продукція ТМ «Riber-Profi» постійно модернізується та поліпшується.

Давайте докладніше ознайомимося зі зварювальним устаткуванням від компанії Riber-Profi.

Зварювальні інвертори Riber-Profi це якісне і надійне обладнання, яке користується широкою популярністю серед майстрів. Зварювальний інвертор - це електроприлад, який за багатьма параметрами переважає над класичним зварювальним устаткуванням. Зварювальні інвертори не тільки демонструють кращі зварювальні показники, але і є кращими за фізичними параметрами. Зварювальні інвертори Riber Profi мають компактні габарити і порівняно невелику вагу в порівнянні з класичними зварювальними трансформаторами. При цьому зварювальні характеристики залишаються на високому рівні. Завдяки цьому сучасні зварювальні інвертори можуть використовуватися для проведення різних видів зварювання і різання. Також великою перевагою зварювальних інверторів є можливість їх використання не тільки в промислових і виробничих умовах, а й для вирішення побутових завдань.

Зварювальні інвертори Riber-Profi мають плавне регулювання зварювального струму, що робить можливим проведення різних видів зварювання (тонкі металеві листи, товстий метал, вертикальні шви і т.д.). Зварювальний інвертор Riber Profi споживає значно менше електроенергії (в порівнянні зі стандартним зварювальним трансформатором). Також дуже важливо відзначити, що зварювальники Riber-profi демонструють високі показники ККД, близько 85%. Даний показник свідчить про те, що апарати Рібер Профі витрачають електроенергію максимально ефективно і велика її частина йде безпосередньо на зварювальну дугу.

Зварювальне обладнання Рібер Профі представлено двома основними категоріями приладів:

 • Зварювальний апарат інвертор.
 • Зварювальний напівавтомат інвертор.

Давайте розглянемо ключові особливості та відмінності між даними типами пристроїв. Отже, зварювальний інвертор - це компактний, економічний інструмент, за допомогою якого комфортно і легко працювати навіть майстру з мінімальним досвідом. Переваги та гідності даного інструменту були перераховані вище.

Зварювальний напівавтомат Riber-Profi.

Для того, щоб розібратися з питанням що таке зварювальний напівавтомат і що краще: зварювальний інвертор або зварювальний напівавтомат слід враховувати наступні факти. По-перше, зварювальний напівавтомат - це обладнання, яке має великі габарити і вагу в порівнянні з невеликими зварювальними інверторами. По-друге, зварювальні напівавтомати виконують зварювання не електродами, як зварювальні інвертори, а спеціальним дротом. Дріт подається зі спеціальної котушки в автоматичному режимі. При роботі з напівавтоматом, майстер отримує на виході ідеально рівний і акуратний шов. Зварювальний напівавтомат Riber-Profi це незамінне обладнання для проведення зварювальних робіт з різними типами металів. З його допомогою майстер може виконувати точну і копітку роботу.

Також варто розглянути режими зварювання, в яких працює зварювальне обладнання RIBER-PROFI. MIG або MMA?

Ручне електродугове зварювання або ММА - це самий простий і доступний вид електрозварювання. Цей тип зварювання є базовим і саме його вважають за краще новачки. Даний тип зварювання часто використовують в побутових умовах. Він відмінно підходить для вирішення будівельних і ремонтних завдань. Зварювальні інвертори Riber-Profi працюють саме в режимі ручної електродугової зварки.

Напівавтоматичне зварювання в середовищі захисних інертних газів або MIG - це тип зварювання, які найчастіше використовуються професіоналами своєї справи. Даний тип зварювання використовується майстрами на виробництвах, в майстернях, для проведення слюсарних робіт і так далі. MIG-зварювання використовується для робіт з алюмінієм, міддю, титановими виробами, нікелем і різними сплавами. Зварювальні напівавтомати Riber-Profi працюють в режимі MIG-зварювання.

ТЕЛЕФОНИ
(044) 5-999-740
(097) 0-740-740
(066) 740-7-888
(063) 740-0-740
НАШ МАГАЗИН
Стати партнером, дилером
Завантажити прайс
Нас рекомендують
Оплата і доставка
Умови гарантії
Кредит
Статті
Контакти
ФІЛІЇ
Київ
Одеса
Дніпро
Харків
Кривий Ріг
Львів
Черкаси
Житомир
Ми в соціальних мережах
Facebook
YouTube
Twitter
7sorok.ua © 2010-2021 г.