Терморегулятори Extherm

Тип регулятора: програмований
Призначення: для теплої підлоги
Монтаж: вбудований
Ціна: 3657 Грн.
Тип регулятора: програмований
Призначення: для теплої підлоги
Монтаж: вбудований
Ціна: 2416 Грн.
Тип регулятора: програмований
Призначення: для теплої підлоги
Монтаж: вбудований
Ціна: 2745 Грн.
Тип регулятора: механічний
Призначення: для теплої підлоги
Монтаж: розетка
Ціна: 2150 Грн.

Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:

На жаль на Терморегулятори зараз знижок немає.

Які ще популярні бренди в Україні на даний момент:

В даний час рекомендуємо заздалегідь обговорювати спосіб доставки товару з менеджерами магазину.

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

  1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
  2. Доставка по Києву - Уточнюйте
  3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - Уточнюйте
  4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
    • За передоплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері;
    • Післяплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері.

Торгова марка EXTHERM - це популярний бренд родом із Німеччини, який користується популярністю у багатьох країнах. Компанія бере свій початок у 1991 році, а її продукція виготовлена відповідно до всіх європейських та світових стандартів безпеки та якості. На сьогоднішній день продукцію цієї торгової марки можна зустріти у понад 30 світових країнах. На сторінках нашого інтернет-магазину ви можете ознайомитись із асортиментом товарів цього бренду. Ми тісно співпрацюємо з компанією та надаємо нашим клієнтам продукцію найвищої якості з гарантією від виробника. Права на торгову марку "Extherm" належать німецькій компанії "A. Rak Waermetechnik GmbH». Ключовим напрямком діяльності цієї компанії є розробка та виробництво нагрівальних матів, кабелів, комплектуючих та аксесуарів до них. За десятки років своєї діяльності компанія набула популярності та високої затребуваності серед покупців у багатьох країнах. Представництва компанії «A. Rak Waermetechnik GmbH» розташовані у двадцяти семи країнах. Виробник здійснює повний цикл виробництва електричних нагрівальних кабелів та матів. Покупці відзначають, що всі товари цього бренду характеризуються високою надійністю та довговічністю. Щоб забезпечити високу якість своїх товарів, виробник контролює якість на ключових етапах виробництва твоїх товарів. Використання довговічних матеріалів та комплектуючих у сукупності з високою якістю складання гарантує виробництво надійного та довговічного обладнання. Електрична тепла підлога - нагрівальні мати та кабелі - це основна категорія товарів, що випускаються під цим брендом. Оптимальне поєднання ціна/якість - це одна з багатьох переваг продукції цього бренду. Вибираючи продукцію торгової марки EXTHERM ви отримаєте апарати європейської якості за демократичною ціною. Виробник впевнений у якості своєї продукції та надає тривале гарантійне обслуговування. Якщо ви плануєте встановити теплу підлогу для своєї квартири чи будинку, необхідно подбати про комплектуючі, які зроблять його експлуатацію комфортнішою. Технічні консультанти інтернет-магазину «7сорок» рекомендують купити терморегулятор. Якщо ви шукаєте якісний та надійний пристрій, рекомендуємо вибирати пристрої торгової марки EXTHERM.

Терморегулятор EXTHERM - це незамінний елемент системи опалення чи кондиціювання на будь-якому об'єкті. З його допомогою ви зможете регулювати опалення у приміщенні або кондиціювання повітря. Асортимент подібних пристроїв досить великий, ви можете детально вивчити ці товари в нашому інтернет-магазині. Усі вони виконують схожі завдання, проте різні пристрої мають різний функціонал. На сайті «7sorok.ua» ви зможете детально ознайомитися з пристроями, вивчити їх особливості та підібрати відповідну модифікацію.

Як вибрати терморегулятор EXTHERM?

Ключовим чинником у виборі будь-якого устаткування його доцільність. Вам потрібно підбирати апарат безпосередньо під ваші потреби та завдання. Для цього необхідно чітко розуміти, які функції буде виконувати електропристрій, особливості вашого об'єкта і т.д. Також вам варто розуміти особливості дії таких пристроїв. Так ви зможете підібрати найкраще обладнання для вашої опалювальної системи. Основна функція, яка покладається на терморегулятори EXTHERM, - це підтримання необхідної температури. За допомогою даного апарату користувач визначає максимально комфортні параметри для себе, а прилад забезпечує регулювання температури, показники якої можуть коливатися і залежати від зовнішніх факторів. За допомогою терморегулятора ви зможете не тільки встановити потрібну вам температуру, а й задати циклічний температурний графік. За допомогою невеликого пристрою можна забезпечити комфортні умови в приміщенні. Також варто відзначити, що крім вашого комфорту та зручності експлуатації, терморегулятори Екстерм допоможуть вас суттєво заощадити на електроенергії. Ретельно продуманий графік забезпечить не тільки комфортні кліматичні умови в приміщенні, але скоротить витрати на електроенергію.

З конструктивної точки зору терморегулятор EXTHERM - це клапан і специфічна термоголовка. Основний функціональний елемент - сильфон. Це компонент циліндричної форми, що має внутрішню поверхню гофрованої форми. Також використовується речовина в газоподібному або рідкому стані. При підвищенні температури ця речовина збільшується в обсязі, через що виникає тиск на клапан та тепловий потік перекривається. Якщо температура опускається нижче встановлених меж, процес рухається у зворотному напрямку. Пристрої, представлені у цьому розділі, можуть класифікуватися за кількома параметрами - принципом дії, типом монтажу, особливостями управління тощо. Всі модифікації, представлені в цій категорії, можна поділити на три типи: механічні, електричні та програмовані. Перші є найпростішими та доступнішими. Користувач вручну задає необхідні параметри за допомогою поворотного пристрою. Електричні модифікації характеризуються високою точністю роботи, зазвичай мають дисплей, а керування здійснюється за допомогою кнопок. Програмовані терморегулятори EXTHERM мають велику кількість опцій, вбудовані електросхеми та зручний сенсорний датчик.