Віброплити

Тип двигуна: Бензиновий
Тип віброплити: Прямохідна
Підходить для: ґрунту, асфальту, тротуарної плитки
Розмір плити: 400x500
Ціна: 18699 Грн.
Тип двигуна: Бензиновий
Тип віброплити: Реверсивна
Підходить для: ґрунту, асфальту
Розмір плити:
Ціна: 84999 Грн.
Тип двигуна: Бензиновий
Тип віброплити: Прямохідна
Підходить для: ґрунту, асфальту, тротуарної плитки
Розмір плити: 495х320
Ціна: 16999 Грн.

Найпопулярніші бренди в Україні на даний момент:

Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:

Ми пропонуємо своїм покупцям наступні форми оплати товару.

 • Оплата банківською картою.
  Ви можете оплатити ваше замовлення банківською картою Visa або Mastercard.
 • Оплата готівкою.
  Ви можете оплатити товар готівкою кур'єру при отриманні замовлення, а також при самовивозі з пунктів видачі в наших регіональних філіях.
 • Безготівкова оплата.
  У вас є можливість оплатити оформлене замовлення безготівковим переказом за рахунком, який вам надасть наш менеджер.
 • Розстрочка.
  Ви можете оплатити товар в розстрочку або кредит. Для цього скористайтеся пропозиціями від наших банків партнерів.
 • Онлайн-банкінг.
  Оформляйте і оплачуйте покупки з будь-якої точки світу за допомогою онлайн-банкінгу.

В даний час рекомендуємо заздалегідь обговорювати спосіб доставки товару з менеджерами магазину.

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

 1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
 2. Доставка по Києву - Уточнюйте
 3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - Уточнюйте
 4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
  • За передоплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері;
  • Післяплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері.

В інтернет-магазині «7sorok.ua» можна купити віброплиту за доступною ціною з доставкою по території України. Це незамінне дорожньо-будівельне обладнання, яке допоможе ефективно виконувати свою роботу.

Віброплита - це компактне будівельно-дорожнє обладнання, ключовою функцією якого є виконання ремонтних та будівельних робіт для прокладання різного роду майданчиків, тротуарів, доріжок, доріг, шляхів сполучення тощо. Цей агрегат забезпечує ущільнення сипких та незв'язаних ґрунтів за допомогою вібрацій, а також утрамбування асфальту. Ви можете використовувати цей апарат при укладанні тротуарної плитки та облаштуванні вимощення. Безперечними перевагами цього пристрою є компактні розміри, які зумовлюють його чудову маневреність та мобільність. Завдяки цим перевагам ви можете сміливо використовувати віброплиту для робіт на об'єктах та майданчиках з невеликим та обмеженим простором. Їх часто застосовують на дачних та садових ділянках. Якщо ви не знаєте, як вибрати віброплиту, технічні фахівці нашого інтернет-магазину із задоволенням готові допомогти. Правильно підібране обладнання матиме адекватну ціну, швидко та ефективно виконуватиме свої завдання, відрізнятиметься надійність та безвідмовно працюватиме протягом багатьох років. Щоб правильно підібрати модель для себе, рекомендуємо хоча б поверхово розуміти принцип дії обладнання, враховувати характер та обсяг планованих робіт та звертати увагу на технічні параметри пристрою. Двигун забезпечує обертання ексцентрикового валу, внаслідок чого плита починає вібрувати. За рахунок своєї маси плита звужує розмір порожнин, виштовхуючи з них воду та повітря, а також скорочує кількість порожнин.

Найбільшою популярністю та затребуваністю це обладнання користується під час проведення дорожніх та будівельних робіт. Подібний функціонал здатна виконувати дорожня ковзанка. Але віброплити мають ряд особливостей, через що вони стають незамінними у певних умовах. Компактні габарити гарантують маневреність та мобільність. Вам доведеться витрачати менше палива та зусиль при експлуатації агрегату. Ця техніка широко використовується для трамбування та зміцнення ґрунту при будівельних роботах. Це дуже важливо при укладання тротуарної плитки, прокладання різних комунікацій, зведенні будівель, а також прокладання асфальтного покриття. З конструктивної точки зору агрегат має двигун, дебаланс (робочий елемент, що вібрує), опорну підошву (плиту), елементи управління. Підошва або опорна плита - це важка та велика платформа, виконана з металу. Саме цей елемент ударятиме по оброблюваній поверхні з великою частотою та силою, ущільнюючи матеріал. Від фізичних параметрів цієї деталі (розміри та вага) залежатиме продуктивність обраної вами моделі. Чим більше і важче плита, тим якісніше і швидше буде виконано роботу на об'єкті. В якості матеріалу для виготовлення підошви зазвичай використовують листову сталь (товщиною від восьми міліметрів і більше) або чавун. Часто виробник використовує ребра для посилення платформи. Вони також є станиною та місцем, де кріпиться привід. Краї плити загинаються вгору, щоб вона не врізалася в оброблюваний ґрунт. Якщо Ви використовуєте віброплиту для утрамбування тротуарної плитки, використовуйте прокладку з поліуретану або гуми. Це запобігатиме появі подряпин і пошкоджень на плитці. Найчастіше входить у комплект постачання. Перед оформленням замовлення уточнюйте комплектацію обладнання у менеджерів нашого інтернет-магазину. Ключовий робочий елемент віброплити - ексцентрик (дебаланс). Саме ця деталь відповідає за генерування коливальних та поступальних рухів. На вал дебалансу надходять обороти, які створює двигун. Вібрація створюється ексцентриковим валом, щоб через підшипники перейти на робочу платформу.

Багато в чому технічні параметри обладнання залежать від двигуна, який встановлений на віброплиту. Залежно від типу двигуна, привід віброплити може бути дизельним, бензиновим, електричним та акумуляторним. Професійні модифікації комплектуються дизельними двигунами, оскільки останні мають найбільший ресурс та розраховані на високі оберти. Ціна на таке обладнання значно вища. Значний ресурс, здатність працювати протягом тривалого часу з підвищеними навантаженнями, повністю виправдовують свій цінник. Найбільш поширеними є бензинові моделі. Це оптимальне співвідношення ціна/ефективність. Найдоступнішим за вартістю є електричний варіант. Це недороге, тихе та чисте будівельне обладнання. Потужність таких пристроїв нижча, ніж у перших двох категорій техніки. Істотним недоліком таких апаратів є залежність джерела енергії. Акумуляторні модифікації - порівняно нова категорія пристроїв. Апарати мають переваги бензинового та електричного обладнання. Такий агрегат можна сміливо використовувати у закритому приміщенні. На даний момент основним недоліком такої техніки є висока ціна, проте стрімкий розвиток акумуляторних технологій незабаром змінить це.