Реле напруги ПромАвтоматика

Потужність: 3 кВт
Монтаж: Розетка
Кількість фаз: однофазний
Ціна: 484 Грн.
Потужність:
Монтаж: DIN-рейка
Кількість фаз: однофазний + трифазний
Ціна: 1854 Грн.
Потужність: 5,5 кВт
Монтаж: DIN-рейка
Кількість фаз: трифазний
Ціна: 1839 Грн.
Потужність: 3,3 кВт
Монтаж: DIN-рейка
Кількість фаз: трифазний
Ціна: 668 Грн.
Потужність:
Монтаж: Розетка
Кількість фаз: однофазний
Ціна: 931 Грн.
Потужність: 5,5 кВт
Монтаж: DIN-рейка
Кількість фаз: однофазний
Ціна: 556 Грн.
Потужність: 8 кВт
Монтаж: DIN-рейка
Кількість фаз: однофазний
Ціна: 689 Грн.
Потужність: 12 кВт
Монтаж: DIN-рейка
Кількість фаз: однофазний
Ціна: 754 Грн.
Потужність: 12 кВт
Монтаж: DIN-рейка
Кількість фаз: однофазний
Ціна: 877 Грн.
Потужність: 3,3 кВт
Монтаж: DIN-рейка
Кількість фаз: трифазний
Ціна: 997 Грн.
Потужність: 8 кВт
Монтаж: DIN-рейка
Кількість фаз: однофазний
Ціна: 657 Грн.
Потужність: 7,0 кВт
Монтаж: DIN-рейка
Кількість фаз: однофазний
Ціна: 598 Грн.
Потужність: 8 кВт
Монтаж: DIN-рейка
Кількість фаз: однофазний
Ціна: 629 Грн.
На жаль на Реле напруги зараз знижок немає.

Які ще популярні бренди в Україні на даний момент:

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

 1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
 2. Доставка по Києву - 55 грн
 3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - 150 грн
 4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
  • За передоплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері;
  • Післяплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері.

Вже давно всім відомо, що більшість поломок побутової техніки та електроприладів часто викликані перебоями і перешкодами, які присутні в електромережах. На сьогоднішній день якість електроживлення, яке надходить до споживачів, зовсім не ідеально. Велика кількість факторів, які можуть впливати на якість електроживлення, а також безліч моментів на кшталт перевантажень, планових і аварійних відключень і т.д. Всі ці дрібниці можуть негативно впливають на ваші побутові прилади і техніку: погіршується якість її роботи, скорочується термін її служби, або зовсім відбуваються передчасні поломки. Для того, щоб уникнути подібних неприємностей, фахівці інтернет-магазину «7Сорок» рекомендують вам купити обладнання для захисту ваших підключених споживачів.

Отже, якщо ви читаєте цей текст, то ми можемо припустити, що ви роздумуєте над тим щоб купити реле напруги. На сторінках інтернет-магазину «7sorok.ua» ви зможете ознайомитися з широким асортиментом реле напруги від різних виробників, різного цінового діапазону і для різних завдань. Якщо ви не знаєте, як вибрати реле напруги, технічні консультанти нашої компанії із задоволенням готові прийти до вас на допомогу. Якщо ви хочете купити недорогий реле напруги, яке буде відрізнятися високою надійністю і довговічністю, настійно рекомендуємо вам ознайомитися з реле напруги від популярного вітчизняного виробника ПромАвтоматика.

ПромАвтоматика - це українська компанія, розташована в м Вінниця. Основним напрямком діяльності даного підприємства є автоматизація виробництва, виробництво електрощитового обладнання, продаж електротехнічної групи товарів, монтаж систем автоматики і електропостачання. Компанія «ПромАвтоматика» не перший рік існує на ринку України і на сьогоднішній день може похвалитися великим досвідом роботи. Партнерами та клієнтами даної компанії є провідні підприємства та установи Вінницької та України, а це заводи, електростанції, приватні підприємства, лікарні, навчальні заклади.

Компанія «Промавтоматика» займається розробкою, а також виготовленням на замовлення різних системи управління автоматичними установками, щитів управління вентиляцією та кондиціонуванням, щитів обліку, систем АСКОЕ, шаф розподілу і управління, Щити розподільні шаф, мікропроцесорних реле і світлодіодних консольні світильники для зовнішнього освітлення.

Реле напруги ПромАвтоматика - це електромеханічний пристрій, ключовим завданням якого є забезпечення професійного захисту побутових і промислових приладів від стрибків напруги, потужності або струму, які неприпустимі для якісної і безпечної роботи підключених споживачів. Реле ПромАвтоматика забезпечує захист підключеного навантаження від різних аварійних ситуацій, які можуть виникати в мережі. До таких ситуацій можна віднести порушення послідовності, перекіс або злипання фаз і т.д. За допомогою реле напруги ПромАвтоматика ви зможете контролювати роботу підключених споживачів, а також оптимізувати їх енергоспоживання.

На даний момент лінійний ряд реле напруги ПромАвтоматика представлений пристроями з потужністю від 3 кВт до 12 кВт. Відповідно, номінальний робочий струм у даних пристроїв - від 16 А до 63 А. Давайте детальніше ознайомимося з реле напруги ПромАвтоматика.

Є кілька ключових особливостей, за якими відбувається класифікація реле напруги ПромАвтоматика.

За способом монтажу виділяють 2 категорії реле напруги:

 • Реле напруги в розетку.
 • Реле напруги на DIN-рейку.

Також реле напруги ПромАвтоматика класифікуються за кількістю фаз:

 • Однофазне реле напруги.
 • Трифазне реле напруги.

Для забезпечення додаткової безпеки під час роботи, ряд реле напруги ПромАвтоматика обладнані термозахистом. Також варто відзначити, що у даного виробника присутні модифікації реле напруги, оснащені функцією «Реєстратор». У ситуаціях, коли напруга виходить за задані прибудови, пристрій має можливість запису значення вхідної напруги на електронний носій (microSD).

Якщо ви не знаєте, як вибрати реле напруги ПромАвтоматика, технічні фахівці інтернет-магазину «7sorok.ua» із задоволенням готові прийти до вас на допомогу. Для початку, вам варто визначитися зі споживачами, для яких ви плануєте купити реле напруги. Ви можете реле напруги ПромАвтоматика для конкретного приладу. В такому випадку вам варто купити реле напруги в розетку. Якщо ви плануєте купити реле напруги на квартиру, то варто уважно підійти до розрахунку потужності підключаються. Вам варто вирахувати сумарну потужність всіх споживачів, а також додати до отриманого значення 30% на запас.

Компанія «7sorok.ua» є офіційним партнером компанії ПромАвтоматика. Ми здійснюємо доставку ваших замовлень по території України більшістю транспортних компаній в найкоротші терміни. Якщо у вас залишилися які-небудь питання, або вам потрібна професійна консультація по реле напруги ПромАвтоматика, рекомендуємо вам напряму зв'язатися з нашими технічними фахівцями. Для цього зателефонуйте по одному з номерів, вказаних в розділі «Контакти» або скористайтеся формою зворотного зв'язку.

 • Владимир Чистяков · 14.07.2021 · Оцінка товару ПромАвтоматика РНм 116pt:
  У меня на холодильнике и всех дорогих приборах подобные стоят. Напряжение в розетке всё время у меня скачет от 230-245 а иногда даже до 250 и это в городе. У знакомых один раз электрики ноль в подъезде неудачно отсоединили в итоге у всех было в розетке 380 V. и куча всего погорело. Нужно оно не часто. Но в случае скачка или аварии спасает от потери дорогой техники. К то муже гораздо выгодней стабилизатора который потребляет лишние 100-200 Вт. Это же реле не больше 7-8 Вт потребляет. Для современных приборов стабильность не сильно важна, потому как внутри есть свои собственные стабилизаторы, а вот зашита от превышения и занижения очень не хватает. Береженого бог бережёт!