Реле напруги Volter

Потужність: 9,0 кВт
Монтаж: DIN-рейка
Кількість фаз: однофазний
Ціна: 600 Грн.
Потужність: 5,5 кВА
Монтаж: DIN-рейка
Кількість фаз: однофазний
Ціна: 540 Грн.
Потужність: 7 кВА
Монтаж: DIN-рейка
Кількість фаз: однофазний
Ціна: 660 Грн.
Потужність: 7,0 кВт
Монтаж: DIN-рейка
Кількість фаз: однофазний
Ціна: 540 Грн.
Потужність: 2,2 кВА
Монтаж: DIN-рейка
Кількість фаз: однофазний
Ціна: 480 Грн.
Потужність: 2,2 кВА
Монтаж: DIN-рейка
Кількість фаз: однофазний
Ціна: 480 Грн.

Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:

На жаль на Реле напруги зараз знижок немає.

Які ще популярні бренди в Україні на даний момент:

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

 1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
 2. Доставка по Києву - 55 грн
 3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - 150 грн
 4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
  • За передоплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері;
  • Післяплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері.

Реле напруги Volter

У 2001 році в м. Донецьк бере свій початок приватне науково-виробниче підприємство «Електросвіт». На даний момент компанія «Електросвіт» це сучасний завод, який займається виробництвом стабілізаторів напруги, джерел безперебійного живлення, реле напруги, акумуляторів.

Інженери компанії «Volter» вже більше 15 років займаються вирішенням питань поганої якості мереж електропостачання. Розробники регулярно і з успіхом впроваджують в розроблювану продукцію власні розробки, а також новітні наукові досягнення. Компанія «Електросвіт» в основному займається розробкою і виробництвом стабілізаторів напруги під ТМ Volter. Продукція ТМ Вольтер - це якісне обладнання для промислових виробництв, приватних будинків і квартир, офісів і т.д. Реле напруги Volter це якісне і надійне обладнання, яке захистить підключену техніку від неякісного електроживлення, а також аварійних ситуацій, які можуть виникнути в електромережі.

Ключовими особливостями реле напруги ТМ Volter є:

 • Стабільність;
 • Висока якість;
 • Надійність;
 • Безпека;
 • Довговічність;
 • Невибагливість;
 • Розроблено для наших електромереж.

Висока якість продукції Volter підтверджено сертифікатами відповідності УкрСЕПРО, Держстандарту Росії, а також сертифікатом ISO 9001 «Системи управління якістю» і різними протоколами випробувань.

Компанія «Електросвіт» своєчасно впроваджує у виробництво новітні технології, а також безперервно веде власні розробки. Це дозволяє продукції ТМ Volter утримувати одну з лідируючих позицій на ринку. Дослідження в компанії «Електросвіт» ведуть професійні інженери і технічні працівники з великим досвідом роботи.

На даний момент «Електросвіт» має широку дилерську мережу і сервісні центри на території України і Росії. У сервісних центрах Volter вас чекають кваліфіковані фахівці, які завжди готові надати вам консультацію з вас питань.

На даний момент лінійний ряд реле напруги Вольтер представлені шістьма моделями: Volt-control VC-01-16, Volt-control VC-01-16Т, Volt-control VC-01-32, Volt-control VC-01-32Т, Volt- control VC-01-40, Volt-control VC-01-40Т.

Реле напруги Volter - це пристрої розраховані на максимальний струм навантаження 16 А, 32 А і 40 А відповідно. Реле напруги Volter розраховане на роботу з вхідною напругою в діапазоні від 85 до 400 В. При цьому користувач може регулювати нижній поріг відключення в діапазоні від 100 до 210 вольт, а верхній поріг відключення в діапазоні від 230 до 270 вольт. При цьому крок установки напруг відключення становить всього 1 вольт. Затримка повторного включення встановлюється в діапазоні від 3 до 999 секунд. Реле напруги працюють з похибкою вимірювання напруги 2,5%, або ± 3 В. Власна споживана потужність реле напруги Volt-control становить 0.5 кВт. Якщо говорити про фізичні характеристики, то реле напруги Volter мають компактні габарити і вага. При розмірах 97 x 52 x 76 мм вага реле складає всього 0,2 кг. Реле Volter призначені для монтажу на DIN- рейку в температурному діапазоні від +1 до +40 ° С і відносній вологості повітря від 40 до 80%.

Реле напруги Волтер з буквою «Т» у маркуванні (Volt-control VC-01-16Т, Volt-control VC-01-32Т, Volt-control VC-01-40Т) розраховані на запам'ятовування і подальший перегляд таких показників як мінімальне і максимальне напруга, а також максимальну силу струму за певний проміжок часу. Ця опція можлива лише за умови підключення трансформатора струму SCT-T16 / 30. Звертаємо вашу увагу, що трансформатор струму в комплект поставки не входить, купувати його необхідно окремо.

Всі реле напруги Вольтер мають клас захисту IP20.

Якщо ви плануєте купити реле напруги Вольтер, але не знаєте, як вибрати реле напруги, фахівці інтернет-магазину «7sorok.ua» із задоволенням допоможуть вам вирішити це завдання. Щоб вибрати реле напруги Volter вам необхідно всього лише правильно розрахувати потужність реле напруги. Для цього вам необхідно підсумувати потужність підключених споживачів, а також додати 30% на запас. Якщо вас необхідно переглядати значення параметрів мережі, вам варто звернути увагу на моделі з маркуванням «Т», в яких передбачена ця опція.

Якщо ви ніколи не стикалися з завданнями даного плану, самим розумним рішенням буде звернутися до фахівця. Ви завжди можете звернутися до технічних фахівців нашого інтернет-магазину за номерами, вказаними на сайті або за допомогою онлайн-чату. Ми відповімо на всі ваші запитання, а також надамо вам професійну допомогу та консультацію у виборі реле напруги для квартири.

Магазин «7СОРОК» підтримує гарантійне та сервісне обслуговування реле Volter. Ми здійснюємо доставку ваших замовлень по території України в найкоротші терміни більшістю транспортних компаній. Також ми здійснюємо кур'єрську доставку ваших замовлень по г. Киев. Не відкладайте все на завтра. Зателефонуйте нам і замовте реле напруги вже сьогодні.

 • Влад · 09.02.2020 · Оцінка товару Volter Volt-control VC-01-40:
  Реле как реле. Ничего сверхъестественного. Со своей задачей справляется нормально.
 • Спасибо за отзыв!
 • Соблев В. · 08.02.2020 · Оцінка товару Volter Volt-control VC-01-32Т:
  Довольно прост в настройке. Работает как надо.
 • Спасибо за отзыв!
 • Валентин · 06.02.2020 · Оцінка товару Volter Volt-control VC-01-16:
  За полгода не раз спасал от скачков напряжения, даже когда они были очень большие.
 • Спасибо за отзыв!
 • Дмитро · 05.02.2020 · Оцінка товару Volter Volt-control VC-01-16Т:
  Працює відмінно. Налаштування досить легке.
 • Дякуємо за відгук!
 • Аркадий · 04.02.2020 · Оцінка товару Volter Volt-control VC-01-40Т:
  Ус тройство работает четко. Сразу отключает питание, когда напряжение выходит за допустимые нормы.
 • Спасибо за отзыв!
 • Антон · 03.02.2020 · Оцінка товару Volter Volt-control VC-01-32:
  Хорошее реле. Будем использовать.
 • Спасибо за отзыв!