Акумуляторні батареї гелеві
Найпопулярніші бренди в Україні на даний момент:
Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:
Ми пропонуємо своїм покупцям наступні форми оплати товару.
- Оплата банківською картою.
Ви можете оплатити ваше замовлення банківською картою Visa або Mastercard. - Оплата готівкою.
Ви можете оплатити товар готівкою кур'єру при отриманні замовлення, а також при самовивозі з пунктів видачі в наших регіональних філіях. - Безготівкова оплата.
У вас є можливість оплатити оформлене замовлення безготівковим переказом за рахунком, який вам надасть наш менеджер. - Розстрочка.
Ви можете оплатити товар в розстрочку або кредит. Для цього скористайтеся пропозиціями від наших банків партнерів. - Онлайн-банкінг.
Оформляйте і оплачуйте покупки з будь-якої точки світу за допомогою онлайн-банкінгу.
В даний час рекомендуємо заздалегідь обговорювати спосіб доставки товару з менеджерами магазину.
Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.
- Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
- Доставка по Києву - Уточнюйте
- Доставка по Києву за 2 години до 7кг - Уточнюйте
- Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
- За передоплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері;
- Післяплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері.
Гелеві акумулятори
В останні роки популярність гелевих акумуляторів значно зросла. Ці зміни обумовлені низкою причин. Одним з ключових переваг є високий рівень практичності. Їх можна використовувати не тільки для легкових автомобілів, але і для залізничного транспорту, різних систем безпеки, камер відеоспостереження, опалювальних систем, комп'ютерної та офісної техніки і т.д. Іншими словами, ці батареї користуються високим попитом, а сфера їх застосування досить широка.
Гелеві акумулятори відносяться пристроїв VRLA класу і містять кислотний електроліт. Ключовою особливістю даного типу АКБ є стан, в якому електроліт знаходиться. Замість звичного рідкого стану, електроліт є гелеподібним за рахунок додавання спеціального стабілізатора. Помилково, багато хто припускає, що такі пристрої не можуть закипати. Це помилкова думка, проте процес закипання Gel-АКБ відбувається менш помітно. У разі, коли на акумулятор виявляється підвищене навантаження, в тих місцях, де відбувається дотик електрода і гелю, починають утворюватися бульбашки газу. У тому випадку, коли тиск всередині акумулятора підвищується, відбувається спрацьовування захисного клапана, завдяки чому відбувається вивільнення зайвих випарів, що запобігає розриву агрегату. Завдяки цим особливостям, експлуатація цих батарей є суттєво безпечнішою.
В електроліт додають силікогель, який перетворює рідке речовина в гелевидний. Незважаючи на те, що вартість таких апаратів вище, ніж більш поширених свинцю-кислотних, використання гелевих батарей має ряд незаперечних переваг і переваг. В першу чергу, варто відзначити, що гелеобразний електроліт не тектиме в разі незначного пошкодження корпусу, що зазвичай відбувається з AGM акумулятором. Разом з тим, необхідно пам'ятати, що в тому випадку, якщо корпус агрегату буде мати значні пошкодження, гелевий електроліт при витоку буде руйнувати ті предмети, на які буде потрапляти, адже основною діючою речовиною є сірчана кислота. Використання гелеобразного наповнювача дозволяє використовувати пристрій в різних положеннях. В процесі роботи батареї відбувається утворення кисню і водню, які реагують між собою, утворюючи воду, яка стікає по внутрішніх стінках. Завдяки цьому відбувається зволоження гелю, завдяки чому знижується рівень опору струму. Через спеціальні клапани в незначній мірі викидається водень. Це варто враховувати під час установки АКБ. Категорично не рекомендується проводити встановлення агрегату в обмеженому просторі, де не передбачена вентиляція, наприклад в шафі, адже в таких умовах гази можуть накопичитися до критичної позначки. Це може привести до незворотних негативних наслідків. Важливою особливістю гелевого акумулятора є можливість зарядки пристрою практично з нуля. При цьому, функціональність не втрачається, як і не втрачається заряд акумулятора в разі простою.
Ключовими параметрами, на які необхідно звертати увагу при підборі даної техніки можна вважати такі параметри: тип пристрою, вихідна напруга, ємність. Спираючись на дані параметри, зазвичай підбирають відповідне обладнання. Ви можете ознайомитися з акумуляторними батареями від різних виробників і для різних завдань на сторінках нашого магазину. Найбільш популярними і затребуваними є апарати від наступних виробників: Ventura, Volter, Weekender, Luxeon, LogicPower, Challenger і т.д.
Ви можете самостійно вибрати батарею, або можете звернутися до наших співробітників для отримання допомоги та консультації з даного питання. Для того, щоб наші менеджери допомогли вам підібрати гелевий акумулятор, необхідно всього лише написати нам за допомогою онлайн-чату або зателефонувати за номерами, які ви можете знайти на сайті.
Дане обладнання має широку сферу застосування. Найбільш часто їх використовують у поєднанні з тими пристроями, яким необхідна постійна подача енергії, а не в тих випадках, коли організовують автономне джерело електроживлення. Це обумовлено особливостями обладнання. У зв'язку з цим, найбільш часто таку техніку використовують в наступних випадках.
- Системи зв'язку. Телекомунікаційні пристрої, системи відеоспостереження та оповіщення, комп'ютерне та офісне обладнання та т.д.
- Системи сигналізації. Дуже добре підходить для використання в системах охоронних, пожежних, аварійних сигналізацій і т.д.
- Системи альтернативного забезпечення енергією. Вітряні генератори, сонячні панелі.
- Автономні системи постачання енергією.
Також потрібно пам'ятати низку правил, які варто дотримувати при використанні батарей гелевого типу. Насамперед це стосується зарядки пристрою. Сила струму і напруга повинні бути в допустимих межах, адже в разі перевищення допустимих прибудов, акумулятор вийде з ладу. Настійно рекомендуємо вам використовувати спеціальні зарядні пристрої. Рекомендуємо вам бути більш уважними при використанні АКБ в низькотемпературних умовах. Допускається використовувати гелеві акумулятори при низькій температурі, варто лише враховувати, що сила пускових струмів буде істотно знижена. З цієї причини, варто розглядати ймовірність використання спеціальних пристосувань, за допомогою яких можна підігріти батарею.