Інтернет магазин - 7 Сорок

Акумуляторні батареї - Volter (Україна)

Тип: Гелевий
Напруга: 12В
Ємність (А*год): 100
Ціна: 7980 Грн.
Тип: Гелевий
Напруга: 12В
Ємність (А*год):
Ціна: 5970 Грн.
Тип: Гелевий
Напруга: 12В
Ємність (А*год):
Ціна: 6720 Грн.

Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:

На жаль на Акумуляторні батареї зараз знижок немає.

Які ще популярні бренди в Україні на даний момент:

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

 1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
 2. Доставка по Києву - 55 грн
 3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - 150 грн
 4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
  • За передоплатою: Нова Пошта, Інтайм, Автолюкс, САТ, Делівері;
  • Післяплатою: Нова Пошта, Інтайм, Автолюкс, САТ, Делівері.

Якщо ви перебуваєте в даному розділі - це значить, що вас зацікавили акумуляторні батареї Volter. Технічні фахівці інтернет-магазину «7sorok.ua» із задоволенням нададуть вам консультацію по даних товарів.

Компанія Volter вже кілька десятків років успішно розвивається і вдосконалюється на території нашої країни. Компанія Вольтер спеціалізується на розробці і виробництві електроустаткування, призначеного як для приватного, так і комерційного або виробничого використання. Серед продукції, що випускається компанією Volter, варто виділити наступні категорії товарів і устаткування:

Продукція компанії Volter проводиться на території України. Однак варто зазначити, що електрообладнання Вольтер використовують не тільки в нашій країні, а й на багатьох зарубіжних підприємствах. Це свідчить про високу якість продукції Volter.

Volter - це торгова марка ПНВП «Електросвіт». ПНВП «Електросвіт» - це сучасний український завод з виробництва стабілізаторів напруги та іншого перерахованого вище електрообладнання. Довгий час виробництво стабілізаторів напруги було ключовим напрямком діяльності даного виробника, однак варто відзначити, що в останні роки компанія «Електросвіт» стала активно проявляти себе в виробництві ДБЖ, реле напруги і акумуляторних батарей. Продукція торгової марки Вольтер виправдано отримує позитивний зворотний зв'язок як від рядових покупців, які використовують товари Volter в приватному порядку, так і від професіоналів, які використовують продукцію Вольтер в промислових умовах.

Пропонуємо вам детальніше ознайомитися з акумуляторними батареями торгової марки Вольтер.

Акумуляторні батареї Volter

Акумуляторна батарея Volter - джерело струму хімічного типу, призначене для багаторазової експлуатації. АКБ Вольтер працює за принципом оборотності хімічних процесів, що відбуваються безпосередньо всередині батареї. Саме принцип оборотності хімічних процесів гарантує багатократне використання АКБ Volter. Давайте докладніше розглянемо принцип роботи акумулятора Вольтер. Коли ви заряджаєте акумуляторну батарею Volter, всередині пристрою відбувається хімічна реакція, в результаті якої відбувається накопичення пристроєм енергії. У той же час, при розряді АКБ Вольтер здійснюється процес при якому акумуляторна батарея передає накопичену енергію споживачам, які ви до неї підключаєте. Звертаємо вашу увагу, що в залежності від виду споживачів, необхідно використовувати різні типи акумуляторних батарей. Це дозволить максимально ефективно використовувати АКБ і забезпечити якісну роботу ваших споживачів.

Як вибрати акумуляторну батарею Volter

Дане питання є одним з найбільш поширених. Як вибрати акумулятор? Як вибирати АКБ? Якщо ви плануєте купити акумулятор Вольтер, то рано чи пізно це питання виникне і у вас. Фахівці нашого інтернет-магазину з задоволенням готові прийти до вас на допомогу.

Для того, щоб вибрати і купити акумуляторну батарею Вольтер, вам необхідно ознайомитися з технічними характеристиками товарів. Ключовими характеристиками на основі яких вам належить вибрати АКБ будуть наступні:

 • Ємність акумулятора.
 • Напруга акумуляторної батареї.
 • Тип акумуляторної батареї.

На сторінках нашого інтернет-магазину представлені такі чотири типи АКБ:

 • Гелеві акумуляторні батареї.
 • AGM акумуляторні батареї.
 • Мультигелеві акумуляторні батареї.
 • Тягові акумуляторні батареї.

Однак, акумуляторні батареї Вольтер представлені пристроями гелевого типу. Давайте докладніше розглянемо ключові особливості гелевих акумуляторів Volter. Гелеві АКБ - це свинцево-кислотні необслуговувані герметичні акумулятори. Дана назва цей тип АКБ отримав через те, що електроліт, який знаходиться між свинцевими пластинами знаходиться в гелевом стані. Електроліт досягає такого стану завдяки додаванню в його склад силіконового компоненту, який його згущує. Незаперечною перевагою гелевих акумуляторів є великий термін експлуатації.

Гелеві акумулятори Волтер безперечно мають ряд переваг і переваг, в порівнянні з кислотними акумуляторними батареями (AGM акумулятори). Нижче наведені ключові переваги gel АКБ Volter:

 • Висока термічна стійкість акумуляторних батарей.
 • Можливість глибокого розряду акумуляторної батареї.
 • Акумуляторна батарея Volter відновлювати після глибокого розряду, навіть якщо АКБ розряджений на протязі 3-х днів, відновлення відбудеться на 100%.

Завдяки перерахованим вище достоїнств гелеві акумулятори Волтер мають більш тривалий термін служби і ідеально підходять для частого використання. АКБ Volter відрізняються великим циклом заряду-розряду.

Якщо ви плануєте купити акумуляторні батареї Volter, але не знаєте яке вибрати пристрій, або ви сумніваєтеся в правильності вашого вибору - зателефонуйте нам. Наші технічні фахівці із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші запитання, а також нададуть вам професійну консультацію і допомогу у виборі обладнання. Для того, щоб зв'язатися з нами, зателефонуйте за номерами, вказаними на сайті, або скористайтеся онлайн-чатом.

ТЕЛЕФОНИ
(044) 5-999-740
(097) 0-740-740
(066) 740-7-888
(063) 740-0-740
НАШ МАГАЗИН
Стати партнером, дилером
Завантажити прайс
Нас рекомендують
Оплата і доставка
Умови гарантії
Кредит
Статті
Контакти
ФІЛІЇ
Київ
Одеса
Дніпро
Харків
Кривий Ріг
Львів
Черкаси
Житомир
Ми в соціальних мережах
Facebook
YouTube
Twitter
7sorok.ua © 2010-2021 г.