Теплоаккумулятори

Обсяг, л: 570
Теплоізоляція: є
Ціна: 14430 Грн.
Обсяг, л: 200
Теплоізоляція: немає
Ціна: 17899 Грн.
Обсяг, л: 1000
Теплоізоляція: є
Ціна: 40199 Грн.
Обсяг, л: 800
Теплоізоляція: є
Ціна: 33699 Грн.
Обсяг, л: 60
Теплоізоляція:
Ціна: 10199 Грн.
Обсяг, л: 100
Теплоізоляція:
Ціна: 13199 Грн.
Обсяг, л: 500
Теплоізоляція: є
Ціна: 27799 Грн.
Обсяг, л: 1040
Теплоізоляція: немає
Ціна: 14206 Грн.
Обсяг, л: 500
Теплоізоляція: є
Ціна: 36699 Грн.
Обсяг, л: 800
Теплоізоляція: є
Ціна: 35399 Грн.
Обсяг, л: 1000
Теплоізоляція: є
Ціна: 45499 Грн.
Обсяг, л: 350
Теплоізоляція: є
Ціна: 23699 Грн.
Обсяг, л: 500
Теплоізоляція: є
Ціна: 39699 Грн.
Обсяг, л: 1000
Теплоізоляція: є
Ціна: 52399 Грн.
Обсяг, л: 500
Теплоізоляція: є
Ціна: 47099 Грн.
Обсяг, л: 1040
Теплоізоляція: є
Ціна: 22851 Грн.
Обсяг, л: 900
Теплоізоляція: немає
Ціна: 13202 Грн.
Обсяг, л: 1000
Теплоізоляція: є
Ціна: 61899 Грн.
Обсяг, л: 800
Теплоізоляція: є
Ціна: 53199 Грн.
Обсяг, л: 1000
Теплоізоляція: є
Ціна: 42399 Грн.
Обсяг, л: 680
Теплоізоляція: є
Ціна: 18092 Грн.
Обсяг, л: 800
Теплоізоляція: є
Ціна: 43699 Грн.
Обсяг, л: 350
Теплоізоляція: є
Ціна: 22599 Грн.
Обсяг, л: 570
Теплоізоляція: немає
Ціна: 8621 Грн.

Найпопулярніші бренди в Україні на даний момент:

Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:

Ми пропонуємо своїм покупцям наступні форми оплати товару.

 • Оплата банківською картою.
  Ви можете оплатити ваше замовлення банківською картою Visa або Mastercard.
 • Оплата готівкою.
  Ви можете оплатити товар готівкою кур'єру при отриманні замовлення, а також при самовивозі з пунктів видачі в наших регіональних філіях.
 • Безготівкова оплата.
  У вас є можливість оплатити оформлене замовлення безготівковим переказом за рахунком, який вам надасть наш менеджер.
 • Розстрочка.
  Ви можете оплатити товар в розстрочку або кредит. Для цього скористайтеся пропозиціями від наших банків партнерів.
 • Онлайн-банкінг.
  Оформляйте і оплачуйте покупки з будь-якої точки світу за допомогою онлайн-банкінгу.

В даний час рекомендуємо заздалегідь обговорювати спосіб доставки товару з менеджерами магазину.

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

 1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
 2. Доставка по Києву - Уточнюйте
 3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - Уточнюйте
 4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
  • За передоплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері;
  • Післяплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері.

Теплоакумулятор також називають буферними ємностями. Це апарат, який застосовується в системі опалення з різними модифікаціями котлів. Він виконує функцію накопичення термічної енергії та гідравлічного роздільника. На сторінках нашого інтернет-магазину ви можете знайти моделі, оснащені не тільки технологічними штуцерами, а й змійовиками теплообмін, які використовуються для підігріву води, а також монтаж джерел альтернативної термоенергії.

У сучасному світі вартість енергоносіїв досить висока, через що досить гостро постає питання збереження енергії. Ви можете купити теплоакумулятор, встановити його в котельні, щоб оптимізувати витрати на витрату палива. Використання буферних резервуарів дозволяє акумулювати термічну енергію, що виробляється котлом, щоб надалі застосовуватися для обігріву приміщень у будівлі, подачі гарячого водопостачання на точки водозабору тощо.

Теплоакумулятор для опалювального контуру - це циліндрична ємність із металу, з покриттям ізоляційним матеріалом. Пристрій оснащений функціональними патрубками, які відповідають за подачу та відведення теплоносія. На сторінках нашого сайту представлені пристрої для організації водопостачання та опалення. Ми співпрацюємо з провідними європейськими та світовими виробниками. Якість товарів цих торгових марок залишається високому рівні. Це надійне та ефективне обладнання, яке справно виконуватиме свої функції протягом багатьох років. При виборі агрегату необхідно звертати увагу на такі фактори та особливості. В першу чергу, вивчіть, чи функція пошарового нагріву. Універсальні модифікації дають змогу використовувати різні джерела тепла. Зверніть увагу на можливість монтування зовнішньої станції нагрівання рідини або сонячної системи теплоакумуляції. Вибирайте моделі, у яких корпус виготовлений з якісних матеріалів, наприклад, вуглецевої сталі, і має якісне покриття.

Буферна ємність - це бак для акумуляції надлишкового тепла вашої системи опалення. Об'єм теплоакумуляторів може бути різним. Ви можете купити буферну ємність на 100 літрів у нашому магазині. Ви зможете підібрати собі апарат, що ідеально підходить під ваші запити. Це апарати, розраховані працювати з одним і більше джерелом тепла. Центральним елементом опалення можуть бути: газові, електричні, газові, твердопаливні. Буферна ємність генеруватиме енергію, щоб надалі використовувати її для підігріву води в системі водопостачання, опалення будівлі тощо. Підбирайте резервуар із обсягом, залежно від ваших вимог.

Використання акумулятора тепла для опалення допоможе вам суттєво знизити витрати не лише на гарячу воду, а й на опалення. Оптимізація використання теплової енергії дозволить вам значно скоротити витрати та заощадити. Якщо ви використовуєте тепловий насос або сонячний колектор, необхідно використовувати допоміжне джерело нагріву теплоносія - електричний ТЕН. Так ви можете організувати частковий обігрів.

Як вибрати теплоакумулятор?

В даному розділі нашого сайту представлено широкий асортимент пристроїв. Багато товарів гарантує, що кожен покупець зможе підібрати собі буферну ємність. З іншого боку, ви можете зазнати труднощів з вибором відповідного товару. Використання теплового акумулятора дозволить зменшити витрати на паливо для опалювального котла на 35-40%. Агрегат забезпечить вас гарячою водою, збільшить термін експлуатації системи опалення, зменшить ймовірність закипання твердопаливного котла типу, дозволить підтримувати температуру на постійному рівні, зменшить частоту чищення котла і т.д. Це важливий елемент системи опалення, який ми рекомендуємо вам використовувати.

Якщо ви не знаєте, як вибрати теплоакумулятор, звертайте увагу на такі моменти. Перш за все, визначтеся з типом пристрою. найпростіші моделі підключаються до теплового джерела - сонячного колектора чи котла. Буферні ємності з нижнім розміщенням змійовика розраховані на експлуатацію з кількома джерелами теплової енергії - два котли або сонячний колектор+котел. Модифікації з верхнім розташуванням змійовика можна підключати лише до одного теплового джерела. Такі апарати застосовують для організації ГВП. Модифікації внутрішнім водонагрівачем призначені для роботи з одним тепловим джерелом та для нагрівання рідини для водопостачання. Від правильного вибору устаткування залежить тривалість роботи системи. Звертайте увагу на обсяг теплоакумулятора, товщину теплоізоляції тощо.

На сторінках нашого сайту представлені пристрої торгових марок Roda, DTM та ін. Це ефективне та надійне обладнання. До переваг таких товарів відносять високу ефективність та доступну вартість. Якщо ви зацікавлені у придбанні ефективного пристрою, оформлюйте замовлення на сайті 7sorok. Якщо ви не знаєте, як вибрати прилад, скористайтеся рекомендаціями, наведеними вище. Також ви можете звернутися за консультацією до спеціалістів. Менеджери магазину «7СОРОК» із задоволенням дадуть відповідь на ваші запитання та допоможуть вам підібрати надійне та довговічне обладнання. Оформляйте замовлення на нашому сайті в пару кліків і ми оперативно доставимо його зручним для вас способом.