Теплоаккумулятори: Drazice NADO 750/140 v2 (без ізоляції)

Немає в наявності
Оформіть замовлення в один клік
Залиште Ваш телефон і ми самі оформимо замовлення
Хочете купити в кредит або розстрочку?
Ознайомтесь з діючими пропозиціями
- Знайшли дешевше?
Зателефонуйте нам! Запропонуємо знижку! - Консультація фахівця
Відповімо на всі питання - Всі види оплати
Оплата частинами - Оплата частинами
Від 3-х місяців в більше - Гарантія та сервіс
Установка і підключення - Доставка по всій Україні
Зручним для Вас перевізником - 14 днів на обмін, повернення
Без зайвої тяганини і питань - Перевірка товару в магазині
Тест-драйв товару перед відправкою -
Ми є в таких містах:
Київ, Львів, Одеса, Кривий Ріг, Черкаси, Дніпро, Тернопіль
Опис та переваги Drazice NADO 750/140 v2 (без ізоляції)
Акумулювальний бак Drazice NADO 750/140 v2 (без ізоляції) - це високоефективне обладнання, призначене для накопичення теплової енергії в системах опалення. Він ідеально підходить для приватних будинків, об'єктів комерційного та промислового призначення, де потрібне стабільне теплопостачання та оптимізація роботи опалювальних систем.
Drazice NADO 750/140 v2 підтримує під'єднання декількох джерел тепла, як-от сонячні колектори, твердопаливні або газові котли. Це дає можливість створювати комплексні енергоефективні системи опалення. Бак виготовлено з високоякісної сталі, а внутрішній резервуар має емалеве покриття, що захищає від корозії та подовжує термін служби пристрою. Кількість і розташування патрубків можуть бути змінені під конкретні потреби замовника, що підвищує універсальність застосування. Підлогова конструкція Drazice NADO 750/140 v2 забезпечує стійкість і простоту встановлення. Фланець із міжцентровою відстанню 210 мм дає змогу монтувати додаткові нагрівальні елементи. Стійкість до високих температур і тиску робить бак довговічним і безпечним в експлуатації.
Теплоакумулятор Drazice NADO 750/140 v2 ідеально підходить для:
- Систем опалення з використанням сонячних колекторів.
- Твердопаливних і газових котлів.
- Інтеграції в гібридні опалювальні системи.
Акумулювальний бак Drazice NADO 750/140 v2 - це надійне й універсальне рішення для сучасних систем опалення. Він допомагає істотно знизити витрати на енергію і забезпечує стабільне теплопостачання. Обираючи цю модель, ви інвестуєте в довговічне та економічне обладнання для вашого будинку або бізнесу.
Замовте Drazice NADO 750/140 v2 просто зараз і отримайте якісне рішення для оптимізації вашої опалювальної системи!
Технічні характеристики Drazice NADO 750/140 v2 (без ізоляції)
| Модель: | Drazice NADO 750/140 v2 (без ізоляції) |
|---|---|
| Країна виробник: | Чехія |
| Обсяг, л: | 750 |
| Теплоізоляція: | немає |
| Вага, кг: | 168 |
Відгуки о Drazice NADO 750/140 v2 (без ізоляції)
- Додати відгук
Правила публікації коментарів

Drazice NAD 250 v1 (з ізоляцією)
Ціна: 515 Грн.

Drazice NAD 50 v1 (з ізоляцією)
Ціна: 336 Грн.

