Стабілізатори напруги
Найпопулярніші бренди в Україні на даний момент:
Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:
Ми пропонуємо своїм покупцям наступні форми оплати товару.
- Оплата банківською картою.
Ви можете оплатити ваше замовлення банківською картою Visa або Mastercard. - Оплата готівкою.
Ви можете оплатити товар готівкою кур'єру при отриманні замовлення, а також при самовивозі з пунктів видачі в наших регіональних філіях. - Безготівкова оплата.
У вас є можливість оплатити оформлене замовлення безготівковим переказом за рахунком, який вам надасть наш менеджер. - Розстрочка.
Ви можете оплатити товар в розстрочку або кредит. Для цього скористайтеся пропозиціями від наших банків партнерів. - Онлайн-банкінг.
Оформляйте і оплачуйте покупки з будь-якої точки світу за допомогою онлайн-банкінгу.
В даний час рекомендуємо заздалегідь обговорювати спосіб доставки товару з менеджерами магазину.
Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.
- Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
- Доставка по Києву - Уточнюйте
- Доставка по Києву за 2 години до 7кг - Уточнюйте
- Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
- За передоплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері;
- Післяплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері.
В інтернет-магазині 7sorok.ua проходить акція на стабілізатори! А саме: безкоштовна доставка і установка. В даний момент ви можете придбати будь-який вподобаний стабілізатор напруги по акції. Якщо у Вас виникли будь-які запитання, зателефонуйте нашим менеджерам за номерами в шапці сайту, вони дадуть відповідь на всі Ваші запитання і нададуть всю необхідну інформацію і консультацію. Також у нас можна придбати стабілізатор напруги в кредит або розстрочку!
Що таке стабілізатори?
Стабілізатор напруги - це пристрій, який захищає електричні споживачі від стрибків і перепадів напруги в мережі, а також від підвищеної або зниженої напруги. Так як в наш час не часто зустрінеш населені пункти, в яких не було б перебоїв з електрикою, наявність стабілізатора напруги в кожному другому будинку або квартирі набуває все більшої популярності. Стабілізатори бувають як однофазні (напруга електроживлення 220В), так і трифазні (напруга електроживлення 380В). Останні можуть бути виконані в одному цілісному корпусі на 3 фази або у вигляді трьох окремих однофазних приладів.
За сферою застосування стабілізатори бувають побутові і менш затребувані промислові апарати. Вони застосовуються на виробництві та на деяких комерційних об'єктах. Побутові ж використовуються тільки для особистого індивідуального використання при захисті електричних споживачів від стрибків напруги. Ціни на стабілізатори залежать від потужності, способу стабілізації і технічних характеристик. Також ціна залежить від того, чи потрібна вам однофазная або трифазна модель.
Як вибрати стабілізатор напруги?
Спочатку потрібно визначитися, для яких цілей потрібен стабілізатор. Існують стабілізатори для локальних споживачів (пральних машин, насосів, холодильників, комп'ютерів, телевізорів та ін.), і стаціонарних споживачів (стабілізатори на всю квартиру, приватний будинок або офіс).
Якщо Вас цікавить стабілізатор напруги локального типу, в цій групі затребувані стабілізатори напруги таких виробників, як LVT, Діа-Н, CH або SinPro. Обладнання від вище наданих виробників має потужність в межах від 250 до 2000 Вт, що цілком достатньо для підтримки стабільного напруги в електроприладах. Якщо стабілізатор необхідний для пральної машини або насосної станції, потрібно вибирати апарати потужністю від 2 до 4 кіловат. Це, Елекс Герц Гібрид (Одеса), Прочан (Запоріжжя), Діа-Н (Львів), CH (Львів) або SinPro (Харків).
Якщо Ви шукаєте стабілізатор напруги для квартири, офісу або будинку, перш за все потрібно з'ясувати загальну споживану електроприладами потужність. Як це зробити, ми пояснимо докладніше. У даній категорії затребувані стабілізатори таких українських виробників, як Voltok (Маріуполь), Елекс Ампер, Елекс Герц (Одеса), Укртехнологія (Черкаси), Volter (Київ), Alliance Tesla (Маріуполь) і Прочан (Запоріжжя).
Всі питання ви можете задавати в чаті на сайті або за телефонами нашого магазину. Ми зможемо доступно розповісти, що таке електронні та побутові стабілізатори напруги, чим відрізняються сімісторні та релейні стабілізатори і як порахувати необхідну потужність стабілізатора. Телефонуйте, і отримаєте безкоштовну консультацію!
Що ми порекомендуємо зі стабілізаторів напруги?
Наші фахівці, без сумнівів, рекомендують встановити саме електронний стабілізатор напруги (сімісторний або тиристорний). На відміну від сервоприводного або релейного стабілізатора він має високу швидкість спрацьовування на зміни вхідної напруги - всього 20 мс. Також електронні стабілізатори відрізняються якістю і особливою зносостійкістю. Завдяки цьому термін експлуатації у такого стабілізатора напруги в рази більше, ніж у механічного. Отже, ідеальний варіант для побутового використання - це однофазний або трифазний електронний стабілізатор.
Найчастіше наші клієнти встановлюють однофазний стабілізатор для квартири, дачі або офісу. Якщо ви хочете убезпечити тільки певні малопотужні споживачі, можна встановити локальний стабілізатор напруги для котла, холодильника, телевізора, пральної машинки, комп'ютера, який буде забезпечувати стабільною електроенергією тільки ті споживачі, які будуть до нього підключені. Наприклад, стабілізатору для комп'ютера або котла досить мати потужність в 500-600 Вт. При цьому стабілізатор напруги для газового котла купується набагато частіше, ніж для електричного або твердопаливного котла. Якщо хочете захистити холодильник від перепадів в електромережі, необхідно враховувати пускову потужність холодильника. Зазвичай максимальна потужність для холодильника - це 600Вт, тому і стабілізатор напруги повинен бути не меншою потужності.
Що стосується звичайних побутових стабілізаторів, найпопулярніші моделі - це апарати на 5 кВт, 7 кВт, 8 кВт, 10 кВт, 12 кВт, 15 кВт. Хоча, серед нормализаторов напруги Укртехнологія найбільш затребувані - потужністю 9 кВт, а у виробника Voltok найчастіше купують стабілізатори на 11 і 15 кВт.
Серед найбільш популярних брендів стабілізаторів і виробників варто виділити такі, як:
- Voltok серії Basic (Байсік), Safe (Сейф) і Grand (Гранд);
- Укртехнологія серії Norma (Норма), Optimum (Оптимум), Standart (Стандарт), Universal (Універсал), Infinity (Інфініті);
- Елекс Ампер і Елекс Герц;
- СНПТО Volter (Вольтер);
- СНОПТ (Прочан).
Всі перераховані вище виробники роблять як побутові стабілізатори напруги, так і промислові, які можна купити в нашому магазині.
Наш інтернет-магазин є офіційним дилером чи дистриб'ютором всіх представлених виробників. Ми в обов'язковому порядку підтримуємо сервісне і гарантійне обслуговування. У нас ви можете повернути або обміняти товар на протязі 14 днів з моменту покупки. Головна особливість 7sorok.ua - це грамотні технічні фахівці, які з задоволенням дадуть відповідь на будь-яке ваше питання, пов'язане з вибором, установкою і експлуатацією стабілізаторів напруги.
Ви завжди можете зателефонувати нам за телефонами, вказаними в шапці сайту, і ми обов'язково вам допоможемо! Якщо ви проживаєте в Києві, ви також можете прийти в наш офіс, щоб купити будь-який з стабілізаторів напруги. А ми, постараємося зробити все, щоб ви залишилися задоволені покупкою стабілізатора.
Наш інтернет-магазин бажає вам вдало купити хороший стабілізатор напруги, і раз і назавжди забути про проблеми енергомереж!
Телефонуйте і замовляйте! 7sorok.ua бажає вам вдалих покупок!