Стабілізатори напруги EnerGenie

Потужність (кВт): 0.6
Призначення: для котла, телевізору, холодильника
Кількість фаз: однофазний
Тип стабілізації: релейні
Ціна: 1048 Грн.
Потужність (кВт): 3.0
Призначення: для котла, телевізору, насосної станції, холодильника
Кількість фаз: однофазний
Тип стабілізації: релейні
Ціна: 3036 Грн.
Потужність (кВт): 0.30
Призначення: для котла, холодильника
Кількість фаз: однофазний
Тип стабілізації: релейні
Ціна: 757 Грн.
Потужність (кВт): 0.6
Призначення: для котла, телевізору, холодильника
Кількість фаз: однофазний
Тип стабілізації: релейні
Ціна: 1300 Грн.
Потужність (кВт): 170 А
Призначення: для насосної станції, комп'ютера
Кількість фаз: однофазний
Тип стабілізації: релейні
Ціна: 1626 Грн.
Потужність (кВт): 1.2
Призначення: для котла, телевізору, насосної станції, холодильника
Кількість фаз: однофазний
Тип стабілізації: релейні
Ціна: 1734 Грн.
Потужність (кВт): 0.6
Призначення: для котла, телевізору, холодильника
Кількість фаз: однофазний
Тип стабілізації: релейні
Ціна: 1083 Грн.
Потужність (кВт): 1.2
Призначення: для котла, телевізору, насосної станції, холодильника
Кількість фаз: однофазний
Тип стабілізації: релейні
Ціна: 1734 Грн.

Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:

На жаль на Стабілізатори напруги зараз знижок немає.

Які ще популярні бренди в Україні на даний момент:

В даний час рекомендуємо заздалегідь обговорювати спосіб доставки товару з менеджерами магазину.

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

 1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
 2. Доставка по Києву - 55 грн
 3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - 150 грн
 4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
  • За передоплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері;
  • Післяплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері.

Стабілізатор напруги EnerGenie

Компанія Energenie є дочірнім підрозділом корпорації Gembird Europe. Історія даного бренду бере свій початок в 1997 році, коли компанія Gembird Europe BV була основа групою IT-фахівців. Основною метою компанії Gembird було становлення лідером в сфері виробництва комп'ютерних аксесуарів і периферії.

Приблизно в другій половині 00-х років компанія Gembird звернула увагу на тенденцію збільшення ролі управління енергією. Корпорація доклала дуже багато ресурсів і зусиль в розвиток технологій енергозбереження. Результатом цих процесів стала поява нової торгової марки - EnerGenie. Даний бренд був створений для того, щоб підкреслити стратегію компанії просування в енергетичній сфері екологічної продукції. Під ТМ EnerGenie корпорація випускає всю продукцію, яка відноситься до захисту навколишнього середовища і є ecofriendly.

На сторінках нашого сайту представлений широкий асортимент продукції ТМ EnerGenie: стабілізатори напруги, джерела безперебійного живлення, акумуляторні батареї, сонячні панелі, інвертори, таймери, електроскутери і т.д. Давайте докладніше ознайомимося зі стабілізаторами напруги EnerGenie.

Стабілізатори напруги EnerGenie

На превеликий жаль, електромережі, які забезпечують живлення для побутової техніки і промислового устаткування, нерідко бувають ненадійні. Дуже часто мешканці квартир, приватних будинків, дач стикаються з ситуацією, коли напруга в електромережі провисає, або зовсім скаче. Неякісне електропостачання може призвести до некоректної роботи підключених споживачів, а також до їх передчасної поломки. Якщо ви хочете уникнути подібних неприємностей, фахівці інтернет-магазину «7sorok.ua» настійно рекомендують вам купити стабілізатор напруги Energenie.

Стабілізатори напруги EnerGenie - це обладнання, призначене для автоматичного регулювання вхідної нестабільної напруги і забезпечення якісною стабілізованою напругою підключених споживачів. Стабілізатор EnerGenie - це прилад, який приймає на вхід напругу основної електромережі і нормалізує її. Якщо в електромережі відбувається перепад напруги, стабілізатор напруги EnerGenie вирівняє її до нормального показника. Таким чином, техніка, підключена до стабілізатора, буде безпечно і якісно працювати навіть при провисанні напруги в мережі.

Існує кілька основних типів стабілізаторів напруги:

 • Сервопривідні;
 • Релейні;
 • Сімісторні;
 • Безступінчаті.

Однак, компанія EnerGenie займається виробництвом релейних стабілізаторів напруги. Релейні стабілізатори EnerGenie досить швидко завоювали любов і визнання покупців. Це надійне обладнання, в якому ідеально поєднується якість і доступна ціна. Саме це дозволило стабілізаторам Energenie знайти визнання серед користувачів.

Релейний стабілізатор напруги EnerGenie працює за принципом ступінчастого коригування вихідної напруги. Регулювання напруги здійснюється за допомогою підключення необхідної кількості обмоток трансформатора. Підключення обмоток трансформатора здійснюється за допомогою реле, керування якими здійснюється за допомогою аналогової схеми управління або електронного процесора.

Релейні стабілізатори Energenie випускаються в декількох лінійках. Лінійний ряд стабілізаторів напруги Energenie містить в собі апарати номінальною потужністю від 500 ВА до 5 кВА. Фахівці інтернет-магазину «7sorok.ua» нагадують вам, що варто уважно та відповідально підходити до вибору стабілізатора напруги. Якщо ви плануєте купити стабілізатор Energenie вам варто розрахувати потужність споживачів, які будуть підключені до стабілізатора напруги. Після цього до отриманого значення необхідно додати 20%. Це запас потужності, який необхідний для безпечної і довговічної роботи стабілізатора напруги EnerGenie. Важливо враховувати напругу вашої електромережі. Нагадуємо вам, що при зниженій напрузі потужність стабілізатора Energenie теж опускається.

Найбільш популярною моделлю регулятора напруги Energenie є стабілізатор Energenie EG-AVR-DW5000-01. Це релейний стабілізатор напруги, який буде здійснювати регулювання вхідної напруги в діапазоні від 140 до 260 вольт з точністю + 10 / -13%. Стабілізатор напруги Energenie EG-AVR-DW5000-01 розрахований на вихідну потужність 5000 ВА або 3000 Вт. Це компактний пристрій, призначений для настінного або підлогового монтажу.

Всі стабілізатори напруги Energenie володіють необхідними захистами для якісної і безпечної роботи:

 • Від підвищеної напруги.
 • Від зниженого напруги.
 • Від коротких замикань.
 • Від перевантажень.
 • Від перегріву.

Якщо ви зіткнулися з труднощами в процесі вибору стабілізатора напруги Energenie, зв'яжіться з нами за телефонами, вказаними на сайті. Наші технічні фахівці із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші запитання, а також нададуть вам професійну допомогу у виборі обладнання. Також у вас є можливість отримати консультацію за допомогою онлайн-чату. Компанія «7sorok.ua» здійснює доставку ваших замовлень по території України за допомогою будь-яких транспортних компаній в найкоротші терміни. Не відкладайте покупку стабілізатора напруги на завтра - подбайте про захист вашої техніки вже сьогодні!

 • Валентина · 06.02.2022 · Оцінка товару Energenie EG-AVR-DW2000-01:
  Приобрела стабилизатор для холодильника. Консультант перед отправкой перезвонил, уточнил о цели покупки, одобрил в правильности выбора мощности аппарата. Доставка была быстрой. Работает уже 10 дней. Напряжение выравнивает. Щелкает порой часто и громко. Но уже привыкли, не обращаем внимания. Пока довольна. Посмотрим, на сколько эффективно будет работать. Спасибо. Надеюсь, что покупка оправдает себя.
 • Влад Венедиктов · 26.04.2021 · Оцінка товару Energenie EG-AVR-E1000-01:
  Хороший в принципе аппарат с учетом того что это китай, как по мне дисплей стабилизатора можно было сделать и двойной, чтобы было видно одновременно и входное и выходное напряжения.
 • Анастасия · 18.06.2020 · Оцінка товару Energenie EG-AVR-DW5000-01:
  І як працює, не згорів ще? Вибираю між діаном 3000А, та цим чудом. діан дорогий, але чи є смисл перелпачувати? Хто брав, підскажіть?
 • Василь · 11.06.2020 · Оцінка товару Energenie EG-AVR-DW5000-01:
  По потужності брав на пральну машину, працює начеб то добре. Побачимо. як далі буде. Не сильно довіряю китаю.
 • Дэн · 20.03.2020 · Оцінка товару Energenie EG-AVR-D2000-01:
  Отличный стабилизатор использую почти месяц, проблем не выявил.
 • Благодарим Вас за отзыв!
 • Денчик · 28.02.2020 · Оцінка товару Energenie EG-AVR-DW5000-01:
  Простой как трусы стабилизатор, работает уже второй год. Такое себе. Пишет, что на выходе 220В, а по тестеру 240! Ничего себе, такое искажение!
 • Виктор · 18.02.2020 · Оцінка товару Energenie EG-AVR-E1000-01:
  Порадовало наличие четырех розеток. Напряжение выдает ровное. Сам стабилизатор не греется. Маленький и компактный. Пользуюсь уже несколько месяцев. Стоит своих денег.
 • Спасибо Вам за отзыв!