Інтернет магазин - 7 Сорок

Стабілізатори напруги - LVT (Україна)

Потужність (кВт): 0.35
Призначення: для котла, телевізору
Кількість фаз: однофазний
Тип стабілізації: симісторні (тиристорні)
Ціна: 1800 Грн.
Потужність (кВт): 1.0
Призначення: для котла, телевізору, насосної станції, холодильника, морозильної камери
Кількість фаз: однофазний
Тип стабілізації: релейні
Ціна: 2400 Грн.
Потужність (кВт): 0.6
Призначення: для котла, телевізору, холодильника, морозильної камери, комп'ютера
Кількість фаз: однофазний
Тип стабілізації: релейні
Ціна: 1560 Грн.
Потужність (кВт): 0.25
Призначення: для котла, телевізору
Кількість фаз: однофазний
Тип стабілізації: релейні
Ціна: 1220 Грн.
Потужність (кВт): 0.30
Призначення: для котла, телевізору
Кількість фаз: однофазний
Тип стабілізації: релейні
Ціна: 1380 Грн.

Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:

На жаль на Стабілізатори напруги зараз знижок немає.

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

 1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
 2. Доставка по Києву - 55 грн
 3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - 150 грн
 4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
  • За передоплатою: Нова Пошта, Інтайм, Автолюкс, САТ, Делівері;
  • Післяплатою: Нова Пошта, Інтайм, Автолюкс, САТ, Делівері.

Львівський стабілізатор напруги LVT (ЛВТ)

Історія компанії «Lvt» бере свій початок в 1995 році в м. Львів. Основним напрямком розробки і виробництва є однофазні стабілізатори напруги, а також різні аксесуари для кабельного та ефірного телебачення. За час свого існування компанія ЛВТ змогла отримати значний досвід в даній сфері, а також впевнено закріпитися на ринку в сфері обладнання для телекомунікацій та забезпечення якісного електропостачання для побутової техніки.

Компанія «LVT» небезпідставно впевнена в якості продукції, що випускає. Виробник забезпечує контроль на кожному етапі виробництва починаючи від обробки металу, закінчуючи тестуванням кожного апарату на спеціальному стенді для тестування готової продукції. Багаторічний досвід роботи позитивно вплинув на бренд компанії. «LVT» чесно і якісно робить свою роботу, випускаючи надійне обладнання, при цьому з легкістю долаючи труднощі і викликами, які виникають на її шляху. ТМ «LVT» прагне до постійного розвитку. Виробник постійно тримає руку на пульсі сучасних тенденцій в сфері електроніки. Команда інженерів компанії LVT це справжні професіонали своєї справи, які успішно впроваджують актуальні тренди в розвиток електрообладнання.

Одним з ключових моментів для компанії ЛВТ став 2009 рік. Саме в той час, була розроблена і випущена в масове виробництво модель стабілізатора напруги ACH-600. Який розроблений на основі PIC контролера від американської компанії "Microchip Technology Inc". Даний апарат відрізнявся вдосконаленим інтерфейсом, а також модернізованою системою для управління настройками регулятора напруги. Стабілізатор був обладнаний цифровим вимірником потужності споживачів, які підключені, а також вхідного і вихідного напруг.

Також варто відзначити 2011 рік, який також став ключовим для компанії. У цей період був розроблений і випущений стабілізатор LVT АСН-300 Н. Ключовими особливостями даної моделі стабілізатора напруги стали можливість вертикального монтажу пристрою, а також розширений стабілізації напруги.

Давайте докладніше розглянемо модельний ряд стабілізаторів напруги LVT.

Стабілізатори напруги LVT представлені п'ятьма моделями. Це апарати з релейним і сімісторний типом стабілізації.

Релейні стабілізатори напруги ЛВТ представлені 4 моделями пристроїв: LVT АСН-250, АСН-300 Н, АСН-600, АСН-1000. Це стабілізатори напруги, призначені для автоматичної корекції вихідної напруги для побутових приладів і техніки, які працюють від однофазної мережі 220 вольт з частотою 50 Гц. Стабілізатори розраховані на потужність споживачів 250, 300, 600 і 1000 Вт відповідно. Стабілізатори напруги LVT АСН-250, АСН-600 і АСН -1000 забезпечують стабілізацію напруги в діапазоні від 145 до 280 В, при цьому крок стабілізації напруги всього 14В.

Принцип роботи стабілізаторів напруги ЛВТ заснований на роботі автотрансформатора. У процесі перемикання відбувається підвищення або зниження вхідної напруги до необхідного значення на виході пристрою. Електронна схема управління забезпечує перемикання навантаження на необхідний відводтрансформатора. Таким чином, забезпечується найменше відхилення вихідної напруги від заданої величини.

Стабілізатор напруги LVT АСН-300 Н це однофазний релейний регулятор напруги. Як ми вже раніше відзначали, від основної лінійки релейних стабілізаторів LVT даний апарат відрізняється можливістю вертикального монтажу, а також розширеним діапазоном стабілізації напруги. Даний стабілізатор працює в діапазоні від 130 до 280 В, при цьому крок стабілізації у даній моделі 14В.

Також компанія LVT c недавніх пір випускає сімісторний стабілізатор напруги LVT АСН-350С. Це надійний та якісний стабілізатор, розрахований на споживача потужністю до 350 Вт, при цьому апарат забезпечує коригування вихідної напруги в діапазоні від 140 до 270 В, а точність стабілізації вихідної напруги не перевищуватиме 4%.

Стабілізатор LVT оснащений функцією затримки подачі живлення на споживача. Ця особливість вкрай важлива, оскільки дозволяє захистити високочутливу техніку та обладнання від неякісного електроживлення. Всі стабілізатори LVT здатні короткочасно справлятися з пусковими струмами. Детальніше ознайомитися з гранично допустимими значеннями короткочасних навантажень ви можете ознайомитися на сторінках стабілізаторів напруги ЛВТ.

Для якісної і безпечної роботи все стабілізатори ЛВТ обладнані рядом необхідних вбудованих захистів:

 • Захист від перегріву.
 • Електронна система захисту від перевантаження.
 • Захист від високовольтних імпульсів.
 • Захист від тривало підвищеного, а також стрибків напруги.
 • Захист від коротких замикань.

Якщо вас зацікавили дані апарати, ви можете купити стабілізатор LVT в нашому інтернет-магазині 7sorok.ua. Нагадуємо вам, що, якщо у вас виникли будь-які питання або труднощі з вибором стабілізатора напруги, ви завжди можете зателефонувати нам. Наші технічні фахівці із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші запитання, а також нададуть вам професійну консультацію і допомогу у виборі обладнання.

ТЕЛЕФОНИ
(044) 5-999-740
(097) 0-740-740
(066) 740-7-888
(063) 740-0-740
НАШ МАГАЗИН
Стати партнером, дилером
Завантажити прайс
Нас рекомендують
Оплата і доставка
Умови гарантії
Кредит
Статті
Контакти
ФІЛІЇ
Київ
Одеса
Дніпро
Харків
Кривий Ріг
Львів
Черкаси
Житомир
Ми в соціальних мережах
Facebook
YouTube
Twitter
7sorok.ua © 2010-2021 г.