Інтернет магазин - 7 Сорок

Стабілізатори напруги - LVT (Україна)

Потужність: 1.0
Призначення: для котла, телевізору, насосної станції, холодильника, морозильної камери
Кількість фаз: однофазний
Тип стабілізації: релейні
Ціна: 2300 Грн.
Потужність: 0.35
Призначення: для котла, телевізору
Кількість фаз: однофазний
Тип стабілізації: симісторні (тиристорні)
Ціна: 1700 Грн.
Потужність: 0.25
Призначення: для котла, телевізору
Кількість фаз: однофазний
Тип стабілізації: релейні
Ціна: 1150 Грн.
Потужність: 0.6
Призначення: для котла, телевізору, холодильника, морозильної камери, комп'ютера
Кількість фаз: однофазний
Тип стабілізації: релейні
Ціна: 1470 Грн.
Потужність: 0.30
Призначення: для котла, телевізору
Кількість фаз: однофазний
Тип стабілізації: релейні
Ціна: 1300 Грн.

Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:

У магазині 7 сорок зараз є знижка на наступні моделі:

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

 1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
 2. Доставка по Києву - 55 грн
 3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - 150 грн
 4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
  • За передоплатою: Нова Пошта, Інтайм, Автолюкс, САТ, Делівері;
  • Післяплатою: Нова Пошта, Інтайм, Автолюкс, САТ, Делівері.

Львівський стабілізатор напруги LVT (ЛВТ)

Львівська компанія «LVT» була створена в 1995 році. Основний вид діяльності підприємства - це виробництво однофазних стабілізаторів, а також аксесуари для ефірного та кабельного телебачення. У 2009 році була розроблена нова модель стабілізатора АСН-600 на базі PIC контролера американської фірми Microchip Technology Inc. Модель відрізняється поліпшеним інтерфейсом користувача і спрощеною системою управління настройками стабілізатора. Нова модель має цифровий вимірювач потужності споживання підключеного побутового приладу, вихідного і вхідного напруги.

До початку 2011 року з'явилася нова модель АСН-300 Н з можливістю вертикального кріплення і з широким діапазоном роботи серед всіх моделей АСН. Особливість роботи компанії - виробництво якісної продукції за доступними цінами! Завдяки професійному рівню співробітників компанії, складанням і тестуванням кожного виробу, використовуючи повний цикл виробництва на сучасному обладнанні, від обробки металу, нанесення порошкового покриття і до автоматизованої установкою SMD компонентів, стало можливим дотримання високих стандартів якості.

У 2017 році була розроблена новинка - АСН-1000 - релейний стабілізатор потужністю 1000 ВА. Це максимальна потужність, яка є в наявності у цього виробника, і вона відразу стала лідером продажів по всій Україні!

Автоматичні регулятори напруги LVT АСН-250, АСН-300, АСН-600, АСН-1000 призначені для роботи з побутовими електроприладами з потужністю споживання від 250 до 1000 Вт (пусковою до 3000 Вт) від мережі 220 В, 50 Гц, забезпечує автоматичний контроль мережі і регулювання вихідної напруги мережі при вхідній 145 В - 280 В. Точність стабілізації - 220 В ± 7%

Принцип дії базується на роботі автотрансформатора що підвищує чи понижує вхідну напругу на задану величину. Залежно від величини відхилення вхідної напруги, керуюча електронна схема перемикає навантаження на відповідний висновок автотрансформатора, забезпечуючи мінімальне відхилення вихідної напруги від номінального.

Стабілізатор лвт має функцію затримки часу перед подачею живлення на прилад, це якісно захищає чутливу електроніку побутового приладу від різноманітних нестабільності напруги.

Наприклад, захищати побутовий холодильник потужними стабілізаторами (1,5 кВт - 2 кВт) недоцільно, оскільки в номінальному режимі роботи однокомпресорний холодильник, в залежності від марки виробника, споживає 200 Вт - 400 Вт. І тільки під час пуску електродвигун компресора холодильника короткочасно споживає 1600 Вт - 1800 Вт (до 3 сек.).

Моделі АСН володіють опцією, що дозволяє холодильнику запуститися і вийти на оптимальний режим роботи. Регулятор короткочасно витримує потужність до 3000 Вт (8 сек.).

Додаткова інформація про стабілізатори ЛВТ ACH:

 • Всі прилади мають якісний тороїдальний трансформатор, мікропроцесорне управління і систему самодіагностики.
 • Використовуючи 4 реле і систему управління матричного типу, забезпечується 8 ступенів регулювання вихідної напруги.
 • Стабілізатор LVT має цифровий індикатор вхідної напруги мережі, вихідної напруги і потужності споживання підключеного приладу.

Стабілізатор напруги ЛВТ АСН має 5 типів захисту:

1. Тепловий. При підвищенні температури до критичного рівня 105 ° С контакти термозапобіжника розмикаються і побутовий прилад відключається від мережі. Захист спрацьовує, коли стабілізатор працює біля поверхні, яка активно виділяє тепло або порушена його вентиляція. У нормальних робочих умовах, коли температура приміщення не перевищує 40 ° С, а відносна вологість - 85%, стабілізатор працює відмінно.

2. Електронний. Захист спрацьовує за 2 сек., Якщо навантаження буде від 600 Вт до 1800 Вт і за 0,1 сек. якщо більше 1800Вт. Такий тип захисту оберігає від перевантажень і подальшого виходу з ладу.

3. Від високовольтних імпульсів. Високовольтний імпульс - сильне короткочасне збільшення напруги в мережі (до 0,01 сек.), що пов'язано з грозовим розрядом, пуском двигуна на токарному верстаті, зварювальними роботами, включенням підстанції після аварійного відключення і ін. Високовольтні імпульси можуть вивести електроніку побутових приладів з ладу. Щоб цього не сталося, стабілізатор відфільтровує їх і перетворює в тепло.

4. Від тривалих перевищень та стрибків напруги. Стрибок напруги - короткочасне збільшення напруги в мережі (більше 0,01 сек.), що пов'язано з різким зменшенням навантаження, наприклад, після того, як відключиться потужний електричний обігрівач, чайник, зупинився ліфт в під'їзді. Якщо напруга перевищить 280 В, мікропроцесорна система відключить споживача від мережі на час, поки вхідна напруга не зменшиться до робочої величини 145-280 В. Наприклад, вхідна напруга знизилася з 290 до 270 В, після закінчення часу затримки стабілізатор подасть на вихід напругу 220В ± 7%.

5. Від короткого замикання. Внаслідок короткого замикання в побутовому приладі, спрацьовує програмний захист по потужності і згорить запобіжник в стабілізаторі. Таким чином, досягається загальна безпека експлуатації мережі.

Купити стабілізатор напруги ЛВТ ви можете в інтернет-магазині 7sorok.ua. Телефонуйте і наші менеджери допоможуть вибрати ЛВТ стабілізатор для ваших споживачів.

ТЕЛЕФОНИ
(044) 5-999-740
(097) 0-740-740
(066) 740-7-888
(063) 740-0-740
НАШ МАГАЗИН
Стати партнером, дилером
Завантажити прайс
Нас рекомендують
Оплата і доставка
Умови гарантії
Кредит
Статті
Контакти
ФІЛІЇ
Київ
Одеса
Дніпро
Харків
Кривий Ріг
Львів
Черкаси
Житомир
Ми в соціальних мережах
Facebook
YouTube
Twitter
7sorok.ua © 2010-2020 г.